אין תמונה
סדרת הבשרים של אל גאוצ'ו. מאוד מוצלח
בשרים של אל גאוצ'ו

יש אנשים שמתים על הבשרים של אל גאוצ'ו ויש כאלה שפחות, אבל ללא ספק כשמציבים אותם ליד היצע הבשרים הקפואים של המרכולים רואים שאין מה להשוות. מה לאל גאוצ'ו ולסופר? טוב ששאלתם. מממש עכשיו משווקת המסעדה אריזות של בשר בוואקום בכל הסופרים (עד סוף השבוע הבא הם מבטיחים שלא יהיה סופר בלי): קציצות, המבורגר, קבבונים, צ'וריסו וסטייק אנטרקוט, מארגנטינה, דרך המקפיא של הסופר ועד הצלחת שלכם.

אנחנו טעמנו את ההמבורגר והקבבונים, וממש הופתענו לטובה. שני המוצרים היו טעימים, שניהם הרגישו טריים ואיכותיים, שניהם נטרפו חיש מהר. ההוראות על הקופסה מניחות שאתם בדיוק עושים על-האש (הרשו לנו לא לחכות שהגחלים יאפירו) – אנחנו התעלמנו וצלינו על מחבת, וזה עבד יופי. הבעיה היחידה היא שכשראינו כמה שומן הגירו המטעמים האלה בעת הצלייה, קצת איבדנו את התיאבון. נו, בסוף הסתדרנו.

מחיר: סביבות ה-25 שקלים לאריזה של 11 קציצות/שני המבורגרים/9 קבבונים/3 צ'וריסוס.

שורה תחתונה: בשר טוב, מחיר לא רע.

אין תמונה
קטשופ עם טבסקו. מאוד מאוד מוצלח
קטשופ היינס חריף

תקשיבו, נפל דבר בעולם הקטשופ. מן הסתם, מי שחושב שקטשופ אינו אלא הזניה של עגבניות לא יאהב גם את החדש של היינס, כי הוא קטשופי לגמרי, אבל מי שאוהב – יאהב את זה שבעתיים. כל מה שהם עשו שם בהיינס הוא לחזק את מוצר הדגל במעט טבסקו, והשדרוג ניכר בכל ביס.

אנחנו ניסינו את הקטשופ עם ההמבורגר מלמעלה (לא שהוא היה צריך את זה), ורוחנו התרוממה לגבהים. הרי מה הבעיה עם טבסקו? שתמיד שמים יותר מדי ממנו, ותמיד מתחרטים כשכבר מאוחר מדי. ובכן, מעכשיו אתם יכולים לסמוך על היינס שהמינון יהיה בדיוק: פיקנטי, אבל לא שורף. החיים הטובים.

שורה תחתונה: לא לילדים, בהחלט כן למבוגרים.

מחיר: 16 שקל לבקבוק של כמעט 900 גרם.

אין תמונה
יוגורט אנרג'י. טוב, אבל לא מספיק
יוגורט אנרג'י של מחלבנה

כגרופים נלהבים של מוצרי מחלבנה, שמחנו להתנסות במשקה היוגורט החדש של החברה – סדרת יוגורטים אנרג'י עם גרנולה. הקונספט נשמע מבטיח. האריזה גם כן. בניגוד למשקאות הקודמים של החברה, כאן מדובר בכוס גדולה ומסיבית מקודמותיה. היצרן מסביר כי הייחוד של משקאות האנרג'י החדשים הוא שהם מכילים שילוב של גרנולה ופירות, המהווים תחליף לארוחה מהירה, מזינה ואיכותית. הטעמים, אגב, מעוררים תיאבון כבר מהעטיפה: גרנולה וסילאן, גרנולה שקד וגרנולה בננה.

ובכן, זה טעים וזה עושה את העבודה, אבל איך לומר – מעט מטעה. הגרנולה שכל כך ציפינו לנעוץ בה את שינינו הייתה טחונה, ולמעשה לא נותר ממנה אלא יוגורט בטעם גרנולה. לא יפה. להשיג בריבוע בכחול, קואופ, טיב טעם, מניה ועוד.

שורה תחתונה: טעים, אבל איפה הגרנולה?

מחיר: 6 שקלים ל-220 גרם.

*  *  *  *  *

+ אהבנו: פתי בר בצורת לבבות. מה לעשות, אנחנו סאקרים של גרסאות מוקטנות, ואם זה בצורת לב – אז בכלל טוב. 8-9 שקלים ל-300 גרם.

- לא אהבנו: קפה תמרים בטעמים. נכון שזה בריא, אבל מה לעשות שאנחנו פשוט לא מצליחים להתרגל. 30 שקלים לחבילה.

 >> הקרב על המילקי מתחיל עכ-שיו