נחש ברמי לוי, עכבר בשניצל קפוא ובחלב, נחש בתוך חסה, חתול במעדניה. חווית הקניות הישראלית הפכה לפעמים לגן חיות.

המקרה שאירע אתמול (ג') במחלקת הירקות בסניף של "רמי לוי" במודיעין נחשב לחריג ביותר. עובד, בן 22, הוכש בבטנו והובהל במצב בינוני לבית החולים בירושלים. הנחש נלכד כעבור כמה דקות לאחר שמצא מסתור בין הבצלים במחלקה.

עוד ב-mako כסף:

אין זה המקרה הראשון של בעלי חיים שונים ומשונים שמפתיעים לקוחות. לקוח שרכש שקית חלב של חברת 'טרה', טען שמצא בתוכה עכשיו. בחברה הכחישו שהעכבר חדר לשקית בעת הליך הייצור, וטענו שהוא חדר אליה במחסן רשת השיווק.

במקרה אחר, שאירע לפני כחצי שנה, מצאה לקוחה צפרדע בחסה של חברת "כרמל יבולים". החברה הגדילה לעשות כאשר פרסמה את פניית הלקוחה, הסבירה בפירוט כיצד הגיעה הצפרדע אל החסה ופיצתה את הלקוחה בהתאם. הפתעה ציפתה גם ללקוחה של רשת 'שופרסל' שמצאה לפני כמה חודשים בסניף בפתח תקווה נחש צפע בתוך שקית חסה. בשופרסל דאגו להזמין למקום לוכד נחשים אבל הנחש כבר מת.

שלום חברים, אנו רוצים לשתף אתכם בתלונה שקיבלנו לאחרונה מאחת הלקוחות שלנו על צפרדע שנמצאה באריזת החסה שלנו. זהו מקרה נדיר...

Posted by ‎כרמל יבולים‎ on Thursday, 17 December 2015

 

 
 

 

עובד ותיק במחלקת ירקות במרכול מזון גדול בדרום הארץ טוען, כי מציאת חרקים ובעלי חיים בירקות שמובאים ישירות מהשדה יכולה להתרחש לעיתים רחוקות: "אני לא יכול לעשות סינון לכל בצל ובצל או גזר בנפרד. אנחנו מקבלים את הירקות מבתי אריזה או מהשדות. היו מקרים שמצאתי גם עכברים קטנים מתים או חרקים שונים. יש סינון ראשוני אבל תקלות כאלה תמיד יכולות להתרחש. נחש? זה נדיר".

קצין בטחון לשעבר במרכול במרכז הארץ הוסיף: "היו לקוחות שהעירו לי על ציפורים שחדרו לסופר או חתולים שנכנסו. אי אפשר להציב מאבטח בכל חור קטן שיש בסופר. אין לך מספיק כוח אדם בכל המחלקות כדי לטפל בתופעות הללו".

רמי לוי מסר בתגובה: "מדובר בעובד ולא בלקוח שהוכש, קיבל טיפול רפואי ומחר לבקשתו הוא יחזור לעבודה. אנחנו עושים את המקסימום שמקרים כאלה לא יקרו. צריך להבין שמדובר בתוצרת חקלאית שאפילו החקלאי שהעביר לנו את הבצל לא הבחין בנחש. מקרים כאלה אי אפשר למנוע באופן הרמטי אבל נעשה הכול כדי שלא יישנו מקרים כאלה בעתיד".

יודעים מה הסיפור הבא שלנו? כתבו אלינו money@mako.co.il