לפני שאנחנו בכלל מתחילים לדבר על העוגיות החדשות, בואו נדבר על המותג מרבה. המותג הזה, בשקט בשקט אחראי לעוגיות השוקולד צ'יפס האהובות עלינו, אלה שלרוב מתארים כ: "נו אלה, עם ה-37%" או "אלה עם האריזה הכחולה-כסופה". אז למקרה שלא הייתם בטוחים, השם הוא מרבה.

עכשיו בואו נדבר על המהדורה המרובעת החדשה שמרבה הוציאו: שוקו דליס. במסגרת ההתרחבות לעוגיות הפרימיום הושקו 2 סוגים של "שוקו דליס": עוגיות מצופות שוקולד חלב ושוקולד מריר; ועוגיות סנדוויץ' – שתיהן מצופות בשוקולד חלב, אבל סוג אחד ממולא בקרם בווניל וסוג אחר בקרם שוקולד. בכל אריזה יש בדיוק 8 עוגיות ומחירן נע בין 10 ל-12 שקלים.

מרבה - שוקו דליס (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
סדרת שוקו דליס | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

מרבה - שוקו דליס כל העוגיות  (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
וככה הן נראות מחוץ לקופסא | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

טעמנו את כל הסוגים, ובגדול – אהבנו את הכל, אבל הסוג שהכי אהבנו הוא העוגיות מצופות שוקולד חלב במילוי קרם בטעם שוקולד. מדובר למעשה בסוג של טים טאם – זוג עוגיות שוקולדיות פריכות ומתפוררות, ביניהן קרם שוקולד עדין, והכל מצופה בשכבה דקה של שוקולד חלב. טעים ומתוק, כל המרכיבים טריים ומשתלבים יחד היטב. גם הגרסה עם ציפוי השוקולד מריר טובה מאוד, למי שציפוי שוקולד חלב מוגזם עבורו. בנוסף, נציין לטובה שהעוגיות עמדו בהצטיינות במבחן הטבילה בחלב (שקדים).

מרבה - שוקו דליס עוגיות מצופות (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
האהובות עלינו | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

אם הסוג הראשון הזכיר לנו טים טאם, הסוג השני הוא סוג של אוראו מצופה. גם כאן העוגיות טובות – פריכות, טריות ומתפוררות, ויותר מתוקות מהקודמות. גם במקרה הזה אהבנו יותר את אלה עם מילוי השוקולד, אבל בסך הכל שתי הגרסאות היו מוצלחות, אם כי מדובר בחטיף מתוק מאוד, לא כזה שאוכלים שניים ממנו.

מרבה - שוקו דליס עוגיות סנדוויץ' מצופות (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
שוקולדי ומתוק בטירוף לאוהבי הז'אנר | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

בשורה התחתונה – אם אתם אוהבים טים טאם כמונו – גם אתם תתלהבו שיש חטיף שלא נופל ממנו במילימטר ועולה הרבה פחות. לאוהבי עוגיות בטעם שוקולד בכלל מדובר ביציאה מלהיבה ומפנקת במיוחד לחורף, במיוחד כשכל כך כיף לטבול אותן בקפה או חלב חם.