בזמן שבארץ חוזרים לאוהלים במחאה על מחירי הדיור, פרויקט חדש של חברת קרסו שובר את שיאי המחירים, אפילו בעיר היקרה בישראל.

בפרויקט התחדשות עירונית חדש מוסך לכיכר המדינה בתל אביב יעמוד המחיר התחלתי של דירת 2 חדרים יעמוד על כ-2.818 מיליון שקלים. מחיר התחלתי של דירת 3 חדרים יעמוד על 6.108 מיליון שקלים. במקרה של דירת 4 חדרים המחיר כבר יעמוד על החל מ-8.129 מיליון שקלים.

מדבור בפרויקט ברחוב דוד ילין 9 בתל אביב. קרסו משיקה מותג חדש תחת השם CARASSO SUNN, שיאגד תחתיו פרויקטים חדשים של קרסו בהתחדשות עירונית בתל אביב. העובדה שמדור בבניין חדש והמיקום של הבניין בצפון הישן של תל אביב מתבטא היטב גם במחיר של הדירות.

החברה החלה את שיווק הדירות בבניין אחרי שקיבלה היתר בנייה להקמת בניין בן 8 קומות, בו יהיו 28 יחידות דיור.

מי שחושק בדירת גן באזור השקט של צפון תל אביב, שם ממוקדם הבניין, מחירה בפרויקט יתחיל ב-5.809 מיליון שקלים. מחיר דירת פנטהאוז ארבעה חדרים בפרויקט יעמוד על -9.656 מיליון שקלים ואילו מחיר דירת פנטהאוז 5 חדרים בבניין שבידלין 9 יעמוד על החל מ-14.297 מיליון שקלים.

הדמיית הפרויקט ברחוב דוד ילין 9 בתל אביב (הדמיה: קרסו נדלן)
הדמיית הפרויקט החדש 'הפלטפורמה העירונית' | הדמיה: קרסו נדלן

מדובר במחירים גבוהים גם ביחס לממוצע בתל אביב. כך למשל, על פי אתר מדלן מחיר ממוצע של דירת 3 חדרים בתל אביב עומד על 3.3 מיליון שקלים. ואילו  4 חדרים בתל אביב עומד על 4.2 מיליון שקלים.

עם זאת, מדובר בבניין באחד האזורים הכי מבוקשים בתל אביב. בחברה עצמה מנסים לשדר יוקרה, ומדברים על "חדרי מדרגות מעוצבים" שמעודדים עלייה ומשפרים את הכושר הגופני של הדיירים ואת תחושת הבריאות שלהם. אפילו צירוף המילים "טרנד המבוסס על אורח החיים הסקנדינבי" שולח לאוויר.

הפרויקט בדוד ילין יהיה הראשון מתוך מספר פרויקטים שיוקמו בקונספט של CARASSO SUNN בצפון הישן של ת"א, כ-420 יחידות דיור סך הכול.