לשפר את האנגלית

ג'רוזלם לייטוק הוא שירות אימון טלפוני באנגלית עם מאמן אישי  לשיפור יכולת הדיבור בשפה האנגלית. קצב הלימודים מותאם באופן אישי לכל אחד. השימוש בטלפון מחייב את הלומד להשתמש באופן פעיל בשיחה, לתרגל את אוצר המילים שלו ואת כישורי השיחה שלו עם מורה ששפת האם שלו היא אנגלית.

המחיר נע בין 37 ל-55 שקלים (תלוי בסוג המנוי הנרכש).


 

גבר קורא ספר במכונית (אילוסטרציה: Shutterstock)
עדיף להיות עם עיניים על הכביש | אילוסטרציה: Shutterstock

להאזין לספרים

ניתן לעשות מנוי לאפליקציות כמו אייקאסט –– פלטפורמה והוצאה לאור של ספרים מוקלטים בעברית, המאפשרת האזנה דרך אתר ואפליקציה. הקטלוג מונה למעלה מאלף ספרי מקור, ספרים מתורגמים, המוקראים על ידי הסופרים עצמם או על ידי קריינים ושחקנים בעלות של : 39.90 שקלים לחודש.

מי שרוצה לבוא מוכן מהבית יכול להיעזר באתר sonicbooks , שמציע הורדת ספרים לפורמט  MP3 בעלות משתנה מספר לספר.

מכשיר שייקאיט
למה לחכות למטבחון בעבודה?

לשתות משהו בריא

שייקאיט - מכשיר נייד נטען להכנת שייקים. אפשר לחבר בכל מקום באמצעות כבל USB ולהכין את שייק הבוקר שלכם בכוס אחת. להשיג באתר chinabuy בעלות של  57 שקלים.

שוק מחנה יהודה. למצולמים אין קשר לכתבה (אילוסטרציה: Shutterstock)
כמו בשוק, רק באוטו | אילוסטרציה: Shutterstock

להתמקח על מחירים

זה הזמן הנכון לטלפן לחברות הכבלים, האינטרנט, הטלפון  או הביטוח. זה דורש קצת עבודה מקדימה כמו מציאת כל הטלפונים והכנסתם לזיכרון (אל תשלחו הודעות ותחייגו תוך כדי נהיגה) אבל פקק תנועה בהחלט יכול להיות הזמן האידיאלי לבדוק כמה יכולתם לשלם בחברות מתחרות וכמה ניתן להוריד מהתשלום בחברה שלכם.

באתר משתלם לי תוכלו להשוות מחירים בתחומי אינטרנט, סלולר וטלוויזיה ובאתר WOBI בתחומי ביטוחי רכב, בריאות ודירה.

אישה מרצה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אין זמן לא טוב ללמוד | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

לשמוע הרצאה טובה

הרשת מלאה היום במומחים שרוצים למכור לכם את הידע שלהם בין בחינם או בין התשלום - כמעט על כל נושא בעולם. אפשר למצוא אותם ביוטיוב או באתרים שמתמחים בנושא.

אם רציתם לשמוע הרצאות שיתנו לכם כלים להזניק את העסק שלכם קדימה, להתחיל דיאטה, לשמוע עצה הורית מועילה, להרוויח יותר כסף או לחיות חיים מוגשמים ומלאי עושר- זה הזמן לחפש את המנטור האהוב עליכם ולהתחיל לשמוע וובינרים או לקנות קורס אונליין.

רוצים עוד רעיונות? היכנסו לכאן.

שדרני רדיו (אילוסטרציה: Shutterstock)
מעניין כמה נהגים מאזינים לנו? | אילוסטרציה: Shutterstock

להקשיב לפודקאסט

פודקאסט היא תכנית רדיו או טלוויזיה, שמועברת אל כל העולם דרך האינטרנט. ההיצע הוא אינסופי, אבל מתחילים יכולים למצוא רשימת פודקאסטים מעניינת באתר עושים היסטוריה של רן לוי, להאזין לפודקאסט 9instyle  בנושא הורות ואמהות, פותקאסט הפמינסטי, השבוע שעוסק בסטארטאפ ויזמות ועוד ועוד.