אוהד ריין הוא מוזיקאי ויוצר ישראלי אשר עומד מאחורי שם הבמה "Old Man River". היום הוא מוציא בארץ סינגל וקליפ ראשון מתוך אלבום שני בשם "Trust". ריין יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-30.6 יום רביעי בלבונטין 7 בתל אביב, כשהוא מלווה בנגנים ישראליים: אורי אבני, ספי אפרתי, קרן טננבאום ותומר צדקיהו.

הפריצה באוסטרלי וביפן

ריין, ישראלי במקור, נחשב בשנים האחרונותלאחד האמנים הצעירים והמצליחים באוסטרליה, שם הוא מתגורר כבר קרוב לעשור. אלבום הבכורה שלו כ"אולד מן ריבר", "good morning", יצא לפני שלוש שנים תחת הלייבל "red label", שלוחה של חברת סוני העולמית ותוך זמן קצר מכר עשרות אלפי עותקים.

לפריצה הראשונית והמשמעותית אחראי השיר "la" מתוך האלבום, שלכתיבתו שותף המוזיקאי הישראלי אורי אבני, שמשתתף גם בהפקת האלבום החדש. תוך זמן קצר מצאתו הפך "la" הפך ללהיט רדיו באוסטרליה.

בהמשך הגיע הלהיט גם ליפן וכבש מקומות ראשונים במצעדים של תחנות רדיו יפניות. השיר אומץ על ידי סדרות טלוויזיה ופרסומות, בין היתר ללוטו האמריקאי. ההצלחה של "la" סללה את הדרך לשירים נוספים מהאלבום, וגם השיר "sunshine", הרצועה הראשונה מתוכו, זכה בפרס המוזיקה היוקרתי של אוסטרליה ה"APRA", בקטגורית בלוז & רוטס. הקליפ לשיר צולם בהודו על גדות הגנגס.

ריין גם הופיע לא מעט במדיה באוסטרליה. משם נפתחה הדרך לסיבובי הופעות בעולם, מאוסטרליה דרך יפן וגם איטליה וקוריאה, בפסטיבלים נחשבים לצד להקות כמו "בלוק פארטי" ו"הוט צ'יפ". בהופעות אלה בא לידי ביטוי הסגנון המוזיקלי המאפיין את "אולד מן ריבר", שהוא שילוב, לדברי ריין, של השפעות שספג במסעותיו בעולם, בישראל, הודו, ארה"ב, אירופה וכמובן אוסטליה.

אלבום חדש ובינלאומי

האלבום החדש של ריין וההרכב "trust " נכתב בשלוש השנים האחרונות במהלך סיבוב הופעות באסיה, אירופה וארה"ב, ומתעד את הגעגועים הביתה אל התא המשפחתי הטרי, ומנגד תחושת החופש הממכרת שמתלווה לטיולים בעולם. האלבום הוקלט בישראל, אוסטרליה והודו, בעזרת מוזיקאים ואנשי מקצוע מכל העולם: daman sood ההודי, טכנאי ההקלטות של האלבום, הוא מפיק מוזיקלי בוליוודי מבוקש, וטוני הופר מארה"ב שמיקסס את החומרים, עובד גם עם בק ואייר.

האלבום ייצא ברחבי העולם בסוף יולי  בלייבל "stop\start" מבית EMI  ויופץ במספר רב של מדינות, וביניהן גם בישראל. ריין כאמור יגיע לישראל בסוף יוני, לטובת הופעת השקה לסינגל "you're on my mind".