בזמן שאתם קראתם אייטמי רכילות עליה, קים קרדשיאן ווסט צברה עוד ועוד כסף. כעת מצרף אותה מגזין פורבס באופן רשמי לרשימת המיליארדרים העולמית.

פורבס מעריך שקרדשיאן ווסט שווה כעת מיליארד דולר, לעומת 780 מיליון דולר באוקטובר, הודות לשני עסקים משתלמים KKW Beauty ו- Skims וכן מזומנים מעסקאות טלוויזיה וחסות, ומספר השקעות קטנות יותר.

קרדשיאן ווסט הקימה את KKW Beauty בשנת 2017, בעקבות ההצלחה של "קיילי קוסמטיקה" של אחותה למחצה קיילי ג'נר, שגם היא הוכתרה למיליארדרית, עד שפורבס נישל אותה מהתואר.היא נשענה על מודל דומה של מכירה ישירה לצרכן שמתבסס במידה רבה על שיווק ברשתות החברתיות. ההשקה הראשונה שלה, 300,000 ערכות קונטור, אזלה תוך שעתיים. עד שנת 2018 העסק התרחב לצלליות, קונסילרים, שפתונים וניחוחות והכניס כ-100 מיליון דולר.

"זו הפעם הראשונה שאני מתרחקת מעסקאות רישוי ועברתי להיות בעלים", אמרה קרדשיאן ווסט לפורבס בשנת 2017, כשהודיעה על קו הקוסמטיקה שלה.

היא פגשה את הכסף בשנה שעברה כשמכרה 20% KKW Beauty לקונגלומרט הקוסמטיקה Coty תמורת 200 מיליון דולר,לפי שווי חברה של מיליארד דולר. בפורבס מקפידים לציין שמדובר בנתון מעט מנופח, אולם Coty, שרכשה ב-2020 גם 51% מהחברה של ג'נר, ידועה בסכומים הגבוהים שהיא משלמת עבור חברות. בפורבס מעריכים כי 72% האחוזים שנותרו בידי קרדשיאן שווים כיום 500 מיליון דולר.

יש גם את סקימס, קו הלבשה של קרדשיאן ווסט שהושק בשנת 2019. היא גייסה כסף מאושיות בעולם האופנה והשתמשה בכוחה האדיר ברשתות החברתיות כדי לחזק את המותג. יש לה כעת 69.6 מיליון עוקבים בטוויטר ו- 213 מיליון עוקבים באינסטגרם. במהלך מגפת הקורונה, כאשר הצרכנים התעניינו יותר בבגדים נוחים לספה מאשר בשמלות הערב, היא שינתה בזריזות את המוקד של המותג.

קרדשיאן ווסט מחזיקה ברוב סקימס, שעדיין לא חשפה את הכנסותיה. על פי פורבס, גורם המכיר את החברה גילה למגזין על עסקה שלפיה החברה מוערכת ביותר מ-500 מיליון דולר. כתוצאה מכך, פורבס מעריך את חלקה של קרדשיאן בחברה ב-225 מיליון דולר לפחות. מספיק כדי להעלות את הונה של קרדשיאן ווסט למיליארד דולר.

שאר הונו של קרדשיאן ווסט יושב במזומן ובהשקעות, כולל נדל"ן. מדי שנה, מאז 2012, היא הרוויחה לפחות 10 מיליון דולר לפני מס, לפי ספירת פורבס, הודות למשכורות המשכורת מתכנית הריאליטי שבה כיכבה עם משפחתה, עסקאות חסות ויוזמות כמו משחק סלולרי ואפליקציית קימוג'י שהושבתה כעת. יש לה גם שלושה נכסים בקלבאסאס, צפונית-מערבית ללוס אנג'לס, ותיק השקעות של חברות ענק, כולל מניות של דיסני, אמזון, נטפליקס ואדידס, שבעלה לשעבר קניה ווסט העניק לה לחג המולד בשנת 2017. .

כפי שקרדשיאן עצמה כתבה בטוויטר כשהופיעה לראשונה על שער פורבס  ב-2017: "לא רע בשביל ילדה בלי כישרון".