כולנו מכירים את הריטואל הבא: אתם רוצים להזמין בעלי מקצוע בתחום מסוים, מגיעים, מקבלים הצעות מחיר מספקים שונים- ולבסוף בוחרים את מי שהכי מתאים לתקציב שלכם, או לפחות זה שמתקרב אליו.

אבל הנה מודל אחר שהושק בימים אלו: אפליקציית PayLess מבוססת על מודל בו הלקוח בוחר כמה הוא מוכן לשלם עבור שירות מסוים. באפליקציה קיימים 185 מקצועות ב-21 קטגוריות שונות וכל מה שתצטרכו לעשות הוא להציע מחיר בהתאם לתקציב שלכם, בתחום בו אתם מעוניינים יחד עם פרטים על העבודה (ניתן לצרף תמונה או וידיאו הממחישים את כמות העבודה), ובעלי המקצוע יתחילו להציע הצעות בהתאם.

ההצעה כ"מכרז" לכל בעלי המקצוע הרלוונטיים שמאשרים את ההצעה או מגישים הצעות נגדיות. ללקוח מוצגים כל בעלי המקצוע שאישרו את הצעתו ובאפשרותו לבחור בבעל המקצוע הרלוונטי ביותר אליו לפי ביקורות ותיק עבודות. בין הקטגוריות בהן ניתן למצוא נותני שירות: תחום האירועים, שירות כללי לבית, שיפוץ הבית, תחום הרכב, לימודים, טיפוח, עריכת דין, בעלי חיים, הובלה ושליחויות, עיצוב הבית, ניקיון ועוד.

אבל איך יודעים מהו המחיר הכי טוב שתוכלו להשיג עבור ביצוע עבודה מסוימת? ביקשנו מ- PayLess מחירון ממוצע עבור סוגי עבודות מבוקשות. בין השאר ביקשנו לבדוק בכמה כסף הסכימו לבצע בעלי מקצוע סוגי שירותים שונים, ומה היתה מהות העבודה.

 

כמה תשלמו על בעלי מקצוע- שיפוצים ועבודות הבית (צילום: סטודיו mako)
כמה תשלמו על בעלי מקצוע- שיפוצים ועבודות הבית | צילום: סטודיו mako