יופלה Real, תנובה

ההבדל בין הסדרה החדשה של יופלה, יופלה Real, לבין מעדנים אחרים הוא, לפי תנובה, ראשית בכך ששכבת הפירות בהם היא למעלה, ושנית בטכנולוגיה הייחודית המסייעת בשימור איכויות הפרי. אנחנו הבחנו מיד ששכבת הפירות נמצאת למעלה, ועל איכויות הפרי אנחנו מנועים מלחוות דעה, פשוט כי קצת קשה לנו לנחש אותן. אבל מה שמעניין אותנו באמת הוא חוויית האכילה, וחוויית האכילה של היופלה החדש היא בהחלט מהמצטיינות. הוא סמיך סמיך (3 אחוזי שומן. מרגיש יותר), מה שגורם לך להרגיש שהשקיעו בך שם למעלה, והפירות (האיכותיים!) מצויים בו בנדיבות רבה. הטעמים: אננס, תפוח, דובדבן ופירות יער.

שורה תחתונה: אהבנו מאוד. 5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 5 שקלים לגביע.

יופלה Real, תנובה (צילום: טופ טאץ,  יחסי ציבור )
יופלה Real. השקיעו בנו הפעם! | צילום: טופ טאץ, יחסי ציבור

קוביות תפוחי אדמה, תפוגן

לא יעזור כלום, לתפוחי אדמה מהקפאה יש טעם אחר. טעם של תפוחי אדמה מהקפאה. לא משנה כמה שנים לא בא צ'יפס של תפוגן אל פינו (ומדובר במספר יפה וגדול מ-10) – איך שטעמנו את הקובייה הראשונה נזכרנו בו, בטעם הזה, שאי אפשר לטעות בו. למעשה אין שום הבדל בין הצ'יפס הרגיל של תפוגן וטעמי הלוואי שלו לבין הקוביות הללו, למעט הצורה הגאומטרית. הטעם לא מספיק טוב, המרקם – כשל תפוח אדמה שהיה קפוא, ולמרות שהמוצר הזכיר לנו את ילדותנו הרחוקה מאוד והנעימה, אנחנו לא רואים סיבה להשקיע בו מספר דו ספרתי של שקלים.

שורה תחתונה: תכינו לבד, באמת. 2 כוכבים.

מחיר מומלץ: 13-15 שקלים לחבילה.

קוביות תפוחי אדמה, תפוגן (צילום: חגית גורן ,  יחסי ציבור )
קוביות תפוחי אדמה של תפוגן. טעם הלוואי הישן והטוב | צילום: חגית גורן , יחסי ציבור

ממרחים מצוננים, אוליביה

ממרחים מצוננים נמנים על קבוצת המצרכים שאנשים נוטים לא להעריך, ולא בצדק. נסו לתת צ'אנס למקרר הזה בסופר, איפשהו ליד זה של הנקניקיות, ותראו שתופתעו לטובה. אנחנו נהגנו עד כה לרכוש דרך קבע ממרח לימון כבוש ועוד מטעמים של חברת פרג, והנה הגיעה אוליביה עם היצע חדש ורחב. בסדרה החדשה של אוליביה שבעה ממרחים: סחוג ירוק, סחוג אדום, אריסה (חריפה ומתוקה), פסטו בזיליקום, פסטו כוסברה וממרח גזר עם לימון. אנחנו פרשנו את כולם על שולחן הסלון, צירפנו כיכר לחם והתחלנו בזלילה. מבין שלושת הנוכחים באירוע כל אחד התלהב לפחות מ-2-3 ממרחים, כך שביחד כיסינו את כל הסדרה. הלימון-גזר, יש לומר, הוכתר יותר מפעם אחת. תנו להם תשומת לב בביקור הבא שלכם בסופר, מגיע להם.

שורה תחתונה: סדרה טובה במחיר טוב. 4 כוכבים.

מחיר מומלץ: 10-12 שקלים לממרח.

ממרחים מצוננים, אוליביה (צילום: לירון אלמוג,  יחסי ציבור )
ממרחים מצוננים של אוליביה. מקרר ששווה לבקר בו | צילום: לירון אלמוג, יחסי ציבור

קוקה קולה מיני

אולי לא יצא לכם לשמוע עליהם, אבל יש קבוצה שלמה באוכלוסייה שלא מצליחה להתגבר על פחית קולה (או יותר נכון זירו) שלמה. אנשים שזה פשוט יותר מדי בשבילם, ה-330 מ"ל האלה. עבור האנשים האלה הבקבוקים החדשים והקטנים של הקולה הם המצאה פשוט גאונית, על 250 המ"ל שהם מכילים, שהם טיפה יותר מכוס. עבור שאר האנשים מדובר בעוד מוצר שכיף לראות אותו בגרסה מוקטנת, אבל אין באמת סיבה לשלוח יד ולהסיר אותו מהמדף.

שורה תחתונה: טוב לקהל היעד. מתי גרסת הזירו? 3 כוכבים.

מחיר מומלץ: מ-5 שקלים לבקבוק, מ-10 לשלישייה.

קוקה קולה מיני (צילום: ישראל כהן,  יחסי ציבור )
קוקה קולה מיני. ובכן, זה באמת קטן יותר | צילום: ישראל כהן, יחסי ציבור
>> בפעם הקודמת: הקציצות שהצילו לנו את הפיקניק
>> עכשיו בעונה: 4 מתכונים מעולים עם ארטישוק ירושלמי