דן מנו הישרדות אולסטארס
מנו. עדיין כועס | צילום: מתוך קטלוג פמינה 2010, עידו לביא (ארכיון), יחסי ציבור

אתם כבר שומעים את הפעמון של זירת ההיאבקות? כי אם איכשהו הצלחתם לפספס אותו, הסיבוב השני של הקרב החם ביותר של "הישרדות", הלא הוא נעמה קסרי VS דן מנו, יצא לדרך. נכון, שנים עברו מאז "הישרדות האיים הקריבים", בה גברה קסרי על מנו (שלא קיבל אפילו קול אחד בגמר), אבל מתברר שהרוחות עדיין סוערות.

בעונת האולסטארס, שעלתה בשבוע שעבר, מנו מככב וקסרי בכלל לא שם, אבל מתברר שאויבים טובים לא שוכחים. בפרומו שמשודר בימים אלה בערוץ 10 אומר מנו: "54 יום ביליתי עם ערסית שלא עשתה כלום", כשלכולם ברור למי הוא מתכוון.

"דן שכח להוסיף 'ערסית שלא עשתה כלום 54 ימים אבל לקחה לי את המיליון'", יורה קסרי בתגובה. "דן ממורמר כי הוא הבן אדם הכי נמוך על האי וכל מה שיש לי למסור לו זה: 'דן, תירגע, קנאה עושה קמטים'".

הוא הכוכב של העונה הזאת.
"הוא הכוכב של העורכים, לא של הסדרה. בעריכה אתה יכול לצאת בנאדם אלוהי ובעריכה אתה יכול גם לרסק בן אדם. אז מי שיושב שם בקונטרול החליט להוציא את דן תותח, וכרגע זה מה שהם עושים. נראה כמה זמן זה יחזיק. גם עם פוטושופ הוא לא מרשים אותי, אז זה לא משנה".

אבל למה ערסית?
"כי הוא בן אדם ממורמר שמתפוצץ מקנאה. הוא עדיין לא קולט מה עשיתי עם 15 דקות התהילה שניתנו לי. תוכנית לבד, מרכזים רפואיים בצפון, יש לי מעל ל-50 עובדים, הוא לא מתמודד עם זה. חוץ מזה שדן הוא אחד האנשים הכי שוביניסטים שאני מכירה. נשים מבחינתו הן פחותות ואף אחת לא יכולה להשתוות לו".

את ערסית?
"עזוב, זה מעצבן אותי ומכעיס אותי בטירוף. יש לי עסקים, יש לי ילד וזה לא לעניין בכלל לקרוא לי ערסית. אני מרחמת עליו, כי עברו שלוש שנים והוא עדיין לא התגבר על זה. מחמיא לי שהוא עדיין מתעסק איתי, שאני עדיין מטרידה אותו וזה מצחיק אותי שהוא עדיין מתפוצץ מקנאה ולא מצליח להתעלות על עצמו. כן ערסית, לא ערסית, אני ניצחתי את המשחק".

את חושבת שהוא ינצח שם?
"אין מצב. לדן אין כישורים חברתיים מספיק טובים בשביל לקחת משחק כזה, הוא פשוט אדם כל כך בלתי נסבל ומתנשא. אם שלוש שנים עברו ובן אדם לא מצליח להתגבר על ההפסד שלו, אז הוא כנראה גם ממורמר".

הוא מרוויח הרבה כסף על התוכנית הזאת.
"אין לי מושג כמה הוא קיבל וזה גם לא מעניין אותי. לדן יש כל מיני יתרונות שאי אפשר לקחת ממנו. אני יכולה להבין למה רצו אותו שם, אבל אני פשוט לא מבינה את ההתנהגות הילדותית הזאת. הוא לא לרמה שלי. אני מאוד מקווה שזה יעבור לו, למרות ששמעתי שזה ממש לא עובר לו".

תגידי, לא דיברתם מאז "הישרדות"?
"אני ניסיתי לדבר איתו, אבל הבן אדם פשוט לא מצליח להתגבר. נתקלנו פעם והמילים היחידות שהוא אמר היו מילות נאצה. ניסיתי להבין למה הוא כל כך ממורמר, אבל הוא ענה לי תשובות כל כך לא ענייניות וכל כך לא לרמה שלי שהפסקתי לנסות".

אז אני מבין שאף פעם לא היה מצב לרומן ביניכם?
"גם אם הוא היה הבן אדם האחרון על כדור הארץ לא הייתי נוגעת בו עם צ'ופסטיק".

נעמה קסרי
קסרי. כן ערסית, לא ערסית אבל לקחה את המיליון | יח``צ: אייל נבו, יחסי ציבור

>> זה כל הקסם: המופע החדש של אלין לוי