קוטג' 12 אחוז

אין תמונה
הקוטג' החדש. אבל למה? למה?!

בדרך כלל, העולם שאנחנו מכירים נחלק לשניים – אנשי הקוטג' 5 אחוז ואנשי הקוטג' 9 אחוז (פלוס כמה מסכנים ששומרים נאמנות חיוורת לחצי אחוז). באה תנובה, ומערערת את אמות הספים: קוטג' 12 אחוזי שומן, לכל המעוניין. עכשיו, אחרי שטעמנו אנחנו בהחלט יכולים להגיד שאנחנו מעוניינים, כי זה באמת עשיר לאללה, ובעל נוכחות מוגברת. מצד שני – מעולם לא היו לנו תלונות על הקוטג' שלנו, מעולם לא חשנו שהוא לא מספיק שמן, אז למה סתם להכניס ראש בריא למיטה חולה? בקיצור, לשיקולכם.

שורה תחתונה: טעים ועשיר, אבל אם טוב לנו עם 9 אחוז – למה בכוח?

מחיר: 6 שקלים ל-200 גרם.

"מה נאכל היום?" – תערובות תבלינים של אסם

אין תמונה
מה נאכל היום? פתרון טוב למאותגרים

אם מה שהבנתם מהפרסומות זה שאסם יצאה עם ליין של ארוחות ערב, אז טעיתם. המוצר שאותו היא מקדמת במרץ אינו אלא סדרה של תערובות תבלינים, המיועדות לתבשילים שונים: לפלפלים ממולאים, לקציצות בקר, לעוף עם אורז אדום וכו'. הצעות לארוחות – זה מה שהיא מוכרת, והאמת, עבור אנשים שחדוות הבישול אינה מצויה במטבחם, מדובר בנישה לגיטימית וראויה.

על כל אריזת תבלינים מופיע מתכון קל וידידותי עד מאוד לתבשיל, משהו שבאמת לא צריך להיות שף בשביל להתמודד איתו. והתוצאה? בסדר. לטעמנו התערובות לוקות באינטנסיביות יתר של תיבול, כאילו אסם מתאימה את עצמה לסף ריגוש גבוה במיוחד, אבל עדיין – יחסית לאוכל שנעשה בכזאת קלות, זה בהחלט מספק את הסחורה.

שורה תחתונה: פתרון טוב לחסרי כישרון בישול שמתעקשים להזמין אנשים לארוחת ערב.

המחיר: 5 שקלים לשקית.

נשנושי אורז

אין תמונה
נשנושי אורז. במקום בייגלה של שניידרס

כשנשנשנו את החטיפים החדשים האלה, קרקר אורז חום בתוספת דגנים ושומשום, הרגשנו שהטעם מזכיר לנו משהו ולא הצלחנו להיזכר מה. בסוף זה קפץ לנו: הקרקרים האלה הם כמו פריכיות אורז, רק כאלה שנשאב מהן האוויר בוואקום. רוצה לומר – אין כאן את האווריריות המבאסת, אין כאן את תחושת האכילה ללא אכילה, אבל כן של טעם של פריכיות (משודרג בדגנים ושומשום).

אם יוצא שאנחנו מתלוננים – שיהיה ברור שאנחנו לא. מדובר בחטיף מגניב לגמרי, בעיקר לאנשים שמשקלם יקר להם, ובייגלה של שניידרס הוא לא באמת אופציה בשבילם. הקרקרים האלה פציחים להפליא, מלוחים וכיפיים, ומחירם – 6 קלוריות לאחד (שזה לא כל כך מעט בהתחשב בזה שמסיימים חבילה בלי להרגיש).

שורה תחתונה: כיף גדול לנשנשנים לייט.

מחיר: 13-14 שקל לאריזת 100 גרם.

פיטנס אגוזי לוז

אין תמונה
פיטנס עם אגוזי לוז. מעל כולם

בסופו של יום, לרוב הקורנפלקסים ממשפחת ה"דגני תירס עם אגוזים/פירות יבשים" יש בדיוק אותו טעם. יש קריספיים יותר ופחות, יש מלאים ויש רגילים, יש כאלה שמתקמצנים על התוספות ויש כאלה שלא (באמת? יש כאלה שלא?) – אבל חוץ מזה, כשיורדים לשורה המסכמת של הטעם, אין הרבה הבדל.

אם כן, חברים יקרים, שימו לב: לפיטנס החדש יש טעים אחר! וטעים לאללה! אגוזי הלוז מעניקים לו (למרבה הפליאה, יש לומר) איכות אחרת לגמרי, אפשר ממש להרגיש שיש פה טעם אחר וחדש, וכאמור, טעים ממש.

שורה תחתונה: קורנפלקס משובח. אגוזי הלוז עושים עבודה טובה.

מחיר: 22-25 שקל לאריזת 375 גרם.

*  *  *  *  *

+ אהבנו: קפה טייסטרז צ'ויס באריזות אישיות. נכון, אין באמת מה לעשות עם זה, אבל איזה מגניב? (10 שקלים לאריזת 20 סטיקים)

- לא אהבנו: נקניקים דקים-דקים. זה רק אנחנו, או שזוגלובק וחברותיה מצאו דרך לעשוק אותנו אפילו יותר מהרגיל?

>> איך מכינים מעמול?