נביעות פלוס אנרגיה

אין תמונה
מים פלוס אנרגיה. מרגישים יותר טוב?

לסדרת המים בטעמים נוסף לאחרונה נביעות בטעם אגס עדין, שמגיע בילט אין עם בוסט של קפאין, וגם ויטמינים שאמורים לגרום לכם להרגיש אנרגטיים יותר. בינינו, מי לא מרגיש שאם רק היה לו עוד פלפל אחד קטן באחוריים החיים שלו היו נראים טוב יותר? אז טעמנו.

טעם האגס העדין נחמד בהחלט, ואפילו מזכיר אגס – שזה מגניב. שנייה אחרי הלגימה אמנם הגיע טעם הלוואי, משהו שמזכיר פיג'ויה לא בשלה, אבל בסך הכל בגזרת הטעם המשקה עושה עבודה לא רעה. ומה עם האנרגיה, אתם שואלים? ובכן, גם אחרי חצי ליטר החיים שלנו לא השתנו, ועדיין רצינו רק הביתה ולישון. מה שכן, הדחף לקפה, שתוקף כל שעתיים-שלוש, התעכב משמעותית אחרי השתייה – כך שכנראה בכל זאת יש בזה משהו.

שורה תחתונה: טעים למדי, אנרגטי במידת מה.

מחיר: 7-9 שקלים לבקבוק של חצי ליטר (אין בקבוקי ליטר וחצי)

קורנפלקס זימז של קלוגס

אין תמונה
זימז של קלוגס. ים של קינמון

תגידו, גם אתם עדיין רוחשים כבוד לקלוגס, יותר מלכל חברת דגני בוקר אחרת? לא, כי אנחנו לגמרי רואים בו עדיין את הקורנפלקס מאמריקה, זה שהלוואי שיגיע יום אחד לארץ, ואז מה אם עברו 200 שנה מאז שהמחשבה הזאת הייתה רלוונטית. יכול להיות שהיותה של קלוגס יצרנית הדגנים הראשונים בעולם משמר אצלנו את התחושה הזאת, אבל דוגרי – זה לא באמת משנה.

הקלוגס הנוכחי (שקיים בארה"ב, אבל אלינו הגיע רק עכשיו) נקרא "גימז – גלגולים של קינמון", וזה בדיוק מה שהוא: קורנפלקס בצורה של סינמון רולז קטנים (נו, מאפי השמרים המגולגלים האלה, עם הקינמון). בטעם הוא דומה עד מאוד לסינימיניז של נסטלה, אך במרקם קשיח הרבה יותר, ודורש עבודת שיניים קלה, בעיקר אם בדיוק יש לכם בדמיון את שבלולי השמרים הרכים והנעימים. חוץ מזה הוא מאוד קינמוני, ולא מאוד מתוק – שתי איכויות שאנחנו מחבבים.

שורה תחתונה: קצת למתקדמים, אבל טעים.

מחיר: 28 שקלים לאריזה של 375 גרם.

בן אנד ג'ריס "טרטל סופ"

אין תמונה
הבן אנד ג'ריס החדשה. לגברים, נשים וטף

שתי אמהות ושלושה ילדים יצאו לשחק בגינה אחר הצהריים, ולקחו איתם את הטעם החדש של בן אנד ג'רי'ס, שבעברית עונה לשם "מרק צבים": גלידת שמנת בטעם וניל, עם אגוזי קשיו מצופים שוקולד ומערבולות קרמל.

הילדים, שבדרך כלל מעדיפים את הגלידה שלהם בטעם שוקולד, הביטו בתחילה בחשש על הגלידה הלבנה – אבל אחרי הטעימה הראשונה נרגעו ומיהרו לקחת ביס ועוד ביס. הפתעות הקרמל והאגוזים לא רק שלא הפריעו להם, אלא אף שימחו אותם עוד יותר. האמהות היו עסוקות בלהקדים את הצאצאים ולהספיק לתחוב לפה כפיות כמה שיותר עמוסות, ודיווחו שהיה מתוק אך לא מכביד. בקיצור, עוד הברקה מבית בן אנד ג'ריס.

שורה תחתונה: אחלה צ'ופר לאחר צהריים חם או ליד עוגת שוקולד.

מחיר: 25.90 שקלים ל-420 גרם

>> על הקרקרים בטעם נקניקיות, שמעתם?