הקבלן עודד שריקי והלמבורגיני של בתו (צילום: פרטי)
עודד שריקי עם בתו מיקה ומכונית הלמבורגיני החדשה | צילום: פרטי

הקבלן עודד שריקי מנתיבות הפתיע אתמול (ד') את בתו מיקה בת 18 כאשר רכש לה מכונית 'למבורגיני אורוס' בשווי של 2.5 מיליון שקל.

אתמול אחר צהרים שריקי המתין יחד עם בתו מחוץ לאחוזה שלו בנתיבות כאשר  משאית הגרר הורידה את הלמבורגיני בזהירות כשהיא מעוטרת בבלונים אדומים.

"היא לא ידעה איזו הפתעה מחכה לה. הבטחתי להפתיע אותה ועמדתי בהבטחה. אני אוהב לפנק את הילדים שלי", הסביר שריקי, אבל לשלוש בנות ובן. "אני חי בשביל הילדים שלי והמשפחה. מה  נעשה עם הכסף ניקח אותו לקבר? מיקה ילדה טובה מאוד. היא התרגשה מאוד שראתה את המכונית ובכתה"

שריקי מספר שתכנן את ההפתעה במשך כמה שבועות. "היא לא ידעה כלום. זכותי לקנות מהכסף שלי כל דבר לילדים שלי גם אם זה למבורגיני או כל דבר אחר".

הקבלן מהדרום גם התייחס לביקורות של חלק מהגולשים על המתנה היקרה שרכש לבתו.

הקבלן עודד שריקי והלמבורגיני של בתו (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

"אנשים לא מכירים אותי בכלל ולכן הגיבו בצורות כאלו. מי שמכיר אותו מקרוב מפרגן. כותבים למה קניתי לבת למבורגיני במקום לתרום את הכסף. מי שמכיר אותי יודע שאני תורם להרבה מוסדות ציבוריים כולל בתי חולים, לעמותות ולנזקקים וגם בכסף שלי קניתי למבורגיני לבת שלי. מותר לי זה הכסף שלי", אומר שריקי.

שריקי, חובב מכוניות יוקרה, מחזיק בחניון בביתו צי של עשרות כלי רכב בשווי של מעל 50 מיליון שקל. בין השאר אפשר למצוא במוסך שלו בוגאטי, פרארי, רולס רויס פאנטום, מקלרן, מזרטי ועוד.

לפני כשלושה חודשים רכש בייבוא פרטי ומיוחד רולס רויס דוהן קבריולט בשווי של של כ-4.5 מיליון שקל. "אני אוהב מכוניות כבר מאז שהייתי בן 17 ואני קונה כל מה שאני אוהב. זה הכסף שלי ואני עושה בו מה שאני רוצה. זו זכותי", אמר באחד הראיונות שנתן ל-mako לפני כמה שנים.

בנוסף לכלי רכב, שריקי נוהג גם לערוך אירועי ענק לילדיו, שגם הם עולים מיליונים. בת המצווה של מיקה עלתה גם היא 2.5 מיליון שקלים, והופיעו בה שרית חדד, עומר אדם, אייל גולן ושלישיית מה קשור.