אין תמונה
טילון אקסטרים בראוניז. מוגזם מוגזם מוגזם

טילון אקסטרים בראוניז, גלידות נסטלה

הדבר הראשון שעלה לנו לראש כשניסינו את הטילון החדש של גלידות נסטלה הוא שמדובר בגלידה לאנשים שמנים – בגופם, אבל בעיקר בנפשם. הדבר הראשון שעלה לנו לראש כשסיימנו אותו הוא שזו הפעם הראשונה שסיימנו טילון ולא רצינו עוד אחד אחריו. ונרחיב: האלמנט הראשון שנתקלים בו כשפותחים את הטילון החדש הוא מטבע שוקולד גדול ועבה שמשמש לו גג. לשם מה טילון צריך גג? בתור בהמות (בנפש, רק בנפש) אנחנו יכולים להגיד לכם ששוקולד ראוי במערכה הראשונה בהחלט גורם לנו להגיע נינוחים ורגועים יותר למערכות הבאות. כאילו, רציתם בוסט של מתוק? הנה, קיבלתם, עכשיו אתם יכולים לזלול את הטילון שלכם ברוגע (ומיותר לציין שגם הגודל שלו הוא, איך לומר, לא קטן).

שמנמנים בנשמתכם? אנחנו מחכים לכם בפייסבוק

חוץ מגג השוקולד, גם הגביע מצופה מבפנים שוקולד – ולא רק בחלקו התחתון. כל הגביע! מצופה שוקולד! וגם כשלעצמו, אגב, הגביע הזה טעים מאוד. כך יוצא שבסוף הטילון אתה כבר כולך הלום גלידה וסוכר, ושמח כמו שרק מי שאכל טילון עצום בגודלו ושוקולדי להחריד יכול להיות.

שורה תחתונה: טילון מוגזם לגמרי, אבל אנחנו אוהבים את זה. 4 כוכבים.
מחיר: 11-13 שקלים ליחידה.

מוצרי סנפרוסט באריזת חיסכון (צילום: עודד קליין,  יחסי ציבור )
מוצרי סנפרוסט החדשים. אנחנו בעד חיסכון | צילום: עודד קליין, יחסי ציבור

מוצרי סנפרוסט באריזת חיסכון

שלושה ממוצרי הדגל של סנפרוסט יצאו לאחרונה במהדורה מוגדלת, ובה כמות כפולה מאשר בשקית הרגילה. מדובר באפונה (הרגילה, לא העדינה), השעועית הירוקה (החתוכה, לא השלמה) ומיקס האפונה והגזר. אנחנו, בתור אנשים שאוהבים הרבה מאוכל באופן כללי, שמחנו לנוכח ההגדלה, וציפינו לראות בצדה הוזלה משמעותית במחיר. במציאות אריזת החיסכון חוסכת 17-20 אחוז מהמחיר, שזה נחמד, אבל לטעמנו היה אפשר יותר.

שורה תחתונה: נחמד, וגם חסכוני בדרכו. 3.5 כוכבים.
מחיר: כ-30 שקלים לאריזה של 1.6 קילו.

עוד באוכל טוב:

 

אין תמונה
בייבי קייל. מר, אבל פחות

בייבי קייל, שטראוס

קייל, אותו כרוב על אופנתי, ידוע בסגולותיו הבריאות והוא מכיל כמות גדולה מאוד של ויטמינים A, D ו-K, המון סיבים תזונתיים ועוד. רק מה, יש לו טעם של מחצלת חוף מרה. בגלל זה ייחלנו ופיללנו שהקייל בגרסת הבייבי יהיה קצת יותר אכיל מאחיו הבוגרים שנמכרים אצל הירקנים, כדי שסוף סוף נוכל גם אנחנו לקבל קצת סופרפוד לווריד. החדשות הטובות הן שהבייבי קייל אכן אכיל יותר מהקייל הבוגר. החדשות הרעות הן שגם הוא מר הרבה יותר מסתם עלי בייבי.

שורה התחתונה: את הסלט הוא קצת ביאס לנו, אבל אנחנו מניחים שהשקית עם התוצרת השטופה יכולה לעשות חיים קלים למקפיצי העלים ושותי השייקים הירוקים למיניהם. 3 כוכבים.
מחיר מומלץ: מ-10.90 שקלים לשקית של 120 גרם.

אין תמונה
לחם קסטן מלא. מרבעים את הטוסטים

לחמי קסטן, מאפיות אנג'ל

איזה שם מפוצץ זה "לחם קסטן", נכון? היה אפשר לחשוב שמדובר באיזה דגן-על שהתגלה בקצה השני של העולם. אז לא, מדובר פשוט בלחמים שצורתם מרובעת, והם מנפיקים טוסטים דומים יותר לאלה המוגשים בבתי קפה. מאכזב? קצת. מזל שבפועל מדובר באחלה כיכרות לחם – לפחות במקרה של אלו של אנג'ל. שני קסטנים הם הוציאו: אחד מ-100 אחוז קמח מלא והשני בתוספת סובין. מה נאמר: אמנם ההרגשה שאנחנו חוגגים על טוסט ביטבתה בעיר לא ממש עשתה לנו את זה, אבל זכינו ביופי של לחם.

שורה תחתונה: אחלה לחם, שמתאים גם לטוסטים. 4 כוכבים.
מחיר מומלץ: 12.90-13.90 שקלים לכיכר.

אין תמונה
עוגות השמרים של לחמי. טובות

ליין עוגות שמרים ועוגיות רולדה, לחמי

הקולקציה החדשה של לחמי כוללת 3 עוגות שמרים (שוקולד חלבה, שוקולד ושוקולד נוגט) ו-3 סוגי עוגיות רולדה במילויים פירותיים (תות, תמרים ותפוח עץ). אין כאן משהו שלא טעמנו בעבר, אבל הביצוע, בעיקר של העוגות, טוב וביתי. בשלושתן נעשה שימוש מאסיבי במלית, מה שמונע מהן להיות יבשושיות ותורם לביס עשיר, לח ומלא בטעם.

מעוגיות הרולדה פחות התרגשנו – גם רולדת התמרים וגם רולדת התפוחים מתאימות לאוהבי המעמולים ופחות לקהל הרחב. לעומתן התבלטה דווקא רולדת התות, שלמרות המילוי התעשייתי מעט שלה הצטיינה בטוויסט נחמד ובחוויית נשנוש נעימה.

שורה תחתונה: אופציה לא רעה בכלל לעצלנים. 4 כוכבים לעוגות, 3 לעוגיות.
מחיר מומלץ: 17.90 שקלים לעוגת שמרים, 18.90 לאריזה 300 גרם של עוגיות רולדה.

שוקו מווו ללא תוספת סוכר, טרה (צילום: סטודיו עדלי,  יחסי ציבור )
שוקו מווו ללא תוספת סוכר. הופתענו לטובה | צילום: סטודיו עדלי, יחסי ציבור

שוקו מווו ללא תוספת סוכר, טרה

תקשיבו, נפל דבר. שוקו ללא תוספת סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים הגיע לחנויות, והוא אפילו לא מגעיל. עד כה התרגלנו להתייחס לממתיק הסטיביה – בריא ככל שיהיה – ביותר מקורטוב של חשדנות, שכן כמעט תמיד הוא גורר אחריו טעם לוואי לא מאוד סימפטי. בשוקו החדש, שגם הוא ממותק בסטיביה, גם מרגישים את טעם הלוואי הזה, אבל בצורה מתונה מאוד יחסית. הילד שקיבל כוס מלאה מהשוקו החדש שתה עד תום ולא התלונן, ולטעמנו מדובר בהישג. אנחנו לא היינו מצליחים לצלוח כוס שלמה של הטעם הזה, אבל מי אנחנו בכלל.

שורה תחתונה: שוקו בריא יותר, על אמת, ואפילו די טעים! 4 כוכבים.
מחיר מומלץ: 14.90 שקלים לאריזת 2 ליטר.

נשנושי תירס, שטראוס (צילום: סטודיו שטראוס,  יחסי ציבור )
נשנושי תירס. לא הבנו את הקטע | צילום: סטודיו שטראוס, יחסי ציבור

נשנושי תירס, שטראוס

אנחנו לא ממש מבינים את הקטע בנשנושי התירס של שטראוס. מדובר בחצאי קלחים מבושלים וארוזים בוואקום, שאמנם יכולים להחזיק מעמד לנצח, אבל מי למען השם מצפה לחיי נצח מתירס? מבחינת המרקם גרעיני התירס רכים רכים, כאילו בושלו יותר מדי זמן, והם מתוקים מהרגיל וטעמם כטעם תירס מקופסה. שום דבר מהרעננות הטעימה של קלח תירס שקונים ומבשלים לבד.

שורה תחתונה: אם תפקוד אותנו סופה גדולה, ייתכן שנצטייד בכאלה. עד אז אנחנו נשארים עם התירס הטרי. 2 כוכבים.
מחיר: 12.90 שקלים לאריזת 500 גרם ברשת שופרסל.

פיצה עם קמח מלא, מעדנות (צילום: יסמין ואריה צלמים,  יחסי ציבור )
פיצה עם קמח מלא. אם אפשר מלא, אז למה לא? | צילום: יסמין ואריה צלמים, יחסי ציבור

פיצה עם קמח מלא, מעדנות

הפיצה המוכנה של מעדנות יכולה לסגור פינה כשאין שום דבר בבית – היא סבירה לגמרי, לא מאוד נדיבה בגבינה הצהובה אבל בהחלט בסדר. עכשיו היא יצאה גם במהדורת קמח מלא – מה שתמיד מעלה חשש לבצק יבשושי ועצוב. אז אנחנו שמחים לבשר שהבצק של הפיצה החדשה הוא אמנם טיפ טיפה יבש, אבל הוא פריך וטוב, ובהחלט עובר. ואנחנו בדעה שאם הקמח המלא לא מקלקל את הטעם – שווה ללכת עליו.
מה שכן – שוב ושוב אנחנו מוצאים את עצמנו מופתעים מכמה שהמשפחתית של מעדנות קטנה. אם אפשר לטפל בזה נודה מאוד.

שורה תחתונה: לא רע בכלל, רק קצת קטן. 3 כוכבים.
מחיר: 23-25 שקלים.

סקיפי שוקולד (צילום: יוני רייף,  יחסי ציבור )
סקיפי שוקולד. מאכזב | צילום: יוני רייף, יחסי ציבור

סקיפי שוקולד

נרגשים ורוטטים פתחנו את הכיסוי על המוצר החדש של סקיפי. אנחנו כבר שנים סאקרים של חמאת בוטנים ובעיקר של השילוב הקוסמי שלה עם שוקולד (מריר, בטח שמריר). על הנייר, המוצר החדש אמור להגשים את כל החלומות שלנו – שילוב מושלם בין שוקולד לחמאת בוטנים שמגיע קומפלט בתוך צנצנת. בפועל, התוצאה יותר ממאכזבת. טעמו של השוקולד כמעט בלתי מורגש בעוד הטעם של חמאת הבוטנים הונמך בכמה טונים טובים – וזה אומר שאין לזה לא טעם של שוקולד ולא של חמאת בוטנים. מצער, בעיקר בגלל הפוטנציאל המבוזבז.

בשורה התחתונה: לא לחובבי השוקולד, לא לחובבי חמאת הבוטנים. 2 כוכבים.
מחיר: 23.90-24.90 שקלים לצנצנת של 425 גרם.

>> והנה המוצרים שבדקנו בפעם הקודמת