אין תמונה
איגלו טרופי. כמה פשוט ככה זול ככה טוב

איגלו טרופי, כרמית

האדם שהמציא את השלוקים צריך לקבל פרס נובל. באמת. והאדם שאחראי עליהם בכרמית חייב לקבל בונוס מיוחד. כפי שאפשר להבין, אנחנו חסידים גדולים של המוצר הזה, שהוא כמו קרטיב רק פחות צבוע והרבה הרבה פחות יקר, ובאופן כמעט פלאי – את השלוקים של כרמית אנחנו אוהבים באופן מיוחד. הם טעימים ופשוטים, ולא שורפים בגרון מרוב מתיקות, כמו שקורה עם שלוקים יקרים ונחשבים יותר. גם הסדרה הטרופית של כרמית, עם טעמי מלון, אננס ואבטיח, מוצלחת וטעימה לסוגה, ואנחנו ממליצים עליה בחום.

שורה תחתונה: השקעה סופר משתלמת. 5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 11 שקלים לאריזת 60 יחידות.

אין תמונה
פיטנס בר קרמל. לא רע בכלל

>> בואו לפייסבוק שלנו, כיף חיים שם

פיטנס בר בטעם קרמל ושוקולד חלב, נסטלה

חטיף חדש לפיטנס, והפעם בטעם קרמל. הטעם אמנם קרמלי מאוד, ומזכיר בעיקר את הסוכריות של ורטרס אורגינל, עם הסבא החביב. יחד עם שוקולד החלב זה הופך להיות נשנוש לאוהבי המתוק מתוק בלבד, ובהתחשב בכמות הקלוריות הזערורית – 87 בסך הכל – זה די מגניב. איך כל כך מעט קלוריות? כמו בחטיפים האחרים מבית פיטנס, גם כאן ישנם רווחים גדולים בין הפצפוצים, מה שגרם לנו להרגיש הרבה אוויר בתוך הביס, אבל ניחא. לפחות אוויר מתוק.
שורה תחתונה: נשנוש נחמד, שלגמרי שווה את הקלוריות. 3.5 כוכבים.
מחיר: כ-17 שקלים לאריזה.

אין תמונה
חטיף מיקספלקס בטעמי קינוחים. פחות

חטיף מיקספלקס בטעמי קינוחים, תלמה

גם תלמה משיקה חטיף קינוחי, תחת המותג מיקספלקס. טעמנו חטיף טראפלס וחטיף טירמיסו וניל קראנץ', שניהם בפחות מ-89 קלוריות, ולא הרגשנו שהחיים שלנו השתנו. האלמנט המפנק במיקספלקס האלה קטנטנן עד בלתי קיים, ולמעט טועמת אחת, ששרויה תמיד בדיאטה וחשבה שמדובר בצ'ופר אמיתי – כל הטועמים סברו שבשביל חטיף של אמצע היום זה בסדר, אבל שהמילה קינוח לא מתאימה פה בכלל.

שורה תחתונה: לא מזכיר קינוח. נחמד ולא יותר. 2.5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 17-20 שקלים לאריזה.

עוד באוכל טוב:

אין תמונה
דגני בוקר נסיכות ולבבות. הבנות השתגעו

דגני בוקר נסיכות ולבבות, תלמה

בגדים במאות שקלים, משחקי חשיבה בהרבה יותר מזה - כלום לא הלהיב את הבנות שלי יותר מדגני הבוקר "נסיכות ולבבות" של יוניליוור ודיסני. העיניים שלהן נפתחו לגודל שלא נראה בעבר. נתחיל באריזה הסופר ורודה, שבה מככבות בכל קופסה נסיכה דביקה אחרת, נעבור למדבקות שחיכו להן בפנים ונסיים בדגנים עצמם, שצורתם צורת לב. השילוב המשולש הזה ללא ספק עושה את זה לילדות בנות חמש.

אם נדבר לרגע קטן אחד (אבל ממש קטן) על המוצר עצמו, אפשר לסכם אותו במילה אחת: טעים. לעומת כל מיני דגנים מסוכרים אחרים, המוצר לא מאוד מתוק וזה בהחלט עומד לזכותו. הוא קראנצ'י וכיפי, ואפשר לאכול ממנו הרבה בלי להרגיש בחילה.

שורה תחתונה: הילדות התעלפו. 4 כוכבים.

מחיר מומלץ: 17.90-22.90 שקלים לאריזת 375 גרם.

אין תמונה
בייגלה כלי תחבורה. הבנים נטרפו

בייגלה כלי תחבורה, בייגל בייגל

בעת נסיעה ארוכה עם שני עוללים צווחים במושב האחורי, הבייגלה החדש של בייגל בייגל בהחלט הציל אותנו. באחת הוא השכיח מהעוללים את כל מצוקותיהם, והם נפנו לעסוק בסוגיות כמו "לי יש שני אווירונים ולך אחד". מה שבכל זאת ביאס אותנו זה ההטעיה של האריזה. כל המיתוג מבטיח את דמויות הסרט "מטוסים 2", בעוד שהתוכן עצמו אינו קשור לסרט בכלום, ואינו אלא כלי תחבורה רגילים. לא יפה.

שורה תחתונה: אל תיתנו לאריזה להטעות אתכם – מדובר בסתם כלי רכב. המזל הוא שגם סתם כלי רכב זה שוס לא קטן בגילאים 2-6.

אין תמונה
מים בטעמים עם 0 קלוריות. אנחנו מוותרים

מים בטעמים תפוח ואפרסק עם 0 קלוריות, שוופס

לא אהבנו את המים החדשים של שוופס, בטעם תפוח ואפרסק. הרגשנו בהם טעם לוואי משמעותי, שניחוח הפרי לא הצליח לכסות עליו כמעט בכלל. אנחנו נלך על האופציה עם הקלוריות, לפחות עד שתגיע המצאה חדשה.

שורה תחתונה: לא מוצלח.

מחיר מומלץ: 5 שקלים לליטר וחצי, 7 שקלים לחצי ליטר.

אין תמונה
סלטי עדשים של צבר. הפתעה ענקית לטובה

סלטי עדשים, צבר

כבר מזמן הפסקנו להבדיל בין החומוסים השונים של צבר (וגם של המתחרות), שכולם מבטיחים בשורה מהפכנית ומתגלים כאותו מוצר עצמו, פלוס מינוס. אבל אז הגיעו סלטי העדשים האלה, ואנחנו מצאנו את עצמנו נרגשים. תקשיבו, אנשים, זה ממש, אבל ממש ממש טעים! יש בטעם רגיל ויש פיקנטי, ושניהם מתובלים לעילא וטעימים כמו מנה של מסעדה מזרחית, אבל טובה. תחושת השמנוניות שנותרת אחריהם היא הדבר היחיד העומד בינם לבין שלמות אמיתית.

שורה תחתונה: קצת שמנוני, אבל טעים בטירוף. 4.5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 13-16 שקלים לאריזת 320 גרם.

אין תמונה
יוגורט עזים 5% שומן. אם הילד אוהב, אנחנו אוהבים

יוגורט עזים 5% שומן, מחלבות גד

גד החלה לשווק דליי יוגורט עזים, ואנחנו אפסנו אחד כזה במעמקי המקרר ודי שכחנו מקיומו. יום אחד, כשהילד תבע יוגורט ולא היה, נזכרנו בדלי הזה, והפרשנו ממנו כמה כפות לטובת הבטטה של הילד. למרבה השמחה זה עבר חלק, ולא נרשמו תלונות על הטעם העזי. יוגורט עזים שעובר כיוגורט רגיל? כבר סיבה למסיבה.

שורה תחתונה: סמיך וטעים, אפילו הילד אהב. 4 כוכבים.

מחיר מומלץ: 17.75 שקלים לאריזת 600 גרם.

 >> והנה העוגיות שיסדרו לכם את הקפה