אין תמונה
תכינו את המשקפיים

"הישרדות אולסטארס" תעלה לשידור בערוץ 10 החל מיום ראשון ה-6 ביוני, ותשודר בימים ראשון ושלישי. בכך, למעשה, הכריזו בערוץ 10 מלחמה על שידורי המונדיאל, אותם עתידה לשדר באותם ימים זכיינית ערוץ 2 רשת.

אין תמונה
הישרדות אולסטארס. מול המונדיאל

שתי העונות הקודמות של "הישרדות" שודרו בימים רביעי ושבת, שהיו אז ימי השידור של רשת. בחודש הבא תעלה בערוץ 2 "כוכב נולד", שתשודר בימים רביעי ושבת, ובערוץ 10 העדיפו להתחרות דווקא במונדיאל, שישודר החל מה-13 ביוני ברשת.

כזכור, פרק ההשקה של "הישרדות אולסטארס" יפתח בסצנת תלת מימד וכבר הערב תוכלו לראות פרומו שצולם בטכנולוגיה החדישה. ערוץ 10 רכש מיליון זוגות משקפי תלת מימד שיוצרו בסין ויחולקו לציבור במחיר סמלי. גורמים בערוץ 10 העריכו את היקף ההשקעה בהפקת התלת מימד בכ-1.5 מיליון שקל.

בעונת הנוכחית יתמודדו שמונה שורדים שכיכבו בעונות הקודמות נגד קבוצה של שמונה מתמודדים חדשים. העונה מבוססת על העונה ה-16 האמריקאית של הסדרה, "Survivor: Micronesia Fans vs. Favorites" ותשודר במשך שלושה חודשים. גמר התוכנית ישודר בתחילת ספטמבר.

נתי דינר, סמנכ"ל הפרוגרמינג והפרומו בערוץ 10: "כבר בשבוע השני לשידורה של העונה הרביעית של 'הישרדות', היא תיאלץ להתמודד עם תחרות צפייה מצד המונדיאל. ההחלטה של ערוץ 2 (רשת) לשדר משחקים מהמונדיאל בימים ראשון ושלישי היא שהשפיע עלינו לקבל החלטה ולשבץ בימים אלו את הישרדות. אנו מאמינים שהישרדות אולסטארס תהווה אלטרנטיבה מצוינת לקהל הגדול שאינו מעוניין לצפות בכדורגל בימים אלו".

מרשת נמסר בתגובה: "אנחנו כחודש וחצי לפני המונדיאל ואנו בטוחים שזה לא הגול העצמי היחיד שנראה על המסך".

אין תמונה
בתלת מימד. אנחנו ממליצים להתמקד במרינה

>> רייטינג: 18.5% ל"כלבוטק" מול 12.5% ל"הרווק"