אורן זריף, המגדיר עצמו כמומחה לתת מודע ולפסיכוקינזיס, ממשיך בנסיונותיו לעורר שימת לב ציבורית. יומיים לאחר שדרש בפומבי מיצחק תשובה כ-70 מיליון שקל על שהגדיר כתרומתו למציאת קידוח "תמר 1", מפרסם היום (ה') זריף פוסט בבלוג שלו באתר תפוז, בו הוא מבטיח... למלא את הכינרת על גדותיה בתוך חודש ימים.

זריף פונה בבלוג שלו לשר התשתיות בנימין בן אליעזר, ומציע לו לתת לו הזדמנות לפתור את משבר המים בישראל. זריף כותב: "במידה ולאחר המו"מ וחתימת ההסכם בינינו לביצוע הפעולה הרוחנית האמורה לעיל, התחזיות לא יתממשו ולא יקרה מה שאני צופה שיקרה (ירידת גשמים עזים ומילוי הכנרת), אני מתחייב לממן מכספי החברה האישית שלי התפלת מים למשך 5 שנים וכל הפסד התשדירים של תחזיות מזג האוויר (כולל הפרסומות)".

את הצהרתו ההזויה מנמק זריף: "גם אם הדברים הבאים יישמעו תמוהים, אבקש לקבל התייחסות רצינית לנושא כי יש בידי את הנוסחה המקורית, הקבליסטית והאנרגטית אשר חוני המעגל השתמש בה, למילוי הכנרת. על מנת לבצע פעולה זו אבקש באופן דחוף ובהול להסיר מכל ערוצי התקשורת הישראליים את תחזיות מזג האוויר. אני מבקש לבצע פעולה בהולה זו, מאחר וידוע ברמת הפסיכוקינזיס כי התערבות של בני תמותה בדברים שמתרחשים במרומים נחשבת כהתערבות קטלנית לאומות העולם בכלל ובמדינת ישראל בפרט, דבר שיכול לגרום לנזק בלתי הפיך וקטסטרופאלי למאגרי המים".