שמלות על השטיח אדום 8- מרי ג'י בלייג' בשמלה ירוקה (צילום: Reuters)
מרי ג'יי בלייג'. רנדי ג'קסון כבר מחכה | צילום: Reuters

למרות פרישתה (הזמנית?) של פאולה עבדול משולחן השופטים, האודישנים ל"אמריקן איידול 9" ממשיכים קדימה במלוא המרץ. כאמור, לפחות בשלב האודישנים הראשוני, הודיעה ההפקה על כוונתה למלא את מקומה של עבדול בשופטים סלבריטאים אורחים כמו ויקטוריה בקהאם וקייט פרי. 

האחרונה בשרשרת הזמרות שתשפוט נבחנים תמימים היא זמרת ה-R&B מרי ג'יי בלייג', שתצטרף לסיימון קאוול, רנדי ג'קסון וקארה דיוגווארדי באודישנים שייערכו באטלנטה בהמשך השבוע. מפיקת תכנית הרדיו של ראיין סיקרסט פלטה את הידיעה החמה הזו בטוויטר שלה, וברשת FOX מיהרו לאשר את הדברים.

באיידול, כאמור, עדיין מקווים שפאולה תתעשת בדקה ה-90 ותסכים לחזור לשולחן לפני שיתחילו תכניות האולפן בחודש ינואר, אבל לא בדיוק מסתמכים על זה, ושלב האודישנים בכל רחבי היבשת כבר נמצא בעיצומו. קייט פרי אמנם טרם הפציעה בשולחן השופטים והתאריך שלה טרם נקבע, אבל מי שכבר עשתה את זה היא פוש ספייס, שהצטלמה לתכנית בשלב האודישנים בבוסטון שהסתיים בשבוע שעבר.

"השופטים וצוות ההפקה מאוד נהנו עם ויקטוריה", אמר גורם בכיר בהפקה, "היא קיבלה תגובות נהדרות והייתה מאוד חמימה כלפי המתמודדים". יחד עם זאת, אין בשלב זה כוונה לצרף אותה, או את כל אחד מהשופטים האורחים שהיו ויהיו, לפאנל באופן קבוע. לפחות עד שפאולה לא תגיד את המילה האחרונה.

צפו בבקהאם מגיעה לצילומים בבוסטון יחד עם קארה ורייאן: