הוועד האולימפי בישראל וקבוצת שיכון ובינוי חתמו על הסכם שיתוף פעולה למשך כ-5 שנים, שבהן מתוכננים המשחקים האולימפיים בפריז ביולי 2024, ובלוס אנג'לס ביולי 2028. 

כחלק מבנייה אסטרטגית של החסות, הוועד האולימפי בישראל יחבור למהלכי הדגל של קבוצת שיכון ובינוי בשנים הקרובות, בשילוב חסויות אישיות לספורטאים אולימפיים מובילים. הספורטאיות והספורטאים יקבלו תמיכה כספית במטרה לסייע להם בהגשמת היעדים הספורטיביים שלהם, וכן להתפתח בזירות פיננסיות ולסייע בדאגה לעתידם בכל הקשור לפרויקטים למגורים.

לדברי שיכון ובינוי, שיתוף הפעולה יביא לידי ביטוי את הערכים המובילים של שני הגופים, ויספר את סיפור המצוינות של החברה הישראלית. "אנו גאים לתת חסות לוועד האולימפי בישראל ושמחים על שיתוף הפעולה אשר נרקם בין הגופים", מסר תמיר כהן, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי. "שיכון ובינוי החליטה לתת חסות לוועד האולימפי, שהוא חוד החנית של הספורט בישראל, משום שאנו מאמינים שהספורט הוא חלק חשוב מהחברה ותורם תרומה משמעותית לאוכלוסיות רחבות בכל רחבי הארץ. אנו מאמינים שהמהלך הזה הוא צעד חשוב בדרך להצלחה ולתרומה רבה יותר לחברה ולמדינה, ונמשיך להשקיע מאמץ ומשאבים כדי לשמר ולפתח את הספורט בארץ ולסייע לספורטאים שלנו להצליח ולייצג את ישראל בכבוד ברחבי העולם".

"אנחנו גאים על הצטרפותה של קבוצת שיכון ובינוי למשפחה האולימפית, ועל הבחירה של הנהלת החברה לתמוך במשלחת ישראל למשחקים האולימפיים עד ללוס אנג'לס 2028", מסרה יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי בישראל. "כחברה ישראלית אשר שורשיה נטועים עמוק בהיסטוריה של מדינת ישראל, החיבור לספורט האולימפי ולמצוינות ישראלית המורכבת מכל חלקי החברה שלנו, היא אך טבעית. שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להגדיל את התמיכה בהכנות האולימפיות לפריז 2024 ולשמור על יציבות תזרימית, ולצד זה את לטפח את ההכנות הטרום אולימפיות של הנוער שלנו ללוס אנג'לס 2028".

נכתב על ידי כתבי מרכז הנדל"ן.