עד לפני מספר חודשים רוסלנה רודינה הייתה עוד דוגמנית יפייפיה ואנונימית. אבל אז הגיעה הפריצה הגדולה שלה, ומבחינתה דווקא מהמקום הכי לא צפוי: רודינה הפכה לבת זוגו של אייל גולן, המבוגר ממנה ב-17 שנים. הרומן המסקרן, שהציף לא מעט ספקות ותהיות בהתחלה, הבשיל לכדי זוגיות רומנטית מקסימה ועל הדרך הפך את הדוגמנית לאחת האושיות המפורסמות במדינה ולממתק החדש של מדורי הרכילות.

רודינה וגולן ניהלו תשעה חודשי זוגיות אדוקה, נצח במונחים של הצ'ארמר, כולל גיחה משותפת לארה"ב ומיטה משותפת בדירה של גולן במגדלי YOO. אבל לפני חודש התפצלו השניים בפרידה מבאסת, שגנזה סופית את התקוות לראות את גולן מתחת לחופה פעם נוספת.

רוסלנה רודינה למגזין (צילום: לירן מור,  יחסי ציבור )
רודינה. משאירה פתח לקאמבק זוגי | צילום: לירן מור, יחסי ציבור
"הפרידה הייתה החלטה של שנינו", מספרת רודינה בראיון מיוחד לתוכנית "אנשים". "אני לא יכולה להגיד שאני קטעתי את זה ואני החלטתי. דיברנו על זה. זה לא שיום אחד פשוט קמתי והלכתי. אתה יודע, היינו פחות משתפים כבר אחד את השנייה על היום, ואתה מגיע עייף הביתה, אין לך כוח לכלום, ועוד יום עובר ועוד יום, ואתה מרגיש שאין לך את הצומי שאתה צריך. אני לא בן אדם של צומי כל היום אבל הרגשתי שזה שונה, שזה משתנה והיה לי חסר. גם הוא הרגיש ואמר לי שהשתניתי, שהוא מרגיש שאני קרה ושאני רחוקה ושהוא גם רחוק. דברים שמדברים עליהם ומקבלים איזושהי החלטה".

היו דמעות?
"ברור שהיו דמעות. זה לא משהו שהוא קל. אני מאוד מתגעגעת לילדים שלו. מאוד. נקשרתי אליהם נורא. היום גם שלחתי הודעה לבן שלו שאני כן אהיה איתם בקשר. הבנתי שגם הם מתגעגעים".

אהבת אותו?
"ברור. הוא עשה לי בית ספר, בהתחלה עד כמה שהייתי קרה ולא היה אכפת לי והוא לא עניין אותי, מצאתי את עצמי פשוט מאוהבת, ממש. זה גם לא משהו שעובר תוך דקה. יש אהבה. נשארו רגשות. זה הכל טרי, אנחנו כולה חודש לא ביחד, ואני בטוחה שגם לו יש רגשות. אני יודעת מה היה בינינו".

"הרגשתי בעננים"

הביוגרפיה של רודינה כבר נלעסה בהרחבה במהלך החודשים בהם הפכה לסלב מן המניין. היא נולדה באוקראינה, עלתה לארץ בגיל 9 וחיה עם הוריה ועם אחיה הגדול בתלמי אלעזר, מושב קטן בקרבת חדרה. בגיל 17 ההורים התגרשו ורודינה נשארה לגור עם אמה, תוך שהיא מנסה לתמרן בין לימודים בתיכון למציאות כלכלית קשה בבית. את גולן פגשה כאשר המנהלת האישית שלה נורית אורגל הכירה לה את הזמיר, קרוב משפחתה. משם הדרך לסיפור אהבה רותח הייתה קצרה, בקשר שנע בין השקות נוצצות להתכרבלות זוגית מתחת לפוך, כולל הצהרות של השניים על עתיד משותף.

אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: צ'ינו פפראצי)
בזמנים אחרים. היו ימים | צילום: צ'ינו פפראצי
נכנסת למערכת שיש בה גם גרושה וגם שני ילדים.
"נכון".

זה הופך את הסיפור ליותר מורכב?
"בהתחלה התביישתי. התביישתי מאמא שלו, כי הכל קרה בפעם אחת: הגעתי אליו לאמא שלו, וגם אילנית הייתה שם וגם הילדים. ואני יושבת ככה מכווצת, והוא אומר לי: 'דברי, הכל בסדר', ואני כולי לא יודעת מה להגיד. בהתחלה זה היה יותר מורכב כי לא ידעתי מה הקשר ביניהם. תמיד החברים היו אומרים לי: 'מה, אבל יש מצב שיש לו רגשות אליה'. זה לא הפריע לי. היא אישה מקסימה, ישבה ודיברה איתי על עבודה, החמיאה לי גם. אמרתי 'וואו, זה באמת שונה'. משפחה חמה, הילדים שלו מקסימים, מכבדים, באמת שהיה בינינו קשר מדהים. אני לא יכולה להסביר את זה, היו מצבים שהיו מגיעים אלינו לשישי אלין וליאן, ואלין קופצת עליי וכל הערב אנחנו ביחד, אם זה משחקים, אם זה טלוויזיה, ממש הרגשתי בעננים".

חשבת שיש לזה עתיד?
"הוא ראה את הקשר שלי עם הילדים שלו, והוא היה בהתחלה בשוק כי עדיין אני בת 24 ופתאום יש כזה חיבור. דיברנו על לעשות ילד וכן להקים משפחה יחד".

ואיך ההורים שלך מגיבים על זה?
"אמא שלי נורא שמחה, היא מאוד אהבה כי היא הכירה אותו גם. באותה תקופה אני ואבא שלי לא דיברנו, הוא לא שמע ממני אולי שנה, אז הוא קיבל את זה כמו כולם מעיתונים".

אמא שלך ואייל לא רחוקים בגיל גם, לא?
"נכון, בהתחלה אמרתי לה: 'אולי את תצאי איתו'".

איך זה באמת להיות בת הזוג של אייל גולן? הרי בכל פעם שהוא יוצא מהבית..
"קופצות עליו, כן. בהתחלה זה לא הפריע לי, מנסות להשאיר לו מספר טלפון, או עושות תמונה איתו וחיבוק ומתחילות לדבר איתו על התכנית. תמיד הייתי מקבלת הודעות בפייסבוק: 'הוא בוגד בך', 'אייל ככה' ו'אייל ככה'... הייתי מסתכלת, קוראת, סוגרת, לא עונה אפילו, ואומרת הכל טוב".

אירוע קולגייט רוסלנה רודינה (צילום: ראובן שניידר )
גם בלי גולן, פה בשביל להישאר | צילום: ראובן שניידר

ושואלת אותו?
"לא. הייתי סגורה על עצמי. ידעתי כמה הוא מעריך אותי, כמה אני חשובה לו. כמה לקח לו הרבה זמן להשיג אותי. כיף לחזור אחרי הופעה שיש לך מישהי שמחכה לך בבית. שיש לך אהבה בבית וטוב לך איתה. אז בגלל שטות כזאת? אני לא חושבת שהוא היה עושה משהו, לא. וברור שזה לא מנע מבחורות לשלוח הודעות גם באמצע הלילה, ואני גם בחיים לא אהיה מאה אחוז: 'אתה מגיע הביתה ואתה יודע שאני שלך, זהו", תמיד יהיה את הקטע הזה שהיא יכולה לקום וללכת. את הפחד הזה, אז אני חושבת שזה מה שהחזיק את זה".

השארת שם איזשהו מתח תמידי?
"כן".

מתי התחלת להבין שזה הופך להיות קשה?
"פשוט התרחקנו. אתה מגיע למצב שאתה לא יכול להגדיר את הזוגיות הזאת כמאה אחוז ושאנחנו שם אחד בשביל השני לכל דבר".

את עוד אוהבת אותו?
"כן, אני לא אכחיש. אני חושבת שאם אנחנו צריכים להיות ביחד, בסופו של דבר אנחנו נהיה ביחד. יכול להיות שזה עוד מבחן".

את מסוגלת לצאת עם מישהו חדש?
"כרגע? אני חושבת שזה מוקדם מדי. מה שיקרה יקרה, אני לא שוללת".

זמן קצר אחרי שאתם נפרדים כבר יש פרסומים שאייל יוצא עם גברת כזו, גברת אחרת.
"תראה, אנחנו פרודים. כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה בחיים שלו. אם הוא רוצה להתחיל קשר אני אפרגן לו, אם זה מה שעושה לו טוב והוא רוצה להמשיך הלאה, אני לא רואה בזה משהו רע."

אבל איך זה משפיע עליך?
"אני לא יכולה להגיד לך שזה כיף. זה לא הכי נעים לראות את זה".

אין תמונה
התמונה שצילם אייל בפגישה שנעשתה אחרי הפרידה וכתב - אפשר להישאר חברים