רביעיית הגמר
גב, אירית , נטלי או ואן ואן - על מי אתם מהמרים? | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור
העונה החמישית של "הישרדות אי קמרינס" תגיע לשיאה ביום ראשון, בגמר המדובר בהיכל נוקיה. גב, נטלי, יניב ואירית יעמדו באור הזרקורים, אבל רק אחד מהם יסיים את המסע למיליון. רגע לפני שריקת הפתיחה, מיטב שורדי העבר בוחרים את המועמד שהם רוצים לראות עומד אחרון בין מטחי הקונפטי.

משה דן: "גב ויניב רוחן הם המועמדים שלי לזכייה. אני חושב שלגב מגיע יותר כי הוא היה השחקן הכי טוב העונה. הוא הצליח להימנע ממלכודות ואני כמעט בטוח שהוא יזכה למרות שלא אופתע אם זה יהיה יניב רוחן".

אירית רחמים
אולמי רסיטל מציגה נחישות | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור
שי אראל: "האמת היא שאף אחד מהארבעה לא הרשים אותי במיוחד וקצת קשה לי לבחור מישהו. מתוך הארבעה אני בוחר בגב כי הוא שיחק את המשחק הכי נחמד העונה. מכולם לו הכי מגיע לקחת את זה".

 נעמה קסרי: "גב הוא המועמד שלי לזכייה והכי מגיע לו. הוא שיחק את המשחק בצורה מדהימה בדיוק כמו שצריך. הוא עשה המון מהלכים העונה ויצא גם מהמון מצבים חברתיים מורכבים בצורה שראויה להערכה ולמיליון".

 טומי אלתגר: "בגדול אין לי מועמד מוביל אבל בין הארבעה שהגיעו לגמר, הבן אדם שלקח על עצמו את נטל ההדחות שזה נטל מאוד כבד היה גב, ולכן מגיע לו"."גב סחב את נטלי כל העונה ובזכותו גם יניב הגיע לגמר. למרות שהוא לא היה הפייבוריט שלי במהלך העונה אני חושב שלגב הכי מגיע והוא זה שצריך לזכות".

 נתן בשבקין: "אני בוחר בגב. הוא שיחק את המשחק בצורה הכי טובה ומהתחלה הוא בחר באסטרטגיה יפה ועשה מה שצריך לאורך כל העונה. נראה לי שהוא זה שלוקח".

יניב רוחן ואירית רחמים
ואן ואן מציג: רוצים לרזות? לכו להישרדות | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור
שפקס: "אני הולך על אירית רחמים. קודם כל בגלל שהיא חברה טובה שלי, אבל מה שהופך אותה למועמדת ראשית לזכייה זו העובדה שהיא היחידה שנמצאת בגמר בלי שום ברית ובלי שום קומבינות ומי שמגיע לגמר בצורה הזאת אז מגיע לו לזכות. אירית היא סוג של אנדרדוג ואני הולך עליה עד הסוף".

 טל כהן (טלכו): "לא ממש ראיתי את העונה הזאת ואני בקושי יודע מי נמצא בגמר. לפי מה שאני שומע אז לגב הכי מגיע לזכות, אבל אני שומע גם הרבה את השם של אירית רחמים. נראה לי אחד משניהם הולך לקחת".

נטלי כבסה
מתח מיני תמיד מגדיל את הסיכויים | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור
שרון רפאלי: "אני מאחלת לכל השורדים שהגיעו לגמר בהצלחה אבל אני הייתי מאוד שמחה שאחת מהבנות תזכה. בתולדות הישרדות קרה רק פעם אחת שאישה זכתה וגם זה היה די מזמן. הגיע הזמן שאישה תזכה שוב ולכן אני הולכת על אחד מהשתיים".

עידן קפון: "גב שיחק משחק מאד מרשים ודומיננטי; אירית ידעה לדלג היטב בין כל הבריתות; את ואן ואן אי אפשר שלא לאהוב כשמכירים באופן אישי ואת נטלי פשוט העלימו בעריכה, כך שהיחידים שיודעים מה קרה שם באמת זה המושבעים. מקווה שהם יצביעו עבור אותו אחד/ת שהיו מעניקים לו את קולם אם ההצבעה האחרונה הייתה מתקיימת על האי".