דירת 5 חדרים בחיפה

מנקס חיפה
מנקס חיפה

דירת 5 חדרים בשטח של 137 מ"ר בבית תאודור מנקס זוכה פרסי העיצוב בשכונת אחוזה בחיפה. הבניין בדיוק יוצא מהליך של תמ"א 38 חיזוק ותוספות, במסגרתו הוספו לו 2.5 קומות אך חדר המדרגות האמנותי, העשוי כולו זכוכית ופלדה, שומר לחלוטין. לדירה שבקומה הראשונה 3 כיווני אוויר ומרפסת של 14 מ"ר שיוצאת מהסלון. בדירה יותקן מטבח סמל, פרקט עץ בחדרים ומיזוג מרכזי של טורנדו. את הדירה מוכר אדם פרטי, כך שאין דמי תיווך.

מנקס חיפה
מנקס חיפה


מחיר מבוקש: 3.4 מיליון שקלים.
למה: אין בשכונה הרבה דירות 5 חדרים, זו הזדמנות לגור בבניין היסטורי, אין דמי תיווך.
למי מתאים: אחוזה היא שכונה יוקרתית ופופולרית מאד בקרב משפחות עם בית ספר מצוין (בי"ס אחוזה, שקיבל ציון 73 במדד מדלן לחינוך לעומת ממוצע עירוני של 58).

דירת 3 חדרים בהוד השרון

רמתיים
רמתיים

דירת 3 חדרים בשטח של 87 מ"ר בבניין שעומד בפני פינוי בינוי בשכונת רמתיים המבוקשת בהוד השרון. הדירה בקומה 3 בלי מעלית, ויש בה מזגן מרכזי, שני שירותים ומחסן חיצוני - כך שהיא טובה גם למגורים ולא רק להשקעה. לדירה 3 כיווני אוויר וחניה. מאחר ורמתיים היא חביבת המשפחות הצעירות והבניין גם כך מיועד לפינוי בינוי יש פה פוטנציאל יפה להשבחה.

רמתיים
רמתיים


מחיר מבוקש: 1.825 מיליון שקלים.
למה: דירה שאפשר לגור בה בכיף ויכולה להפוך להשקעה משתלמת במיוחד.
למי מתאים: משפחות צעירות עם ילד אחד או שניים (בית הספר שאליו שייך הבניין, יגאל אלון, קיבל 90 במדד מדלן לחינוך לעומת ממוצע עירוני של 73) או משקיעים.

בית 4.5 חדרים בבנימינה

בנימינה
בנימינה

בית פרטי בן 4.5 חדרים ברחוב השיזף בבנימינה, שמחירו בדיוק ירד ב-100 אלף שקלים. הבית נמצא ברחוב שקט בשכונת "גני בנימינה" הפסטורלית. שטחו כ-125 מ"ר בנוי על מגרש של 490 מ"ר, והוא כולל מערכת חשמל חכמה, שתי חניות, זכויות בנייה נוספות וגינה היקפית עם צמחייה בוגרת. הבית שטוח לגמרי (ללא מפלסים) ונגיש לנכים.

בנימינה
בנימינה

מחיר מבוקש: 3.9 מיליון שקליםים.
למה: בית שניתן יהיה להגדיל בהמשך, נראה שהבעלים מוכנים לגלות גמישות במחיר.
למי מתאים: משפחות. בתי הספר בבנימינה נחשבים למצוינים, עם ציון ממוצע של 84 במדד מדלן לחינוך לעומת ממוצע ארצי של 55 .

בית 6 חדרים בבנימינה

בית פרטי בן 6 חדרים בעיצוב סופר מיוחד, כולל בריכה ויחידת דיור נפרדת שיכולה לשמש כקליניקה. הבית, ששטחו 200 מ"ר, מעוצב בסגנון מרוקאי ונמצא בקרבת בתי כנסת ובתי ספר. מחירו ירד לאחרונה ב-150 אלף שקלים, אבל המחיר המבוקש עדיין גבוה מהמחיר הממוצע בסביבה - כנראה בגלל הבריכה והעיצוב הייחודי ביותר.

בנימינה מרוקאי
בנימינה מרוקאי

מחיר מבוקש: 4.15 מיליון שקלים.
למה: נכס ייחודי ומפנק ביותר, ונראה שהבעלים מוכנים לגלות גמישות במחיר.
למי מתאים: משפחות עם טעם מאד ספציפי בעיצוב.

דירת 4.5 חדרים בהרצליה

צמרות הרצליה
צמרות הרצליה

דירת 4.5 חדרים בפרויקט צמרות היוקרתי בהרצליה הצעירה, במחיר שלפי מד מדלן נמוך ב-180 אלף שקליםים ממחירי דירות דומות בסביבה. השירה, בשטח של 130 מ"ר, נמצאת אמנם רשמית בקומה ראשונה, אך בפועל הקומה הראשונה מקבילה לקומה 5 בבניינים אחרים. הדירה משופצת וכוללת מרפסת של כ-14 מ"ר. בבניין יש שומר 24/7, בריכה, חדר כושר ומרכז מסחרי צמוד.

צמרות הרצליה
צמרות הרצליה

מחיר מבוקש: 2.94 מיליון שקליםים.
למה: הפרויקט נחשב ליוקרתי ומבוקש מאד, והמחיר נמוך ממחיר השוק.
למי מתאים: משפחות שרוצות שיהיה להן הכל בהישג יד במרכז המסחרי הצמוד, ואת החוסרים ניתן להשלים ברחוב בן גוריון הסמוך. בתי הספר בשכונה זכו לציון 78 במדד מדלן לחינוך, בדומה לממוצע העירוני.

דירת 4 חדרים בנתניה

קרית השרון
קרית השרון

דירת 4 חדרים ברחוב דרך הפארק בקריית השרון, השכונה הקהילתית חביבת המשפחות בנתניה. הדירה, ששטחה 110 מ"ר, נמצאת בבניין בן פחות מ-6 שנים, כשבמרחק הליכה קצרה מהבית אפשר למצוא קאנטרי קלאב, גני ילדים, בתי ספר, גני שעשועים ואת חורשת הסרג'נטים. לדירה יש מרפסת של 12 מ"ר, פרקט בכל החדרים וחניה בטאבו. מד מדלן מעריך את שוויה ב-110 אלף שקליםים מעל המחיר המבוקש, ומכיוון שהמוכר הוא פרטי - גם דמי תיווך לא תשלמו כאן.

קרית השרון
קרית השרון


מחיר מבוקש: 1.95 מיליון שקלים.
למה: המחיר נמוך ממחיר השוק ואין דמי תיווך.
למי מתאים: קלאסיקה למשפחות שרוצות לחיות בשכונה קהילתית ומלאת ילדים. הבניין שייך לאזור הרישום של בית הספר תשרי, שקיבל ציון 80 במד מדלן לחינוך, לעומת ממוצע עירוני של 58.

דירת חדר בחיפה

נווה פז חיפה
נווה פז חיפה

אם הורדת מס הרכישה על דירה שנייה עושה לכם את זה אבל אין לכם יותר מדי כסף להשקיע, עדיין תוכלו לרכוש דירת חדר בפרויקט לסטודנטים ברחוב רבי שלום שרעבי בנווה פז שבחיפה. מדובר בדירת חדר של 12 מ"ר בלבד בקומה 7 מתוך 9, כשהמתחם כולל גם מועדון דיירים, חדר כושר וחדר כביסה. הבניין נמצא על ציר מרכזי, עם נגישות נוחה לטכניון ובסמוך לתחבורה ציבורית. הנכס מיועד להשקעה, ומחירו אף ירד לאחרונה ב-20 אלף שקלים.

נווה פז חיפה
נווה פז חיפה


מחיר מבוקש: 360 אלף שקלים.
למה: מאחר והבניין עדיין בבנייה המחירים צפויים לעלות עוד, וכרגע נראה שהמוכרים מוכנים לגלות גמישות במחיר.
למי מתאים: אך ורק משקיעים. היתרון כאן הוא שמדובר בהשקעה קטנה יחסית, כך שגם משקיע "מתחיל" יכול לעשות אותה.

בית 6 חדרים בקיבוץ טללים

טללים
טללים

הקורונה שיכנעה אתכם שאין יותר צורך שתגורו בעיר? זה הנכס בשבילכם. בית פרטי בן 6 חדרים, מקסים ומעוצב, בקיבוץ טללים שברמת הנגב, מראשוני הקיבוצים בארץ שהופרטו. הבית, ששטחו 200 מ"ר, נבנה לפני 3 שנים בלבד והוא נמכר כשהוא כולל את כל מה שבתוכו - ריהוט, נגרות, גינה ועוד. המוכר הוא אדם פרטי כך שאין צורך בדמי תיווך. בטללים יש מפעל בטון וחלק מתושביו עוסקים בחקלאות.
מחיר מבוקש: 2.7 מיליון שקלים.

טללים
טללים


למה: בית יפהפה שעוצב עד לפרטים הקטנים, אין דמי תיווך.
למי מתאים: משפחות שרוצות להגשים חלום (מעוצב) הרחק ממרכז הארץ.

דירת 5 חדרים ברמת גן

רמת גן
רמת גן

אם אתם צריכים מרחב ועדיין רוצים להישאר במרכז, אולי דירת 5 החדרים הזו ברחוב שלומציון ברמת גן תתאים לכם, עם שטח של 140 מ"ר, מרפסת גדולה ויחידת הורים יפה שכוללת גם שירותים ומקלחת - וגם חדר ארונות. הבניין עבר לא מזמן תמ"א 38, והדירה בקומה החמישית (מתוך 6) מוצעת עכשיו למכירה במחיר שלפי מד מדלן נמוך ב-160 אלף שקלים ממחיר השוק - וגם אין דמי תיווך.

רמת גן
רמת גן


מחיר מבוקש: 2.85 מיליון שקלים.
למה: דירה חדשה וגדולה במחיר נמוך ממחיר השוק, אין דמי תיווך.
למי מתאים: משפחות שצריכות מרחב. בית הספר שלאיזור הרישום שלו שייך הבניין, עתיד, קיבל ציון 79 במד מדלן לחינוך - הרבה מעל הממוצע הארצי שעומד על 56 אך מתחת לממוצע העירוני (83).