אין תמונה
הסדרה האורגנית של יכין. יאללה, למה לא
סדרת המוצרים האורגניים של יכין

תכלס, ברוב המוצרים אין הרבה הבדלי טעם בין הגרסה הרגילה לבין הגרסה האורגנית. ההבדל הוא בעיקר בתחושה: אתה מנשנש את הגזר האורגני שלך ומהנהן ברוב חשיבות, "הנה, עשיתי משהו למען עצמי, עשיתי משהו למען הסביבה, והאמת? יכול להיות שזה אפילו יותר טעים מגזר רגיל". יכול להיות.
זה בדיוק סוג השמחה שמסבים לנו המוצרים החדשים של יכין: לא שהייתה לנו בעיה עם התירס בקופסה הרגיל, בטח לא עם הרסק עגבניות (למעט העובדה שיש בו תוספת סוכר, אבל את זה יש גם באורגני) – אבל תמיד טוב שיש חלופה שתגרום לנו להרגיש אנשים טובים יותר.
עוד בסדרה: חומוס שלם, אפונת גינה, שעועית ירוקה חתוכה ושעועית אפויה ברוטב עגבניות – כולם משומרים וכולם אורגניים, כמובן.

שורה תחתונה: אם זה עוזר במשהו לסביבה – אנחנו בעד.
מחיר: 8-11 שקלים לקופסת שימורים.

אין תמונה
מכבי החדשה. או, זה כבר הרבה יותר טוב
בירה מכבי החדשה

דומה שהשאלה "מכבי או גולדסטאר" הייתה מאז ומעולם שאלה רטורית. כאילו, ברור שגולדסטאר? אז זהו, שעכשיו זה כבר לא כל כך ברור.
כנגד כל הציפיות, לאחרונה עברה מכבי מייק-אובר רציני (במהות כמו גם בבקבוק), וכעת כבר אינה אותו תת-משקה שהשתיינים הבכירים שבנו היו רגילים ללעוג לו. על הנייר, במכבי החדשה אחוז אלכוהול גבוה יותר (5 אחוז), והיא עשירה יותר במאלט ובטעם. לא על הנייר – באמת מדובר בבירה הרבה הרבה יותר טובה וטעימה, שמלווה בכבוד ארוחת המבורגרים, גמר של תכניות ריאליטי או אפילו סתם פרק של "האלופה".
בינינו, אנחנו עדיין מעדיפים גולדסטאר, אבל לפחות השאלה "מכבי או גולדסטאר?" כבר אינה רטורית כלל וכלל.

שורה תחתונה: מכבי עולה ליגה.
מחיר: 30 שקל לשישייה.

אין תמונה
השניצלים של תפוגן. לא הברקה
שניצלים טבעיים של תפוגן

זה כבר כמה זמן שתפוגן, ההיא מהצ'יפס, מנסה לכבוש נתחי שוק חדשים עם שלל מוצרים קפואים. עכשיו היא עושה את זה עם שניצל צמחי דק ועם שניצלוני ברוקולי, שניהם חלק מסדרת הבריאות "תפוגן טבע – שניצלים מן הצומח".
האמת, לא השתכנענו. לא בזה שכדאי לרכוש את המוצרים האלה, ולא בזה שהם בריאותיים. השניצל הצמחי מזכיר עד מאוד את כל השניצלים הצמחיים שטעמנו בחיינו, ללא כל בשורה חדשה, והברוקולי... הברוקולי בעיקר מרגיש מעובד – קצת מלוח מדי, קצת תעשייתי מדי. בקיצור, "טבעי" הוא לא בדיוק שם התואר הראשון שקופץ בראש.
הסיבה שאנחנו לא קוטלים את התפוגנים החדשים עד העצמות היא שבנישה הזו, של השניצלים הלא בשריים, עדיין אין הברקות אמיתיות בשוק. אנחנו ממשיכים לחכות.

שורה תחתונה: תישארו בצ'יפס ויהיה בסדר.
מחיר: 23-24 שקל לשניצלים (750 גרם), 21-22 שקל לשניצלוני הברוקולי (630 גרם).