מוצרי בישום וטיפוח הם נחלתם של רבים או לפחות של אלו שמעדיפים לפזר ריחות ניחוח בעבודה או בבית. אפשרויות הקנייה של המוצרים הללו רבות. כמו בכל מוצר גם עבור הבשמים ומוצרי הקוסמטיקה המקום שאנחנו מעדיפים לקנות בו בדרך כלל הוא לאו דווקא המשתלם ביותר. שימוש קבוע בבושם האהוב עלינו או בקרם הלחות שמיטיב עם עור הפנים שלנו יכול להביא לכך שנצטרך לרכוש את המוצר לעיתים קרובות מאוד. לכן עדיף שנרכוש אותו במחיר המשתלם ביותר.

עוד ב-mako כסף:

אפשרויות הקנייה מגוונות. את מוצרי הטיפוח שלכם תוכלו לרכוש בחנויות רגילות ממשפחת חנויות הפארם או הקוסמטיקה, בחנויות אינטרנטיות וגם בדיוטי פרי בנתב"ג. בחנות הרגילה תוכלו להתנסות במוצר, להריח את הבושם ולהרגיש את המרקם של קרם הלחות לפני הקנייה. לעומת זאת, בחנות האינטרנטית תוכלו לחסוך זמן ולהזמין מהמחשב הביתי או אפילו מהנייד את המוצר שאתם צריכים. הקנייה בחנות הדיוטי פרי שמורה להזדמנויות המשמחות בהן תבקרו בחנות הפטורה ממכס בדרך לחופשה בחו"ל או לנסיעת עבודה. אפשרות הקנייה הנוספת שהמדור משווה בדרך כלל, קנייה באתרי יד שנייה, נמצאה כלא רלוונטית למוצרים אלו.

בדקנו את המחיר של שני בשמים, האחד לגבר והשני לאישה ושל שני מוצרי טיפוח לעור בפנים, קרם לחות ליום לנשים וקרם גילוח לשימוש יומיומי לגברים. בשלושה מתוך ארבעת המוצרים, המחירים בדיוטי פרי נמצאו כמשתלמים יותר. חשוב לציין שבכל אחת מאפשרויות הקנייה ישנם מבצעים עיתיים שיוכלו להוזיל את המוצר עבורכם אך ההשוואה בוצעה בין המחירים בזמן הבדיקה בלבד.

המוצרים שבדקנו השבוע:

בושם לאישה  J'adore מבית המותג DIOR, 100 מ"ל

מבין מבחר הבשמים בשוק בחרנו לבדוק את אחד ממותגי הבושם בעלי הוותק הגדול על המדפים של חנויות הפארם - J'adore  מבית המותג הצרפתי Dior. טווח המחירים נע בין 335 שקלים לבקבוק של 75 מ"ל בדיוטי פרי לבין 587 שקלים לבקבוק של 100 מ"ל בחנות הרגילה. יש לציין שבדיוטי פרי מעת לעת ישנם מבצעים כמו 4 בשמים במחיר של 3 (3 פלוס אחד) או אחרים שיכולים להוזיל את מחירי הבשמים. גם בחנויות הפארם הרגילות ישנם מבצעים עיתיים שמוזילים משמעותית. המחיר בחנות האינטרנט הוא על פי המוצג באתר לאחר הנחה של 17% מהמחיר המלא של המוצר בדרך כלל.

החנויות שנבדקו:

חנות הדיוטי פרי של ג'יימס ריצ'רדסון, חנות רגילה סופר פארם קניון G יבנה ואתר לרכישה באינטרנט lastprice.co.il.

 

בושם לגברים GUCCI guilty black EDT Spray
בושם לגברים GUCCI guilty black EDT Spray

בושם לגברים GUCCI guilty black EDT Spray  90 מ"ל

בית האופנה האיטלקי Gucci משווק פרטי אופנה מעוצבים החל מביגוד ונעליים ועד לבשמים ואפילו שעוני יד. בזירה הגברית בחרנו לבדוק את מחירו של ניחוח הבושם Guilty Black. טווח המחירים נע בין 309 שקלים בדיוטי פרי לבין 545 שקלים בחנות הרגילה (409 שקלים בזמן הבדיקה, בעקבות מבצע).  גם במקרה של הבושם לגברים ייתכנו מבצעים עיתיים בחנויות הרגילים ובדיוטי פרי.

החנויות שנבדקו:

חנות הדיוטי פרי של ג'יימס ריצ'רדסון, חנות רגילה סופר פארם קניון G יבנה וחנות האינטרנט perfume4u.co.il.

קרם גילוח של המותג AHAVA
קרם גילוח של המותג AHAVA

קרם גילוח של המותג AHAVA 200 מ"ל

מבחר מוצרי הטיפוח לגברים הולך וגדל ובין המותגים השונים אפשר למצוא את המותג שמשווק את מוצרי ים המלח Ahava. המוצר שבדקנו הוא משחת הגילוח של המותג, שלא מקציפה. טווח המחירים נע בין 60 שקלים באתר אינטרנט ישראלי לבין 88.20 שקלים בחנות רגילה. דמי המשלוח עבור הרכישה באינטרנט יכולים להגיע עד ל-26 שקלים עבור משלוח אקספרס. גם כאן יש לשים לב שבכל אחת מהאפשרויות יכולים להתקיים מבצעים נקודתיים שישפיעו על המחיר.

החנויות שנבדקו:

חנות הדיוטי פרי של ג'יימס ריצ'רדסון, חנות רגילה סופר פארם קניון G יבנה ואתר האינטרנט bela.co.il.

קרם יום לעור הפנים לנשים של המותג אסתי לאודר
קרם יום לעור הפנים לנשים של המותג אסתי לאודר

קרם יום לעור הפנים לנשים של המותג אסתי לאודר ADVANCED ANTI-OXIDANT 50 מ"ל

מי שעושה שימוש קבוע בקרם לחות לפנים יודע כי השימוש הקבוע גורם לכך שלעיתים קרובות יש לחדש את המלאי. ברירת המחדל שבה אנחנו בוחרים לרכוש את המוצר היא לאו דווקא המשתלמת ביותר ולפעמים כדאי לרכוש כמה יחידות כדי להרוויח הנחה כלשהי. בדקנו את מחירו של קרם לחות ליום לעור הפנים לנשים מבית המותג אסתי לאודר. טווח המחירים נע בין 193 שקל בדיוטי פרי לבין 369.90 שקל בחנות הרגילה (210 בזמן הבדיקה, בעקבות מבצע). בחנות האינטרנט המשלוח חינם בקנייה של מעל 299 שקלים או בתשלום של עד 19 שקלים למשלוח עד הבית.

החנויות שנבדקו:

חנות הדיוטי פרי של ג'יימס ריצ'רדסון, חנות רגילה סופר פארם קניון G יבנה ובאתר האינטרנט drugstore.co.il.

>> בפעם הקודמת בדקנו מחשבים ניידים וטאבלטים