ערגליות פרג, אסם (צילום: יחסי ציבור)
ערגליות פרג, אסם | צילום: יחסי ציבור

ערגליות פרג, אסם

בשלוש מילים: לא הייתם צריכים. באמת. אסם השיקה לאחרונה טעם מוצלח לעוגייה אהובה (קרמוגית חלבה), והיו גם עוגיות שוקולד צ'יפס עם קרם אגוזים שבאו לנו טוב, אבל ערגליות פרג? למה? ערגלית לא צריכה שייגעו בה או ינסו לשדרג אותה בשום צורה, אנחנו אוהבים אותה בדיוק בגלל מה שהיא: תענוג מפוקפק.

קצת מאתגר לשים את האצבע על מקור הזעזוע מהעוגיות האלה; קשה להחליט אם זה המרקם, הטעם או הריח, שלושתם ממש לא מוצלחים: כמעט בלתי ניתן להבחין בטעם הפרג (ואנחנו מאוהדיו), המרקם הוא של ג'לי עכור והריח לא מגרה בעליל. אם פרג הוא גם ככה אנדרדוג, המהדורה הזאת עלולה לקבור אותו סופית.

שורה תחתונה: יש ניסיונות שצריך לגנוז בפס הייצור. כוכב וחצי.
מחיר: 6.70-9.90 שקלים לאריזת 300 גרם.

מעדני יולו עם קצפת, תנובה (צילום: Studio Family and Friends, יחסי ציבור)
מעדני יולו עם קצפת, תנובה | צילום: Studio Family and Friends, יחסי ציבור

מעדני יולו עם קצפת, תנובה

בתנובה כנראה ירצחו אותנו על המשפט הזה, אבל בהנחה שההגדרה של מילקי היא מעדן שוקולד עם קצפת מלמעלה - יולו הוציאו מילקי. ואתם יודעים מה? המילקי של יולו טעים לאללה, לפחות לחובבי הז'אנר. הוא מגיע בטעמים מריר (70 אחוז מוצקי קקאו), חלב ולבן (בלונד), וכולם עזים וטובים כמו שיודעים ביולו לעשות.

האם בשטראוס צריכים להתחיל לדאוג? אנחנו חושבים שלא, כי המעדנים החדשים של יולו אומנם טעימים, יהיו שיאמרו טעימים מאוד, אבל וואללה, הם לא מילקי - הם מעדנים של יולו בתוספת קומה של קצפת. הרי אף אחד לא קונה מילקי בגלל האיכות של השוקולד או המרקם האוורירי של הקצפת. קונים אותו פשוט כי הוא מילקי. רוצים להשקיע בשוקולד ובקצפת? לכו על היולו. רק שימו לב, היולואים הקצפתיים אומנם זולים ב-17 אחוז מיולואים אחרים, אבל עדיין יקרים משמעותית ממילקי.

שורה תחתונה: זה לא מילקי, אבל זה ממש טעים. 4 כוכבים.
מחיר: 3.50-3.90 לגביע.

ביסקוויטים מצופים שוקולד חלב, כרמית (צילום: סטודיו כרמית, יחסי ציבור)
ביסקוויטים מצופים שוקולד חלב, כרמית | צילום: סטודיו כרמית, יחסי ציבור

ביסקוויט מצופה שוקולד חלב עם קוקוס קלוי, כרמית

בכרמית הוציאו סדרה חדשה של ביסקוויטים מצופים עם 3 תוספות שונות: קוקוס קלוי, שברי עוגיות וסוכריות צבעוניות. על שולחננו נחתו אלה בציפוי סוכריות ואלה בציפוי קוקוס קלוי. החפיסה הראשונה שהתחסלה הייתה הקוקוס, ולא בכדי: אף שהאריזה לא נאטמת הביסקוויט נותר טרי ופריך, ומעליו הייתה שכבה נדיבה של שוקולד חלב ובדיוק מספיק שבבי קוקוס קלוי. גם הביסקוויט בציפוי הסוכריות נותר טרי והשוקולד שמעליו היה מספק, אבל הסוכריות צבעו את הידיים והיו מבאסות ללעיסה. אולי ילדי גן ייהנו מזה. בסך הכל מדובר בנשנוש מצוין לסגירת פינת המתוק, וביחס למוצרים דומים של המתחרים, מדובר במחיר נמוך במיוחד.

שורה תחתונה: שילוב מוצלח בין ביסקוויט לשוקולד. 4 כוכבים.
מחיר: 6.90 שקלים לאריזה של 115 גרם.

יוגורט יווני במתיקות מעודנת, מחלבות שומרון (צילום: יחסי ציבור)
יוגורט יווני במתיקות מעודנת, מחלבות שומרון | צילום: יחסי ציבור

יוגורט יווני במתיקות מעודנת, מחלבות שומרון

מהצד השני של המקרר האינסופי של הסופר מצאנו את היוגורטים החדשים של מחלבת שומרון - יוגורט עיזים 3.8 אחוז במתיקות מעודנת, יוגורט יווני 3 אחוז עשיר בחלבון ויוגורט יווני 8 אחוז במתיקות מעודנת. אם מדברים על מחירים, היוגורטים של מחלבות שומרון יקרים יותר, אי אפשר להתכחש לזה. אבל תקשיבו – מדובר באמת באיכות עליונה. אנחנו אהבנו במיוחד את היווני במתיקות מעודנת – שהיה קרמי להפליא (טוב, כשאנחנו נהיה 8 אחוז שומן גם אנחנו נהיה קרמיים) ומתקתק בדיוק במידה, שזה קצת פחות ממה שהייתם רוצים שהוא יהיה. תסמכו עלינו.

שורה תחתונה: מצוין. 4.5 כוכבים.
מחיר: 6.50-8.60 שקלים לגביע.

מיני צנצנת לוטוס  (צילום: יחסי ציבור)
מיני צנצנת לוטוס | צילום: יחסי ציבור

מיני צנצנת לוטוס

המוצר הזה מיועד לפורים, וביום שאחרי כנראה תשכחו שהוא קיים. אבל מכיוון שאנחנו עדיין לא ביום שאחרי – אולי יעזור לכם לדעת שלוטוס הוציאו צנצנת מוקטנת של הממרח שלהם, במיוחד לטובת משלוחי המנות הבאים עלינו לטובה. כמה מוקטנת? אז תדאגו, לא באופן מחפיר. מדובר באריזה של 200 גרם, כך שגם השמנמנים לא יעקמו פרצוף.

שורה תחתונה: קטן אבל לא יותר מדי. 4 כוכבים.
מחיר מומלץ: 10 שקלים.

שוקולד לאפייה אגו, כרמית (צילום: סטודיו כרמית, יחסי ציבור)
שוקולד לאפייה אגו, כרמית | צילום: סטודיו כרמית, יחסי ציבור

שוקולד לאפייה אגו, כרמית

לאחרונה נתקלנו בשוקולד לאפייה שמצא חן בעינינו במיוחד, ומבית כרמית דווקא. מדובר בסדרה של מטבעות שוקולד חלב, מריר (פרווה) ולבן, וגם שוקולד צ'יפס, מרירים ולבנים (פרווה). בכולם השתמשנו בקדחת האפייה שלנו לקראת פורים, ובמיוחד התרגשנו מפצפוצי השוקולד הלבן, שהיו טעימים על אמת, חרף היעדר החלב. ואנחנו מספרים לכם את זה בתור אנשים ששנים לא אפו עם פצפוצי שוקולד לבן, אחרי שפעם אחת רכשו כאלה של המותג המוביל והופתעו מהטעם מעורר הבחילה והבלתי קשור לשוקולד לבן שלהם. עוד אהבנו את הגודל האחיד של מטבעות השוקולד, שיכול לסייע מאוד כשאין משקל במטבח.

שורה תחתונה: מתים על הפצפוצים הלבנים, מחבבים מאוד את השאר. 4.5 כוכבים.
מחיר מומלץ: 15.90 שקלים ל-300 גרם מטבעות שוקולד, 11.90 שקלים לשקית שוקולד צ'יפס של 250 גרם.

תערובת להכנת עוגת שוקולד, סוגת (צילום: יחסי ציבור)
תערובת להכנת עוגת שוקולד, סוגת | צילום: יחסי ציבור

תערובת להכנת עוגת שוקולד, סוגת

סוגת השיקה סדרת תערובות חדשה בשיתוף עם ארז קומרובסקי, ואנחנו ניסינו את זו של עוגת השוקולד. ההכנה הייתה קלילה כמובטח, והתוצאה – מספקת לגמרי למי שנדרש להביא עוגת שוקולד לאירוע כזה או אחר וממש לא בראש שלו להתחיל לחפש מתכון. יותר מהכל התוצאה הזכירה לנו את עוגת השוקולית הקבועה שלנו, וממש כמו עוגת השוקולית – פינקנו אותה בציפוי גנאש וסוכריות צבעוניות, שהשלימו את המשימה פיקס.

שורה תחתונה: העצלנות משתלמת. 4 כוכבים.
מחיר: 15.40 שקלים.