אולי זאת תופעה ייחודית בנוף המשרדי שלנו – אבל נדמה שבגזרת החטיפים המתוקים, קינדר מצליחים לשלוט ביד רמה ובעקביות. ילדי ישראל מכורים לביצי הפתעה, גם לקהל האכלנים מבוגרים יותר לא חסרים מוצרי קינדר אהובים, וכל מוצר חדש שלהם שנכנס לשוק מזניק את הציבור כאילו ביונסה מגיעה לפארק הירקון.

זאת בדיוק הסיבה שכל כך התרגשנו לפגוש השבוע מקרוב מארז טילונים של קינדר בואנו (היי סופר ברכה בפלורנטין)  ולחטוף אותו מהר מהמקפיא. כל מארז כזה כולל ארבעה טילונים ומחירו 36 שקלים, שאלה תשעה שקלים עבור כל טילון. ביחס למחירים של מוצרים מיובאים דומים, אנחנו חייבים לומר שלא מדובר בתמחור שערורייתי.

טילון קינדר בואנו לפני ביס (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
מבחוץ | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

טילון קינדר בואנו (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
טילון קינדר בואנו | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

לפני שנתחיל עם ממצאי הטעימות, נתייחס דווקא לגודל הטילון, שהוא מז'אנר הטילונים הקטנים יותר. אם אתם שואלים אותנו, אין עם זה כל פסול - ובהתחשב ברמת המתיקות - מדובר בגודל אידיאלי שמשאיר טעם של עוד במקום סיום מחניק. אם כך, מדובר במעדן אמיתי לחובבי קינדר בואנו, ולמרות שהמוצר ממש לא כשר לפסח, טעמיו האגוזיים מתאימים מאוד לרוח החג.

ההברקה הכי גדולה לטעמנו היא השוקולד החלבי הטעים בראש הגביע – שוקולד טוב שלא נופל מאיכות השוקולד שאנחנו מצפים לה מקינדר, שמשתלב ממש טוב עם הגלידה עצמה, שהיא אגוזית להפליא עם רמז לטעם קרמלי מתוק. המרקם עשיר ודחוס, הוופל פריך ומצופה שוקולד מצידו הפנימי, ולמעשה הדבר היחיד שמיותר כאן היא ליבת האגוזים בלב הטילון, שמרקמה דביק יותר, היא מתוקה מדי ולא ממש תורמת משהו לחוויית האכילה של הטילון. בשורה התחתונה, אם אתם אוהבי קינדר בואנו, אנחנו מאמינים שלא רק שלא תתאכזבו, אלא תהיו מבסוטים ממש מהטילון הזה. את הטילונים ניתן למצוא במארזי רביעיות או ביחידים בלא מעט מכולות וחנויות ברחבי הארץ.

טילון קינדר - מארז (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
טילון קינדר - מארז | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב