כבר מהרחוב הקטן בהרצליה פיתוח אפשר לראות דרך החלונות הבוהקים את פנים הבית של נטלי דדון. זה שהיא נהנית כל כך לעצב ולטפח. אבל גם מי שלא עבר ברחוב והציץ יכול לדעת בקלות איפה ממוקם כל רהיט; חוץ מבשבת (ודדון מבקשת לא לראות בזה הצהרה, היא "מצהירה לא להצהיר יותר") אין יום שהיא לא מצלמת ומציגה אותו בפני 740 אלף העוקבים שלה באינסטגרם.

את הפגישה שלנו היא פותחת בהתנצלות. "סליחה על הפנים הנפוחות והדאק פייס, אני רגע אחרי הזרקה ולוקח לזה יום-יומיים להירגע". דדון חולקת עם העוקבים לא רק את הבית שלה אלא גם את החיים שבתוכו, על כל המשתמע מכך. באינסטגרם שלה מתקיימים זה לצד זה המלצות על מוצרים, וידויים חושפניים על אקנה ועניינים שבלב. רק לפני כחודשיים היא ואב בנה, עמית פרליס, שנפרדו לראשונה עם בשורת ההריון של נטלי והתאחדו זמן קצר אחרי שבנם ריף רפאל הגיח לעולם, הפרידו כוחות פעם נוספת. "ראיתי שהזוגיות שלי לא הולכת למקום של עוד ילדים", היא אומרת בפשטות. "להגיד לך שלא הבנתי את עמית? הבנתי אותו. יש לו שלושה ילדים, אני לא יכולה לדמיין מה זה ילד רביעי. אני בילד הראשון שלי. כל אחד מאיתנו נמצא במקום אחר. זה קשה כי זה לא נגמר מחוסר אהבה, אבל לפעמים צריך להגיד תודה על הקיים ולשחרר את מה שאין".

מלאת הודיה על הילד היפה שמתרוצץ בבית ומלמד אותה איך להיות אמא טובה יותר ואדם טוב יותר, דדון ניגשה לרופא הנשים ופתחה לעצמה תיק פוריות. גם הפרויקט הזה נעשה בשיתוף מלא של קהל העוקבים שלה; את ההזרקה הראשונה של ההורמונים, מחט גדולה שחדרה לתוך הבטן השטוחה שלה, היא תיעדה ושידרה בלייב ובדמעות ברשתות החברתיות.

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
חליפה: bow-m | הלבשה תחתונה: ניצן מזרחי | צילום: שי יחזקאל

"היו שבועיים לא פשוטים. שיתפתי רגע אותנטי שלי, בלי לחשוב. האותנטיות והנגישות שלי תמיד היו חלק ממני, אף פעם לא הייתי נחבאת אל הכלים, השיתוף הציל אותי המון. היו כמה נשים שכתבו לי שהן לפני התהליך ושזה לא פייר שאני מצלמת את עצמי בוכה, שזה מלחיץ אותן. ישר עצרתי ואמרתי 'רגע, אולי הגזמתי?', אבל ככה חוויתי את זה, עם דמעות. הזריקה עצמה לא כאבה לי, אבל המחט מייצגת משהו אחר. כמו הרבה פעמים אחרות, עזר לי להניח את המצלמה מולי ולהרגיש שאני לא לבד בזה. באיזשהו שלב הרגשתי שזה יותר מדי וסגרתי".

מה המחט מייצגת?
"בפעם הראשונה שיצאתי מהרופא עם ההורמונים ביד הייתי צריכה להודות מול עצמי שהתבגרתי ולשחרר מהילדה שבי, שאני כל כך נאחזת בה. הזמן נחת עליי פתאום. איך הרופאים מדברים איתי על פוריות, על השחלה ההיא והשחלה הזאת? מה פוריות?! אני בת 16!". 

ועכשיו למה מחכים? מה התכנית?
"אין תכנית, אני חיה את הרגע. זה התחיל כדי להוריד לעצמי לחץ, לתת לעצמי את השנה-השנתיים להמשיך בראש שקט לצעוד קדימה כי שימרתי את מצב הפוריות הקיים. יש כל כך הרבה אופציות לפנינו, אבל אני לא רוצה לעשות את זה לבד. בפעם הראשונה סחבתי ילד עם עצמי תשעה חודשים. גם הורות משותפת היא אופציה, ויש לי רשימה ארוכה של אבות, מלא חברים גייז שווים. אני חושבת על הכל".

מה לגבי האופציה של זוגיות?
"רוצה את האמת? אני לא פנויה רגשית. הכל מאוד טרי, לפני רגע הבית הזה היה משפחתי לגמרי. אני לא חושבת שיש מישהי שמפנטזת על להיות רווקה ומעדיפה לא להגשים את עצמה בתוך זוגיות ואהבה. גם אני, כאישה פמיניסטית שעשתה הכל לבד, ברור שאני רוצה לחלוק בעול עם מישהו. כילדה חוויתי התפרקות של בית, ראיתי מה קרה לבית שלנו כשאבא שלי עזב, נשארנו עם אמא והיינו צריכים להתקיים מלחם וחמאה. כבר אז החלטתי שאני לעולם לא אשים את הגורל שלי בידיים של מישהו אחר".

אז אם מישהו רוצה להתחיל איתך, איך הוא עושה את זה?
"אם מסתכלים מהצד, נראה שיש לי הכל. אם אני גבר שרוצה את נטלי, אני מרשים אותה בדברים הכי פושטים שיש. נגיד 'ממי אני באזור של הגן, אז לכי תשתי לך קפה בים'. הבן אדם צריך להבין את העולם שלי, להבין שאני צריכה רגע ספר וקפה לבד בים. מצד שני אני גם רומנטיקנית מגעילה, נגיד הלכתי לקנות מיטת מסאז'ים שיהיה פה ספא ביתי בסגר. אחרי שמכירים אותי לא קשה להרשים אותי, אבל יש הרבה סטיגמות שצריך להזיז בדרך לשם".

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
חולצה וחצאית: אריאל טולדנו | נעליים: shoeZ web store | צילום: שי יחזקאל

למרות הנחרצות שבה היא מספרת על הפרידה מפרליס ועל הרצונות לעתיד, עוקבים שעליהם היא מעידה ש"הם יכולים לעשות קורס מזורז לשרלוק הולמס" הבחינו שתמונה שדדון העלתה מחוף הים השבוע דומה במיוחד לתמונה שהעלה האקס. כשאני מעלה בפנייה את השאלה המתבקשת, התשובה כבר פחות חד משמעית. "עמית ואני נהיה הרבה ביחד, אנחנו הורים לאותו הילד. כמו שכולם יודעים, הסיפור שלנו לא נחתך ממקום רע ושוב, אני מבינה אותו והוא מבין אותי. אני לא רוצה להרחיב כי זה לא נכון לי כרגע, הכל לא ברור עדיין. הלב שלי כולו אצל עמית, אי אפשר לעבור הלאה כל כך מהר".

אז אתם ביחד או שנפרדתם?
"הלוואי שהיה לי מה להגיד לך. אפילו שאני מתראיינת עכשיו ואני הכי חשופה שיש, את המקום הזה אני רוצה להשאיר לעצמי כרגע, עד שיהיה ברור מה קורה. אין לי תשובות. הלכנו כל אחד לדרכו ושם מצאנו את המקומות שלנו לקיים קשר כשני אנשים שלא נפרדו בגלל חוסר אהבה. אני לא רוצה לדבר בשבילו ולהכניס את כולם לעולם שאני בעצמי עדיין חוקרת".

אני כל הזמן שואלת איפה אפשר לתרום, אני לא רק לוקחת

כבר שנים שהיא לא רק דוגמנית. נטלי דדון מודל 2021 היא אשת עסקים ממולחת, יזמית וגם כוכבת ריאליטי שהשתתפה בכל תכנית שאפשר להעלות על הדעת או על המסך. ייתכן שהיא לקחה השראה מגווינת' פלאטרו והאתר שלה "גופ" וייתכן שזו רק דרך התמודדות עם מבול ההצעות לשיתופי פעולה מסחריים שירד עליה - אבל דדון מצאה פתרון. לפני כשנה היא השיקה אתר שמציע כל מה שהיא חושבת שאתם צריכים; מצעצועים ומוצרי חשמל, דרך ספרי ניו אייג' שמהם היא שואבת השראה ועד למוצרי טיפוח, ביגוד והנעלה. הקונספט: "קניון וירטואלי". 

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
מעיל: בוטיק עמנואל | גולף: אריאל טולדנו | נעליים: shoeZ web store | צילום: שי יחזקאל

רק השבוע דדון והשותפה העסקית שלה החליטו לפרק את החבילה המוזהבת שבנו ביחד, אחרי לא מעט דיונים וכשברקע טענות על סכסוך משפטי. "אין סכסוך, הגענו להבנות, המניות שלי נקנו על ידי השותפה שלי וכל אחת הלכה לדרכה".

האתר הפך לשמך השני ואני מניחה שהוא מקור ההכנסה הכי חזק שלך. מה התכנית העסקית לעתיד?
"הקווינס קלאב (קהילת הנשים שדדון מטפחת בחודשים האחרונים) כבר הרבה יותר דומיננטי. נוצרה קהילה של נשים וזה אפילו יותר מרגש אותי מהאתר. אני מוצאת את עצמי בשיחות עם נשים שפונות אליי בפרטי אל תוך הלילה. האינטראקציה האישית חשובה לי. אני כל הזמן שואלת איפה אני יכולה לתרום, אני לא רק לוקחת".

למרות שהיא מעידה על עצמה שהיא "לא נקשרת לחומר", כמעט כל סטורי בעמוד האינסטגרם הוא שיתוף פעולה כזה או אחר שנראה שמטרתו אחת: למכור. תודות ליצר הפזרני של העוקבות ועוקבים שלה, זה גם עובד לה ממש לא רע. בחודשים האחרונים הצטרפו לעמוד הפרטי עמוד אינסטגרם נוסף, קהילת נשים שהיא הפכה לגורו שלהן ובקרוב גם אתר רשמי - כולם מאוגדים תחת השם "קווינס קלאב". ולמרות שגם שם, בין משפטים מעצימים, מתכונים בריאים וצילומי ספרות על צג המשקל אפשר למצוא לא מעט שיתופי פעולה מסחריים, דדון ממהרת להגן על עצמה. "700 אלף העוקבים שלי לא באים אחריי כי אני מוכרת להם קרמים. לא באתי לעולם הזה כדי למכור, יש לי אחריות".

אז את "קווינס קלאב" את עושה מתוך האחריות שלך?
"לא. אני עושה את זה קודם כל בשביל עצמי. זה אולי נשמע אגואיסטי, אבל חמלה היא מצב אגואיסטי. כשאת עוזרת את תורמת לעצמך משהו. אני לא באה ממקום עילאי, שלם ומושלם לאישה שבוחרת לשתף אותי. אני מקבלת ממנה משהו בעצמי. מטפלים דרך הטיפול גם מטפלים בעצמם. תשאלי כל מטפלת בחוץ".

את מגדירה את עצמך כמטפלת?
"מטפלת זאת הגדרה גדולה, וברור שאני לא יכולה לפתור לכולם את הבעיות. יש הרבה נשים שפונות אליי, מהטרדה מינית עד אלימות בבית, לפעמים קטונתי ואני אומרת להן 'ממי, אני חושבת שאת צריכה עזרה מקצועית'. אין הנחתום מעיד וזה, אבל אני תמיד מוצאת גם למי להעביר את הפניות. אני מנסה לחזק, בכל זאת פנו אליי וחשבו שאני יכולה לתת את הכוח, אין לי אפשרות להתעלם. לפעמים אני מפספסת הודעה וישר הן מתחילות: 'לא אמרת שאישה לאישה מלכה?'. אנחנו בתקופה כזאת שכולם מחפשים על מי להוציא את התסכול. אני מוכנה לספוג את האכזבה האחת הזו על כל עשר נשים שאני עוזרת להן. זה מרגש אותי ברמות ואני מתגאה בזה, מצלמת מסך ושולחת לאמא שלי".

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
בלייזר: בוטיק נוני | נעליים: זארה | צילום: שי יחזקאל

להגביר את האור

כמו התגיות שמסגירות שיתופי פעולה מסחריים, גם מסרים כדוגמת "האור גובר על החושך" אפשר למצוא אצל דדון בשפע - אבל אל תצפו ממנה למעורבות פוליטית. "אני שונאת פוליטיקה, זה שואב ממני אנרגיות ואז אני מגלה גם שאני לא יודעת כלום. תמיד אמרתי לכולם 'קומו להצביע, יש לנו אחריות', אבל אני מודה שאני כבר מותשת. סליחה, אבל אני מעדיפה לעשות לילד שלי יום כיף במקום". 

איך זה מסתדר עם הרצון להשפיע חברתית?
"אני מודה, אין לי את האומץ ואת הכוח להתבטא פוליטית ברשתות החברתיות. יוצא שם רפש ולא בא לי לתת לשיח הזה במה אצלי. הילדים שלנו מסתכלים עלינו, אז בואו נהיה טובים. למה כל כך קשה להבין שלא תמיד אנחנו מסכימים? באמת, בא לי לצעוק את זה! יש פה בסיס חברתי נגוע! למה שאני אכנס לענייני פוליטיקה כשבשמאל לא רואים את הימנים כבני אדם ובימין לא רואים את השמאלנים כבני אדם?".

ובכל זאת, איפה הדעות שלך? "כולם צריכים לקבל את כולם" זו לא דעה.
"אני לא במלחמה עם אף אחד. אני לא נלחמת כדי לכבות את החושך, אני מתעסקת בלהגביר את האור ואני באה עם החוויה האישית שלי. אני אומרת הרבה דברים שהם לא דעתם של כולם, חטפתי לא מעט על זה. אין לי בעיה עם דעות מנוגדות, להפך, אני עוקבת אחרי אנשים שלא חושבים כמוני, אני אוהבת להתפתח במחשבה, אבל אני לא רוצה לריב".

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
חולצה: בוטיק נוני | נעליים: אוסף פרטי | צילום: שי יחזקאל

אחרי כל תמונה, כל פוסט או ראיון, יש מי שמוצא לנכון להטיח בדדון האשמות. היא עצמה מקבלת את הסתירות שבתוכה; את הדרישה להכרה באותנטיות שלה לצד השפתיים המנופחות, את קידוש היופי והחומר אל מול המסרים הרוחניים. "אני רב גונית ולעיתים גם אמביוולנטית, יש בי רבדים על גבי רבדים. אני לא אתן לביקורות, למחשבות ולסטיגמות עליי להגדיר אותי. יש לי את הרוחניות שלי ויש גם את החומר והכסף, שאני אוהבת לעבוד בשבילו. ברוך השם, לבן שלי יהיה הכל. עם הרווחה הזאת מגיעה היכולת לשבת ולטפח את הנפש. אני יכולה לצעוק בקול: אני אוהבת כסף. זה לא שולל את החיבור שלי לרוחניות. אני מרשה לעצמי להיות הכל, ומשום מה זה לא הגיוני לאנשים שאני יכולה להיות גם פרובוקטיבית וגם צנועה, גם רוחנית וגם מצליחה. את כל מה שעשיתי עשיתי בעשר אצבעות. אני לא עשירה, אבל אני אהיה עשירה. אני יודעת שאני אהיה, אני בדרך לשם".

נטלי דדון מורכבת מחצי עור שומני

לפני שנה דדון אזרה לא מעט אומץ, פתחה את המצלמה הקדמית של האייפון שלה וצילמה לעוקביה תמונה לא מפולטרת של הפנים שלה, כשהן מעוטרות בהתפרצות אקנה שתקפה אותה בגיל 36. אז היא סיפרה שממש לא מדובר בקמפיין, אלא בשיתוף שנועד, איך לא, להעצים. 

למה החלטת להיחשף ככה? זה צעד לא פשוט גם למישהי פחות מפורסמת ממך.
"אני אגיד לך ככה: אמא אחת כותבת לי 'לבת שלי יש אקנה, והיא רצה לבית הספר בדילוגים, לא עניין אותה הפצעים וזה בזכותך'. תאמיני לי, אם רק מישהי אחת מפורסמת הייתה מעלה פוסט כזה כשהייתי קטנה... עכשיו הולכת לצאת ערכה שלי לאקנה".

אז הייתה ילדה שראתה את הסטורי שלך ויצאה לבית הספר בדילוגים, ועכשיו את אומרת שכדאי לה להיפטר ממה שיש לה על הפרצוף, שאת פיצחת את השיטה ושזה עולה כך וכך שקלים?
"בטח, כי צריך לטפל. לא הלכתי לעולמות של 50 אלף שקל טיפול, אבל אני כן אתן את הטיפים שעזרו לי. גם אם יצאו לי שוב פצעונים, ויוצאים לי, זה לא יפיל אותי ולא יכניס אותי ללחץ ולמרות שאני כאילו דוגמנית וצריכה להיות מושלמת. נטלי דדון מורכבת מחצי עור שומני. בתור ילדה הייתי יורדת להוריד את הזבל עם מייק אפ ונראיתי מגוחך".

ועכשיו את מרטשת את התמונות שלך.
"לא אני מרטשת, הצוות שאני עובדת איתו עושה את זה. בואי, לא פרשתי מדוגמנות. עצרתי לרגע, הנחתי את המציאות ואמרתי: 'הלו, ככה אני נראית ביום צילום וככה אני נראית ביום רגיל'. אחרי זה המשכתי בעבודה שלי. אני לא רואה בזה צביעות, זה יותר אומץ ממה שהיה להרבה אנשים אחרים באינסטגרם".

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
מעיל: בוטיק עמנואל | גולף: אריאל טולדנו | נעליים: shoeZ web store | צילום: שי יחזקאל

למה לא להגיד 'סבבה לי עם עצמי, לא רוצה שתרטשו אותי'?
"כי אני רוצה שירטשו אותי. בכל תמונה מקצועית שלי אני כותבת 'פרו פוטו'. יש תמונות שהן וואו ואומנות, והכל עניין של תאורה ואיפור, אז מה, אני אבקש שלא יאפרו אותי?".

את חושפת את עצמך בלי איפור ועם אקנה, ומצד שני לא מסתירה את הפרוצדורות הקוסמטיות שעברת.
"לא פתחתי בגישה של 'בואו נחזור לטבעי שלנו'. אהבתי את החזה שלי, גם אחרי שהגוף שלי דחה את השתלים ונאלצתי להוציא אותם כי ככה הוחלט. וכן, אני מתבגרת ומזריקה איפה שאני אוהבת, אם הייתי אומרת שאני טבעית זו הייתה צביעות".

מלבד התכשירים לטיפול באקנה, בימים אלה דדון משיקה בושם לשיער, מוצר שאולי לא שמעתם עליו מעולם אבל מסתמן כטרנד; גם ירדן אדרי, יוצאת "האח הגדול" וחברה קרובה של דדון, השיקה לפני שבועיים מוצר כמעט זהה. "לפני שבועיים חשבתי, בנאיביות האופיינית לי, שיש מקום לכולן, ושאנחנו יכולות להתנהל בעולמות מקבילים גם אם אנחנו חברות אבל לאט לאט אני רואה שככל שאני מתפתחת ליותר שלוחות ותחומים, כי אני כמו תמנון לטוב ולרע, אז יש יותר התחככויות – לא רק שלי, של הרבה קולגות בעולמות האלה שמתיישבות על אותה משבצת אבל צריך להפנים שאנחנו בעידן חדש של יזמיות, נשות עסקים. אין פנים ואין פרזנטוריות. עידן חדש".

אתן חברות. אפשר להבין למה נראה לחלק מהעוקבים חשוד שהוצאת מוצר כמעט זהה שבועיים אחריה.
"לא יכולתי לדעת שהיא עובדת על אותו מוצר כמוני במקביל. זאת עבודה ממושכת של שנה, גם היא וגם אני עבדנו על זה תקופה ארוכה. זה לא משהו שאפשר להוציא בחודש חודשיים, יש פורמולות וזה מגיע אלייך וחוזר למפעל. גם המיתוג – תהליך מאוד ארוך ומורכב. לא ראיתי אצל מישהי ואמרתי 'אה, אני אעשה גם כזה'. הקהל נוטה לחשוב שאם מישהי הוציאה את שלה שבועיים קודם אז השנייה העתיקה ממנה וזה שגוי. אגב, אני פרגנתי והזמנתי את הבושם לשיער של ירדן".

אהבת את הריח?
"הוא יוניסקס והוא שונה משלי, אבל מה שכיף בדבר הזה זה שכל אחת יכולה להתחבר לעולם של השנייה. הכל עניין של טעם וזאת לא קלישאה, יש מקום לכולם".

נטלי דדון (צילום: אלעד אדמוני)
דדון והבושם החדש החדש לרשת Be | צילום: אלעד אדמוני

יש מקום גם לכל תכניות ההרזיה? כמו התכניות שלך ושל שי מיקה, שהשיקה את שלה כבר לפני שנה?
"אני לא רואה שום חפיפה ביני לבין שי. התכנית שלה מורכבת כל כולה באופן מסחרי ובתשלום לקהל שלה ואני העליתי את התפריט של אחותי שעוסקת בנטורופתיה ומלווה אותי כבר שנים. נכון שאנחנו באותם העולמות ושתינו ירדנו במשקל, אבל יש אפשרות באמת לפרגן אחת לשנייה".

החברות שלך לא מפרגנות לך?
"אני לא חושבת שלא מפרגנים לי, אני חושבת שנכנסנו השנה לתקופה מאתגרת ותחרותית ואנשים נלחמים על הפרנסה שלהם וחרדים לה. אני יכולה להבין את זה. אבל שי דווקא בחורה מפרגנת מאוד. היא גם מיוצגת איתי באותה סוכנות אז אני לעולם לא אעשה משהו שיכול לפגוע בה. היא בלב שלי וזה לא יערער לי כלום".

נטלי, את אוהבת את עצמך?

כמיטב המסורת, גם תכנית ההרזיה של דדון גררה ביקורת ותגובות קשות, וגם הפעם היא סירבה להתרגש. גם אם נראה שהיא האחרונה שצריכה להיות מוטרדת ממידות גופה, מתברר שגם היא לא חסינה מהעיסוק בנושא. "אני אמנם מרטשת את התמונות שלי אבל הצרת היקפים אין. משם מגיעים גם כל השיתופים שלי, אני עליתי 34 קילו בהריון והיה לי לא נעים שם". 

אבל ירדת את הקילוגרמים האלה מאז. גם עכשיו, עם נתונים של דוגמנית על, את אומרת שאת רוצה לרדת. את לא רואה את הבעייתיות במסר הזה?
"זה פשוט. אני שואלת: 'נטלי, את אוהבת את עצמך?' ופועלת בהתאם לתשובה. אני לא איזה צ'פלוחה, היום נשים רזות חוות את התגובות של 'תאכלי משהו'. זה מטריד אותי שעם הקבלה של האישה המלאה, שזה מהמם בעיניי, יש פתאום יותר עומס על הרזות ואומרים להן שהן חולות. אני בחרתי באורח חיים בריא וככה אני רוצה להיראות. אם מישהי תגיד לך שהיא לא רוצה להשתדרג כל הזמן, פנימית וחיצונית, היא תשקר אותך. בואי, אנחנו יכולות לשבת עכשיו שתינו על הספה, לאכול פופקורן ולגדל שערות בשחי, אבל אנחנו לא עושות את זה. וזה בסדר שיש מי שכן.

נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
בלייזר: בוטיק נוני | נעליים: זארה | צילום: שי יחזקאל
נטלי דדון (צילום: שי יחזקאל)
חולצה וחצאית: אריאל טולדנו | נעליים: shoeZ web store | צילום: שי יחזקאל

"לדעתך אני במידות של דוגמנית על, אבל אני יודעת שהג'ינס שלי לא עולה עליי. המטרה היא לא להיות רזה, המטרה היא להיות חטובה. אם ביחס לעצמך את לא מרוצה, לאכול בריא ולקום לרוץ זה לא מסוכן. להקיא, איפה שהייתי פעם, זה מסוכן. היום אני כאן והיום טוב לי, ויש לי כוח, נכון, אז זה מה שאני מוציאה החוצה. אם אני אעלה עשרים קילו וכולם יגידו לי שזה יפה, כולם יחמיאו, אז אני אקבל את הדעה שלהם ואתרצה? בסוף אני זאת שמסתכלת במראה ומרוצה או לא מרוצה. עברתי עכשיו את ההזרקות של ההורמונים, אחריהן גם ניתוח. קמתי אחרי שבועיים מהספה, כי לא נתתי לגוף שלי להתאמץ. לא התבכיינתי ובחרתי באורח חיים בריא. למה את חושבת שזה מדרבן משהו לא בריא?".

לך בעצמך היו הפרעות אכילה, אז אני שואלת אותך: אם מישהי צעירה עם דימוי גוף נמוך נתקלת בדוגמנית שדופה וחטובה שמתלוננת על שלושה קילוגרמים עודפים וקוראת לה לאכול נכון ולצאת איתך לאימון, מה את חושבת שקורה לה?
"אני בסך הכל אומרת: 'את גם לא שלמה עם עצמך? בואי איתי'. אני לא פונה אליהן כאשת מקצוע. אני בתור ילדה הייתי צריכה את החיזוק הזה מהבית, ולקח לי המון זמן לעבוד על עצמי ולאהוב את מה שאני רואה במראה. אני אישית לא הסתכלתי על דוגמנית כדי לשאוף להיראות כמוהן אז אני לא מכירה את זה. אני לא מעלה תמונות ואומרת 'יש, ירדתי', אני מראה את הדרך: 'בואו תראו מה עושים בשביל זה'. לא קמתי בבוקר בעובי של דוק והתגאיתי, קמתי בבוקר ועשיתי מה שאני יכולה, גם כדי לתת לילדה הזאת מוטיבציה ולהראות לה שיש אופציות ופתרונות".

הפתרון הוא לא רק ספורט ודיאטה.
"תביני שזה לא למשקל, זה לנשמה. אני נותנת טיפים ועצות לאורח חיים בריא, לא לדיאטה. את אוהבת את הגוף שלך? תני לו מתנות. לא היה לי את זה בתור ילדה, אני כל הזמן הלכתי לפתרון הקל והמהיר, להקאות ולהרעבה. את אוהבת את עצמך גם מלאה? זה סבבה ומהמם, אבל תעשי אימון, זה לנפש".

צילום: שי יחזקאל | סטיילינג: אייל חג'בי | איפור: טלי מואס | שיער: לידור חדידה | הפקה: רותם פנחס