אין תמונה
בייגלה ספארי. חמוד, אבל פיצה?!
בייגלה ספארי בטעם פיצה

ההתאהבות הייתה מיידית. איזה חמודות החיות האלה, אלוהים! בכלל, איזה כיף זה אוכל בצורת חיות? אתם חייבים להודות שזה משדרג את האכילה דרמטית (אלא אם כן אתם מאלה שחסים על רגשותיהם של אבטיחים קטנים בסופר, לא כל שכן על ברווזים קטנים מבצק). אז כן, אנחנו אוהבים את החיות של בייגל בייגל, הבעיה היא שהבייגלה עצמו לא כזה שוס. ראשית, בניגוד לבייגלה בצורתו הרגילה, בעלי החיים חלולים מבפנים, והבצק פריך ודק מדי. שנית, מה העניין הזה עם טעם פיצה? לא חראם על הבייגלה?

שורה תחתונה: מקסים, אבל לא הכי טעים.

מחיר: 9.5 שקלים לאריזת 300 גרם, 2 שקלים ל-40 גרם.

אין תמונה
סוכריות פרי-מטר. אדום מתוק
סוכריות פרי-מטר

פשששש, איזה זבל הסוכריות החדשות האלה, הפרי-מטר. מתוקות מוות, נדבקות לשיניים, פשוט זוועה. אז איך זה שאנחנו אוהבים אותן כל כך? היופי בממתקים, זה שהם לא חייבים להיות "איכותיים", בפרמטרים המקובלים, בשביל שנאהב אותם. והפרי-מטר הן דוגמה מעולה: סוכריות דמויות לדר בטעם תות (יש עוד טעמי פירות), שמגיעות באריזות אישיות, בכל אחת סוכריות צרה וארוכה ארוכה (מטר שלם!), מגולגלת על נייר. אנחנו נהנינו מהן הנאה גדולה, ואין לנו אלא להמליץ לכל חובבי הממתקים. מתוק, אדום, מקסים.

שורה תחתונה: רע לתפארת.

מחיר: 13 שקל לאריזה של 6 סוכריות.

אין תמונה
ממרח ברביקיו. זה סנדוויץ'!
ממרח ברביקיו לסנדוויצ'ים

גם אתם ניסיתם לשחזר בבית סנדוויץ' רוסטביף שעלה לכם הון בבית הקפה? גם אתם התאכזבתם כשלא הצלחתם לשחזר את הטעם, למרות הבשר המשובח והירקות הטריים? התשובה, חברים, היא ברוטב. רטבים איכותיים וטעימים משדרגים מיד כל כריך, בעלות הקלורית המתאימה כמובן.

סדרת ממרחי הסדנוויץ' של הלמנס – פרי פיתוח מקומי תחת המותג הבינלאומי – הוצגה לעולם לפני כשנה ומאז נכנסה לשימוש קבוע במטבח שלי. שפריץ אחד קטן עושה את העבודה והופך כל כריך לטעים יותר, וכל טונה מקופסה לסלט מהודר. הטעם החדש, ברביקיו, לא נופל מאחיו המוצלחים. גם אותו לא הייתי קונה בחיים אם לא הייתי מכירה את הקודמים בסדרה, וגם הוא מוצלח ושימושי מאוד במטבחי.

שורה תחתונה: טעים ומומלץ.

מחיר: 13.99-15.99 שקלים.

 * * * * *

+ אהבנו: סוכר דק-דק של סוגת. דק יותר מסוכר רגיל, נמס בקלות יתרה. יותר לא צריך לפחד מגרגירי סוכר בקצפת. 5-6 שקלים לקילו.

- לא אהבנו: לחמניות עם שוקולד בילט-אין של בונז'ור. די נו, אנחנו לא עד כדי כך עצלנים. 5 לחמניות ב-10 שקלים, 2.5 לאחת.

>> מתכונים שקיבלתי מאמא: טור ראשון