עודד שריקי, קבלן מנתיבות, לא מהסס להפגין את עושרו. הוא נחשב לאחד הקבלנים הגדולים בנגב, שנוהג למסור את הדירות שהוא בונה כמה חודשים לפני התאריך שנקבע בחוזה עם הדיירים - עניין נדיר. שריקי התפרסם לראשונה כשהגדיל עוד ועוד את צי מכוניות הפאר שלו, ששוויו נאמד בעשרות מיליוני שקלים: פרארי 458', רולס רויס, אסטון מרטין ועוד. אם תוסיפו לזה את הווילה המפוארת שבנה בעלות של למעלה מ-20 מיליון שקל, ותקבלו אדם עם כסף, שלא מפחד להוציא אותו.

עוד ב-mako כסף:

"אני לא נולדתי עם כפית של כסף. לא היה לי את הלוקסוס שיש לאחרים לשבת בבית ולקבל כסף מההורים. אני טיפוס שמאמין בעבודה קשה, בלי קיצורי דרך, לא רציתי לחיות על חשבון ההורים", אמר בראיון ל-mako. עכשיו יכול שריקי להתהדר גם באחת האירועים היקרים שנערכו במדינה – לפני כשבועיים הוא ערך בת מצווה מפוארת לבתו במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, ולא ניסה לחסוך בשום דבר.

שריקי הזמין לאירוע הגרנדיוזי כ-1,000  אורחים, בהם חברים, בני משפחה, אנשי עסקים וקבלנים. את האירוע הנחתה השחקנית רותם סלע. האורחים נהנו מהופעות של אייל גולן, שלישיית מה קשור, שרית חדד ועומר אדם. רק עלות ההופעות מסתכמת בכמה מאות אלפי שקלים. כמה עשרות מהאורחים נשארו במלון המפואר במשך כמה ימים. העלות המוערכת של האירוע כולו מוערכת ב-2.5 מיליון שקל, אם כי שריקי עצמו לא מוכן להסגיר את המספר המדויק.

עודד שריקי (צילום: דייגו מיטלברג )
עודד שריקי | צילום: דייגו מיטלברג

"האוכל היה ברמות הכי גבוהות, גורמה  ובשפע ובכמה סוגים. אנשים הלכו לאיבוד מרוב הפאר וההדר שהיה במקום", סיפר אחד המוזמנים. "הייתי בהרבה אירועים, אבל לראות את כל הכוכבים מופיעים בבת מצווה של ילדה בת 12 - האמת די הופתעתי. זו הייתה בת מצווה הכי מדהימה שראיתי. בחיים אני לא רוצה לחשוב מה יקרה בחתונה שלה".

מוזמנת אחרת שהגיעה לאירוע סיפרה: "זה היה אירוע מהסרטים. משהו שרואים פעם בהרבה שנים. רק באירועים של טייקונים גדולים אפשר לראות אמנים בסדר גודל כמו שהביא עודד לבת מצווה של הבת. אנשים היו בשוק לגמרי מהאירוע שהוא הרים".

יודעים מה הסיפור הבא שלנו? כתבו אלינו money@mako.co.il