מאז שמותג סניידרס קיים בארץ, בייגלה הפך שוב לחטיף מבוקש. אל טעמי הצ'דר וטעם דבש-חרדל התמכרנו כבר מזמן, ועכשיו מגיעים לכאן עוד 3 טעמים (כשאחד מהם כבר משווק בארץ, אבל מעכשיו הוא מגיע גם באריזה הגדולה, אז בכל זאת נתייחס אליו): כנפי באפלו פיקנטיות, קינמון וסוכר וקרמל מלוח.

View this post on Instagram

זהו, הסניידרס החדשים נחתו: קרמל מלוח גדול, באפלו ווינגז פיקנטי וקינמון סוכר!  תייגו כאלה שחייבים לדעת וכאלה שאסור להם *מהדורה מוגבלת בסניפי שופרסל, עד גמר המלאי!

A post shared by Snyder's - סניידרס ישראל (@snyders_il) on

הטעם שהכי סיקרן אותנו, hot buffalo wing, לא אכזב: פיקנטי, מעושן וחמצמץ. אולי זה לא טעם של כנפי עוף, אבל למי אכפת? כשהבייגלה כל כך פריך, כל כך כתמתם ובעל טעמים חזקים כאלה, אנחנו לא נהיה חמדנים וגם נדרוש טעם של עוף.

כשפתחנו את השקית של טעם הקינמון והסוכר, הריח שהציף לנו את הנחיריים היה משהו בין סיני מיניס לצ'ורוס. וזה לא נכתב בזלזול, חלילה. הציפוי המתוק טעים וכיפי, וגם פה, כיאה לסניידרס, הטעם חד משמעי ודומיננטי. הפריכות והגודל של השברים הופכים את הזלילה לממכרת במיוחד, ואוהבי המלוח-מתוק ימצאו עונג עילאי בליקוק האצבעות אחריה.

סניידרס - כנפיים חריפות (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
סניידרס - כנפיים חריפות | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

את הטעם האחרון בנגלה הנוכחית אנחנו מכירים, אבל עדיין נתייחס אליו לטובת מי שלא הכירו, וגם נציין שהאריזה גדולה יותר הפעם. טעם קרמל מלוח, שהפך לאחד הפופולריים ונדמה שהשתלט על כל חלקת קינוח אפשרית בשנה-שנתיים האחרונות. שילוב קלאסי של מלוח ומתוק, אבל כמו שהתלוננו בעבר: אפשר היה לתת עוד פוש קטן בהקצנת הטעמים.

סניידרס - קינמון וסוכר (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
סניידרס - קינמון וסוכר | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

סניידרס - קרמל מלוח (צילום: שרון הראלי , אוכל טוב)
סניידרס - קרמל מלוח | צילום: שרון הראלי , אוכל טוב

את הבשורות הפחות טובות שמרנו לסוף: מדובר במהדורה מוגבלת או עד גמר המלאי, כך שאם אתם מהמעריצים, כדאי שתתארגנו על הסטוק הפרטי שלכם כבר מעכשיו. את 3 הטעמים ניתן להשיג ברשת שופרסל במחיר מומלץ של 2 חטיפים ב-25 שקלים.