"למה אתה לא אוכל ארוחת בוקר?", שואלת שחר חיון ומיד מייעצת לי, "אתה יודע שזה נותן אנרגיה לכל היום? זאת הארוחה הכי חשובה במהלך היום, הידעת?". זאת לא הפעם האחרונה שהיא תייעץ לי במהלך השיחה. תמיד חיובית, נמרצת, מקרינה אורח חיים בריא. לפני כשבועיים חגגה 24 אביבים, אבל חיון אומרת שהיא "מרגישה קצת בת 40 בגוף של בחורה בת 24". בי היא דווקא לא משאירה רושם של אישה מיושבת בת 40, אבל גם לא של כוכבת רשת שטותניקית בת 24; אם צריך לתאר, חיון מזכירה דובון אכפת לי עם שמש חייכנית על הבטן, בגוף של מדריכת הכושר הכי אנרגטית במכון.

זאת הייתה השנה של חיון. היא משחקת בסדרות, משתתפת בקמפיינים של טוונטי פור סבן, מיקי בוגנים, Ysl, סרווה ואדידס, מתחזקת מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, משיקה טרנדים ואפילו זכתה לכבוד מיוחד כשלא אחד – אלא שני שירים שונים יצאו על שמה בחודשים האחרונים. ובכל זאת, למי שלא מכיר את השם יהיה קשה להסביר את התופעה שהיא שחר חיון, הטיקטוקרית השטותניקית שומרת השבת ומשכימת הקום. רק לפני כמה שנים, מספרת חיון, היא כמעט עלתה לנתיב אחר לחלוטין: "לפני שהתחלתי חזק בדוגמנות ובמשחק נרשמתי ללימודים במכללה למינהל, רציתי ללמוד שמאות מקרקעין ויזמות".

תראי אותך.
"לא, אני בנדל"ן אעסוק, נקודה. זה ממש בוודאות, זה ממש טבוע בי ואני אוהבת נדל"ן ברמות שאני לא יכולה לתאר. אני אוהבת את העולם הזה, תמ"א ו... לא יודעת, אני נדלקת מהדברים האלה. כרגע אני ממוקדת במשחק ובדוגמנות ובעולם הזה, אבל אין ספק שאני אשלח ידיים לעולם הנדל"ן ואין ספק שזה יהיה חלק ממני".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
חליפה: טוטם מורנר | נעליים: אדידס | צילום: שי פרנקו

בחיים מקבילים היית יכולה היום כבר להיות שמאית צעירה?
"נקודה. אין לי צל של ספק, באמת, אני אוהבת נדל"ן".

יסגרו לי את פתח האוורור, אני איכנס דרך המרצפות

חיון מרבה לחתום את המשפטים שלה ב"נקודה". היא החלטית ונחרצת, אין לה סימן שאלה מהוסס והיא לא חוששת לצאת בהצהרות שעלולות להישמע מרחיקות לכת. כשהיא מדברת על היעדים שהיא מציבה לעצמה, ללא שום שאלה מנחה, היא מבטיחה: "אני אגיע למצב שאני אזכה באוסקר, נקודה".

תגיעי למצב שתזכי באוסקר?
"אני אגיע לזה שאני אזכה באוסקר בעזרת השם, נקודה. אני אגיע, נקודה".

זאת מטרה שאת מציבה לעצמך?
"כן, ואז תגיע עוד מטרה, ועוד מטרה, וגם תהיה לי חברת הפקות, בעזרת השם".

אני לא רוצה להוריד, אבל שחר, יכול להיות שזה לא יקרה, שלא תזכי באוסקר.
"זה יקרה, נקודה. אין מצב כזה בעולם שזה לא יקרה. גם אם זה יקרה בגיל 50 או 60. זה יקרה, נקודה, ואני אעשה הכל כדי שזה יקרה ואני אעבוד ואני אקרע את כולם בשיניים".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
טוטאל לוק: טוונטי פור סבן | צילום: שי פרנקו

למה זאת המטרה ששמת לעצמך?
"כי הלב שלי הולך למשחק. אני מרגישה שאני שחקנית, אני מרגישה שאני מאוד תיאטרלית וזה טבוע בי, כל בן אדם שפוגש אותי אומר לי את זה משיחה של שתי דקות איתי. החלום הכי גדול שלי זה להיות שחקנית מאוד גדולה בארץ ובעולם, ואני אעשה הכל כדי להשיג את זה. אני אעבוד קשה ואני אלמד כל שפה אפשרית ואני אעשה שיעורי משחק וסדנאות וקורסים בלי הפסקה, אני אעשה הכל".

וזה מתקדם?
"זה מתקדם, ברור, זה נפתח. כל הקיץ אני הולכת לצלם סדרות, ברוך השם. הייתי צריכה להגיד 'לא' לדברים מאוד גדולים כדי להצליח לצלם סדרות בקיץ, ואני מאושרת על הבחירות שלי. אני מרגישה שלמה כי משחק זה העולם שלי, אני לא מתכוונת לעשות שום דבר אחר כרגע חוץ מלהתעסק בזה, בעולם המשחק, בתעשייה".

אוסקר יסמל שהצלחת במשחק?
"אוסקר יהיה אבן דרך בקריירה הארוכה הזאת. אבל אולי תגיע גם מטרה נעלה יותר. אני גם בעזרת השם רוצה להקים חברת הפקות, לסרטים".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
שמלה: מוגלר דרס קוד ביי רומי | כפפות: דיזל | צילום: שי פרנקו

ויש גם את השמאות והנדל"ן.
"ונדל"ן, הכל יהיה. אתה מכיר את ארנולד שוורצנגר? הוא התחיל כשרירן, כולם חשבו שהוא רק פרצוף יפה. הבן אדם הפך להיות מושל קליפורניה, הבן אדם הפך להיות שחקן הוליוודי, יש לו חברת נדל"ן מאוד מצליחה. נגע בפוליטיקה, נגע במשחק, נגע בעולם הדוגמנות, בעולם הבאדיבילדרים".

מדהים שמודל החיקוי שלך הוא שוורצנגר.
"לא רק הוא, יש לי כל כך הרבה. אבל הוא הדוגמה המושלמת לכמה אסור לזלזל באף בן אדם. ככל שיסגרו לי יותר דלתות, אני איכנס דרך החלון. יסגרו את החלון, אני איכנס דרך פתח אוורור. יסגרו לי את פתח האוורור, אני איכנס דרך המרצפות. אין דבר כזה בעולם שיגידו לי 'אבל שחר... זה לא יקרה'. אין דבר כזה שזה לא יקרה".

כמו שאני עכשיו אמרתי לך שיכול להיות שלא תזכי באוסקר?
"חס וחלילה, אני לא אומרת שצקצקת או זלזלת בי".

הרגשת צקצוקים במהלך הקריירה?
"כל החיים יש את אלה, 'חיים שלי, את מבאר שבע', 'חיים שלי, את לא מטר שבעים וחמש', 'חיים שלי, את לא הכי רזה'".

את לא הכי רזה?
"סתם, אני נותנת לך דוגמאות של דברים שהיו אומרים פעם, היום אף אחד לא מעז להגיד את זה. אבל יש צקצוקים, וזה בסדר, הצקצוקים האלה זה הדלק שלי. הם לא יודעים, כל צקצוק זה דלק".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
חליפה: טוטם מורנר | נעליים: אדידס | צילום: שי פרנקו

קמתי שחר חיון

בשירו "שחר חיון" מתפייט הראפר העולה שרק: "פתחתי ת'עיניים ב-5:00 בבוקר, פתחת בדוי ואתה סתם סטוקר, מודה אני אחד ותפילין בלוקר, עשיתי קעקוע של החדר כושר, מ'זתומרת לא הבאתם קוטג'?". "זה היה מאוד מצחיק ומרגש", מספרת חיון איך הגיעה להשתתף בעצמה בשיר, "שרק אמר לי, 'בואי לאולפן, כתבתי עלייך שיר'. הוא אמר לי, 'ספרי לי עלייך'. הוא בנה את זה עוד קצת ועוד קצת, שאני אוכלת חלבונים, קוטג', חזה עוף, סלט. אתה יודע, תפריט חיטובי. זה מאוד ריגש אותי, והוא אמר לי, 'את חייבת להיכנס לשיר'".

גם הצמד המוכר פחות "קצה ורובי" מתייחס בשיר שלו "קמתי שחר חיון" לדמותה הציבורית של חיון ולנושאים שהיא מקדמת ברשתות החברתיות. "בשבילה אני אקום מוקדם, אירשם לחדר כושר, נחיה לנו באושר, ואשמור שבת".

הם אפילו מזכירים את הקפה עם הקינמון שאת שותה בבוקר.
"אני כל כך שמחה שאלה הסממנים שלי. לשמור שבת, לקום מוקדם בבוקר, הכל חיובי, ברוך השם. אני מקבלת אין-ספור הודעות מבנות שכותבות לי, 'שחר, בגללך אני מתאמנת', 'בגללך אני מודעת יותר לאכילה מאוזנת ובריאה'. גם גברים רואים את הסרטונים ואומרים לי, 'את נותנת מוטיבציה'".

מוטיבציה למה?
"אני מעודדת לקום בבוקר, אני מעודדת להזין את הגוף במאכלים שראויים לו ואני מעודדת שמחה בלי הפסקה. אני לא מפסיקה להגיד, 'חבר'ה לא לשכוח להיות בשמחה, לא לשכוח לרקוד, לא לשכוח לחייך, לקבל הכל באהבה'".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
שמלה: מוגלר דרס קוד ביי רומי | כפפות: דיזל | צילום: שי פרנקו

"אני חושבת שכל בן אדם צריך לקום ב-5:00 בבוקר", מצהירה חיון, ושוב ללא שאלה מנחה היא פוצחת בהסבר מפורט: "ככה אתה בהספק יותר גבוה מכולם. אנחנו גם לא צריכים ללכת לישון מאוחר מדי. אני עולה לישון כל יום בעשר וחצי, אלא אם יש יום הולדת לחברה, ואז אני אצטרך להקריב שעות שינה. אבל גם אם עליתי לישון ב-24:00, אני אקום ב-5:00. אני לא שוברת את לולאת ההרגל שלי. אני לא מוותרת לעצמי, אני קמה ב-5:00, יש לי את הסדר יום שלי, שזה לשתות קפה על הבוקר, להתפלל, לקרוא עשרה עמודים מספר על התפתחות אישית, לאכול תמר וארבעה–חמישה שקדים. כל בוקר זה מה שאני עושה".

וואו, מחויבות רצינית.
"אני לא קמה כי אני חייבת, אני קמה כי אני רוצה להספיק ואני רעבה להצליח".

דרך יפה ומפוארת ורבת שבילים

הטבילה הראשונה של חיון בעולם המשחק הייתה בסדרה "שלטון הצללים", ומאז היא הופיעה ב"מגן דוד אדום" ובשנה האחרונה שיחקה בשתי סדרות נוער, "פול ספיד" ו"בני מצווה". חיון תהיה הראשונה שתודה שהיא רק בתחילת דרכה, ויחד עם השאיפות הגבוהות היא מקפידה לנצור ולהעריך כל צעד במסע. "יש לי מלא אודישנים שאני מגיעה בהם לשלב האחרון ולא מתקבלת", היא מספרת בשמחה.

למה זה משמח אותך?
"בכל פעם שאני לא מתקבלת אני משתפת חברים, והם אומרים, 'יו, איזה באסה'. אני מסתכלת עליהם ונקרעת מצחוק, מה באסה? תודה בכלל שהעבירו אותי לשלב הבא. אני חושבת שכשאני אהיה שחקנית מאוד גדולה בעתיד אני איזכר בכל הרגעים שקיבלתי 'לא', ולא הצלחתי ולא הצלחתי, וזה מה שבנה לי את הדרך. כי אם הייתי מתקבלת למלא סדרות עכשיו בבום אחת אחרי השנייה, לא הייתי מעריכה. אבל אני כמעט שנתיים נותנת בראש ועושה אודישנים ושיעורי משחק וקורעת את עצמי בשעות לא שעות, ובאמת לא מפסיקה לעבוד. זה יוצר דרך יפה ומפוארת ורבת שבילים".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
טוטאל לוק: טוונטי פור סבן | צילום: שי פרנקו

את מעריכה מאמץ והתמדה?
"אין דבר שאני אתמיד בו ולא אצליח. אני חושבת שהתמדה לוקחת כישרון, נקודה. אני יכולה להיוולד השחקנית הכי טובה בעולם, אבל התמדה ועקביות – זה המתכון להצלחה, נקודה".

את חושבת שיש לך גם כישרון?
"אני חושבת שנולדתי שחקנית".

ומה עם דוגמנית?
"אני לא חושבת שנולדתי דוגמנית. כשהייתי קטנה לא הייתי הילדה הכי יפה בגן או בבית הספר".

אבל עכשיו את יפה.
"אני יפה כי אני שלמה עם עצמי, זה פשוט עובר החוצה. עבדתי קשה מאוד להגיע למצב שאני יכולה להיות דוגמנית. כשהייתי קטנה היו לי שפם וגבה אחת".

את באמת לא חושבת שאת יפה?
"אני חושבת שאני מהממת, אני לא מתביישת להגיד את זה. אבל לפני שאני מהממת אני שלמה עם עצמי, וזה מה שיוצר את המהממת. אני מאמינה באהבה עצמית".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
מעיל: דיזל | צילום: שי פרנקו

בסדרה "בני מצווה" של "כאן חינוכית" מגלמת חיון צעירה דתייה, והחיבור לדמות, לדבריה, "הכי טבעי בעולם. הבית שלי מאוד מסורתי, כל המשפחה שלי מאוד מאמינה ואנחנו שומרים שבת כולנו".

שיחקת את עצמך? את שחר?
"בכל תפקיד אני מביאה את שחר. אם למשל יש לי תפקיד שאני אצטרך לשחק נרקומנית, אז אני אשחק את שחר הנרקומנית. אם אני אצטרך לשחק אשת עסקים, אז אשת עסקים שחר. בכל דבר תהיה טביעת האצבע של שחר".

אשת עסקים אני יכול לראות. שחר הנרקומנית, לעומת זאת, קשה יותר לדמיין.
"אתה חייב להבין שזה משחק, אם אני אצטרך למשל לשחק שחר הלסבית, אז אני אשחק שחר הלסבית, זה בחיים לא יהיה פשוט 'לסבית'. תמיד יהיה המנגנון שלי טבוע בכל תפקיד".

יש לך קווים אדומים בקריירה?
"אני בחיים לא אעבוד בשבת, גם לא בשביל מיליוני ומיליארדי שקלים, בעד שום הון שבעולם. יש לי דגלים אדומים בצניעות, דברים שאני בחיים לא אעשה. קיבלתי עכשיו הצעה לקמפיין להלבשה תחתונה בסכום גדול מאוד, וברוך השם הגוף שלי נראה סבבה, אבל סירבתי".

אבל בסרטים יהיו סצנות כאלה.
"יהיו, אבל יש לי את הקווים האדומים שלי. אני בחיים לא אצטלם בעירום. אם יגידו לי שקיבלתי תפקיד במארוול אבל אני צריכה להצטלם בעירום, אני מבטלת את זה במקום".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
טוטאל לוק: טוונטי פור סבן | צילום: שי פרנקו

מעדיפה גבר שיאכל בייקון, אבל יכבד את המלצרית

לפני כשנה, אחרי כשנה של זוגיות, החליטו חיון ואון רפאלי לפרק את החבילה. לפי הצהרות שני הצדדים הם נפרדו בטוב, וגם עכשיו מדברת חיון על רפאלי במילים חמות: "אני עד היום מאוד אוהבת את און ואני חושבת שהוא סופר-מוכשר. בכל דבר שהוא ירצה לגעת בו, הוא יצליח".

בעונה הקרובה של "רפאליס", התוכנית שמתעדת את חיי משפחת רפאלי, תתפוס חיון חלק משמעותי בתור בת הזוג של און. היא טרם צפתה בפרקים, והיא מחכה בציפיה רבה. "זה פרק מדהים בחיים שלי שאני שלמה איתו ויהיה מעניין לראות אותו על המסך. און ואני גרנו ביחידת דיור שלו שנמצאת בבית שלהם, וזו הייתה תקופה מהממת".

בפרסומים לקראת העונה החדשה כתוב שצצים ביניכם פערים משפחתיים ועדתיים. את יודעת על מה מדובר?
"אני לא חושבת. אני באה מבית מאוד מסורתי וזה היה אולי חדש לאון, אבל לא הרגשתי שום מתח שלילי. ההפך, תמיד היינו מתבדחים, צוחקים על כמה שאנחנו שונים. איכשהו זה הצליח להסתדר, עד לנקודה מסוימת".

ובעוד עם היחסים עם האקס נותרו חמימים, בישרו הכותרות על סכסוך שפרץ בין חיון לבין מאיה קיי, המשתמשת לצדה כפרזנטורית של טוונטי פור סבן, לאור התקרבות של קיי, לכאורה, לרפאלי. השתיים הכחישו, וחיון ממשיכה להגיד שלא היו דברים מעולם. "אני לא מגיעה לעימותים בחיים. זה לא עושה טוב לנפש שלי, זה פוגע בשני הצדדים ולא מועיל. מאיה ואני בחיים לא רבנו, אנחנו קולגות והיא בחורה מהממת".

אז מאיפה צצו הדיווחים האלה?
"בתקשורת אוהבים להוציא דברים מהקשרם. מאיה לא נראית לי בחורה של ריבים ואני לא בחורה של ריבים, היא אחלה בחורה ואני מחזיקה ממנה והכל טוב".

ואיך לך ברווקות?
"וואי, מדהים".

מתי את יוצאת לדייטים אם את הולכת לישון ב-22:30?
"אני קובעת עם גברים דייט לשעה מוקדמת מאוד, ל-19:00, 19:30 גג. אני אומרת, 'אני ב-22:00 במיטה, שתדע. נקודה'. אני הכי לא ביישנית בעולם".

איך את פוגשת גברים?
"כל גבר שאני מסכימה לצאת איתו לדייט אני כבר מכירה. אני לא יוצאת לבליינד דייט. 'יש לי מישהו לשדך לך' – אין דבר כזה. אני צריכה להכיר אותו באופן ידידותי, ואז, אם יתאים לי, אני אלך על זה. בדרך כלל מחזרים אחריי, ואז מתחיל קשר. אם אני רוצה אחרי הדייט הראשון אני ממשיכה, ואם לא, אני פשוט אומרת".

מישהו כבש לך את הלב לאחרונה?
"אף אחד לא הפיל אותי מהרגליים עד עכשיו".

שחר חיון  (צילום: שי פרנקו)
טוטאל לוק: טוונטי פור סבן | צילום: שי פרנקו

חיון לא מחפשת קשר קליל. למרות גילה הצעיר, היא מוכנה ללכת עד הסוף. "אני מבחינתי מחר להתחתן. אם זה בעלי. מההתחלה אני מפילה את הפצצה, אני אומרת לגברים, 'היי, שלום, אני שחר חיון, אני בת 24 ואני רוצה להתחתן בשנה הקרובה'. כל מי שעומד מולי יודע את זה. אין אצלי לבזבז את הזמן, אין אצלי לצאת ליהנות, אין אצלי להעביר את הזמן. או שאתה בעלי, או שלא תהיה בן הזוג שלי ואני אהיה רווקה, הכל בסדר".

ואיך הגברים מקבלים את זה?
"כל גבר שאמרתי לו שאני רוצה להתחתן, נדלק. אף גבר לא נבהל מזה. אחר כך אני עושה את הסינון שלי עם עצמי אם מתאים לי ואם יש לי חיבור אמיתי מהשורש של הנשמה. אם לא, אני בחיים לא משלה. אני אומרת לו בצורה הכי יפה שיש, 'אתה בן אדם מדהים, אבל אני חושבת שזה פחות מתאים לי' וממשיכה הלאה, מדלגת לי. אני דוהרת, ומי שידהר איתי חייב לדהור. הוא לא יכול ללכת, כי אני באמת דוהרת, הוא חייב לדהור איתי".

נשמע מתיש, צריך הרבה אנרגיה.
"כן. כן".

לקום ב-5:00 בבוקר.
"הוא לא חייב לקום ב-5:00 בבוקר, אני אוהבת את הלבד שלי בבוקר, הכל בסדר. אבל הגבר שעומד מולי חייב להיות שאפתן, חייב להיות תזזיתי, חייב להציב יעדים ולהגיע אליהם, לטרוף את העולם ולהיות רעב להצליח. זה כן, נקודה".

שחר חיון לטוונטי פור סבן (צילום: טוונטי פור סבן  )
שחר חיון לטוונטי פור סבן | צילום: טוונטי פור סבן

אמרת פעם שאת רוצה להקים בית עם גבר יהודי. מה עם גבר חילוני, זו יכולה להיות בעיה?
"יצאתי עם גבר חילוני".

תחיי עם גבר שיהיה לו בייקון בבית?
"אני לא חושבת שיהיה לי בייקון בבית בחיים, כי זה הבית שלי ואני גרה שם. אם הוא ירצה לאכול את זה, זה שלו, הכל טוב ויפה. זה לא יגרום לי לפסול את הבן אדם, זה שולי. כל עוד יש לו דרך ארץ, אני יכולה לעשות איתו הכל. אני מעדיפה שהגבר שמולי יאכל בייקון ויכבד כל אדם באשר הוא, שתהיה לו דרך ארץ".

אם הוא, נגיד, לא נחמד למלצרית, זה דגל אדום.
"כן, בדיוק. אני מעדיפה שהגבר שיעמוד מולי יאכל בייקון ויכבד את המלצרית. אתה יודע איך אני בוחנת דייט ראשון? הסממנים הכי קטנים בעולם, זה שהוא פותח את בקבוק המים, והוא מוזג לי ואז לו. אלה הדברים הכי קטנים שיש, של כבוד, של אכפתיות. יש כאלה שיאכלו לי כשר מול העיניים ויזלזלו במלצרית שעומדת מולם, או יאכלו כשר אבל יזרקו פחית ריקה על הרצפה ליד מי שמנקה את הרחובות. גם לאלוהים חשובה הדרך ארץ שלך לפני הכל. אם אתה מכבד כל אדם, אם אתה נעים לכל אדם, אם אתה מקיים את המצווה 'ואהבת לרעך כמוך'. בזה אני מאמינה".

שחר חיון ל-YSL (צילום: עדי שנפיק)
שחר חיון לטוונטי פור סבן | צילום: עדי שנפיק

אנחנו עורכים את הריאיון בבוקר בבית קפה בצפון תל אביב, האזור שאליו עברה חיון בשנה האחרונה. היא כבר מכירה את המלצרית, מברכת אותה בחום ושואלת לשלומה. היא אוכלת סלט וביצים לפני האימון, אני רוצה להזמין לי מאפה קינמון, אבל אלו הימים האחרונים של פסח, לא נעים לאכול לה חמץ מול הפנים. חיון מרגיעה אותי, אני יכול מה שבא לי. חשוב לה להבהיר שהקרבה שלה לדת לא מערבת קנאות או כפייה. "יש לי חברים שלא שומרים שבת וחברים שלא מאמינים בקדוש ברוך הוא, ואני אוהבת אותם כי אני אוהבת את הלב שלהם. לא אכפת לי אם אתה ימני או שמאלני, דתי או חילוני".

כדי להפיג את חוסר הנעימות היא מספרת שהיא מתה על קינמון, שמה קינמון בקפה של הבוקר (ממש כמו בשיר). בסוף השיחה היא אפילו מציינת בהערכה את העובדה ששאלתי אותה אם זה יפריע לה. היא שמה לב לדברים הקטנים.

איזו מטרה הצבת לעצמך לשנה הקרובה?
"לעבור להוליווד עד סוף 2024. להיות על הקו".

ועכשיו, עם כל הבלגן, אין לך חשש לעבור לחו"ל?
"אני לא אעבור במלחמה כמובן, רק כשהמצב יירגע ארשה לעצמי לעבור, ובחיים לא אעבור סופית, תמיד אהיה על הקו. אני יודעת שהכל דינמי. פתאום אנחנו בשלום, פתאום אנחנו לא בשלום. פתאום אוהבים אותנו, פתאום לא אוהבים אותנו. הכל דינמי ואני פשוט זורמת ואני מאמינה שזה יסתדר".

לא בא לך לעצור לרגע, לנוח מכל הריצה?
"אני לא אעצור לעולם. אני לא אוהבת חופש. אני נוסעת לחופשה של שבוע, אחרי יומיים יורד לי האסימון שלא הייתי בעשייה כבר יומיים ואני רוצה כבר לחזור".

טיול אחרי צבא לא עשית?
"למה, עשיתי, שבועיים לקוסטה ריקה. זהו, שבועיים. קוסטה ריקה ומקסיקו עשיתי והרגשתי שאני כבר מתחרפנת, שאני רוצה לחזור לעבוד. אני פשוט אוהבת עשייה. אני וורקהוליק ברמה הכי גבוהה שראיתי ואני לא מתכוונת לעצור, נקודה, עד שאני אגיע ליעדים שלי. ובכל פעם שאני אגיע ליעד אני אבנה עוד יעד חדש יותר גבוה. זאת אני, ככה נולדתי, זה טבוע בי".

צילום: שי פרנקו | סטיילינג: תום רוזיליו | איפור: דנה כפיר | שיער: לירז אגם | הפקה: טל פוליטי