זה קל, מאובטח, פרטי ולגמרי משתלם. אלה חלק מהסיבות שבגללן אתם חייבים לעבור ל-Apple Pay עכשיו. ומה עוד? הנה כל מה שכדאי לכם לדעת.

הרבה יותר נוח וקל

כיום כשאתם רוצים לשלם אתם צריכים להסתובב עם ארנק או עם הכרטיסים עליכם, וכשאתם באים לשלם אתם צריכים להוריד את הקניות או הילדים מהידיים, לשלוף את הארנק ולשלם. אם אתם יוצאים לריצה או לבילוי, אתם כבולים לארנק שלכם.

עם Apple Pay זה הרבה יותר פשוט – הזינו פעם אחת את האשראי שלכם ומאז הוא זמין בתוך הטלפון שלכם או אפילו בשעון, גם בארץ וגם בחו"ל. שני קליקים וזיהוי קצר – ושילמתם. יש יותר פשוט מזה?

 

כך תשלמו בשירות אפל פיי (Apple Pay) (צילום: LightField Studios / Shutterstock.com)
אפל פיי (Apple Pay) | צילום: LightField Studios / Shutterstock.com

זה הרבה יותר מאובטח

כשאנחנו שולפים את כרטיס האשראי אנחנו נמצאים בסכנה – שמישהו יראה את הספרות שעל האשראי או אפילו שמישהו ינסה לקחת לנו אותו בשנייה של חוסר תשומת לב. בשימוש ב-Apple Pay אנחנו לא צריכים לשלוף את האשראי, הוא נמצא בטלפון שלנו.

בנוסף, אנחנו גם נהנים מאותה רמת אבטחה שיש בכרטיסי האשראי רק בהרבה פחות זמן ומאמץ. כיום, אם תנסו לקנות מוצרים במחיר גבוה מ-300 שקלים, תיאלצו להכניס את השבב החכם של האשראי למכשיר ולהזין קוד סודי. ב-Apple Pay זה מוחלף בזיהוי הפנים שלכם, כך שאתם עדיין מאובטחים ברמה גבוהה ובזמן הרבה יותר קצר.

המידע שלכם נשמר בפרטיות

אפל, כחברה בינלאומית מובילה, חרטה על דגלה את הפרטיות בשימוש במידע שלכם. בכך אתם יכולים להבטיח שפרטי האשראי שלכם מאובטחים במיוחד ונשארים במערכת של אפל, ולא מבוצע בהם או בנתוני הרכישות שלכם אף שימוש אחר למעט הקניות שלכם.

 זה טכנולוגי ויוקרתי יותר

אין דבר יותר מרשים מלהחליף את הוצאת כרטיס האשראי הישנה בהצמדת השעון או הטלפון שלכם אל מסוף הקנייה. "לקוחות אמריקן אקספרס הם לקוחות טכנולוגיים שרוצים להיות בחזית הקדמה", אומר עידו עלמני, מנכ"ל אמריקן אקספרס, "45 אחוז מלקוחותינו הם בעלי אייפון, ולכן רבים ייהנו מההוספה של Apple Pay לשירותינו".  

עידו עלמני (צילום: סיון פרג )
עידו עלמני, מנכ"ל אמריקן אקספרס | צילום: סיון פרג

הנקודות וההטבות ממשיכות להיצבר

בחודשים האחרונים, עם התגברות השמועות על כניסתה של Apple Pay לישראל, רבים סברו שהשימוש בארנק דיגיטלי לא יאפשר ללקוחות כרטיסי האשראי ליהנות מהטבות או לצבור נקודות. רוני קרני, מנהלת השיווק של אמריקן אקספרס מפיגה את החששות. "לא רק שהנקודות ימשיכו להיצבר בשימוש בארנק הדיגיטלי (Apple ו- Android), אלא בתקופת ההשקה התשלום בכרטיס אמריקן אקספרס עם ארנק דיגיטלי יזכה בצבירה של פי 2 נקודות על כל קניה. בנוסף, כל לקוחות אמריקן אקספרס ייהנו מהחזר כספי של 10 אחוז בכל קנייה עם הארנקים הדיגיטליים (בכפוף לתקנון)".

רוני קרני (צילום: יח"צ)
רוני קרני, מנהלת שיווק אמריקן אקספרס מקבוצת ישראכרט | צילום: יח"צ

כרטיסי אמריקן אקספרס צוברים נקודות אותן ניתן להפוך למגוון חוויות, הנחות והטבות בעיקר לטובת טיסות, בתי מלון, הופעות ומסעדות, אך גם עבור הנחות במגוון חנויות ורשתות גדולות.

למידע נוסף>