צביקה הדר - אירוע קסדות (צילום: אלעד דיין)
צביקה הדר. נס גדול | צילום: אלעד דיין
 במקום גמר, התרגשות וכל מה שמסביב, דווקא המילה "נס" היא המילה השכיחה הבוקר בחדר החזרות של "כוכב נולד". התאונה של רכב הנגנים שהתרחשה אמש סמוך לצומת הסירה בהרצליה, השאירה את העוסקים במלאכה המומים ובעיקר אסירי תודה.

 "באמת שהיה כאן נס גדול" צביקה הדר משתמש בז'רגון חנוכה. "הרכב שלנו נסע כחמש דקות מהוואן של הנגנים ולפתע שמענו סירנות והמולה של תאונה. הצלם של אולפני הרצליה שהיה איתנו ברכב אמר שהוא יורד לצלם את התאונה ואז הבנו שמדובר ברכב של הנגנים שלנו".

"זה היה מאוד מלחיץ", הדר משחזר, "ולפי מצב הרכב זה גם נראה כמו תאונה רצינית. לא נרגענו עד שלא ראינו את כולם עומדים על הרגליים ומפונים לבתי החולים. טפו טפו, חמסה שום בצל, כולם בסדר ושוחררו הביתה. מדובר בפציעות קלות בלבד והבוקר הם כבר חזרו לעבוד. לא ברור למה קרתה התאונה ומה הסיבה, אבל אני יודע משיחות עם הנהג שלא מדובר בנהיגה לא אחראית או משהו כזה. תודה לאל שהכל נגמר כמו שנגמר".

 מישהו צפוי להעדר מהגמר?
 "זה לא משהו שכרגע עבר לנו בראש בכלל. למזלנו הטוב כולם בסדר ומדובר רק במכות יבשות ככה שאני בטוח שכל הלהקה תופיע ותנגן בגמר כרגיל".

 לאחר שבילו את רוב הלילה בקבלת טיפול בבית החולים, התייצבו הבוקר הנגנים  בחדר החזרות והחלו בעבודה עם המתמודדים לקראת הגמר. "זה היה אירוע מיותר לגמרי ולמזלנו הוא נגמר בנס גדול" אומרת טמירה ירדני "הנגנים שלנו מיהרו לחזור לשגרה וטוב שכך. היה לנו מזל גדול".

אין תמונה
עמוס בן דוד. כולם בסדר
 את ראית את התאונה?
 "כשאני הגעתי למקום, מה שראיתי זה את הרכב הפוך ומרוסק ואמבולנסים במקום. החבר'ה זחלו דרך החלונות השבורים וזה לא היה מחזה קל. דיברתי עם כולם והם יצאו ללא שום פגע רציני. זה היה נראה גרוע אבל בנס לא קרה כלום ואנחנו כבר עם הפנים קדימה ומתכוננים לגמר".

 אולי ההוכחה הכי טובה לעדכן שהכול בסדר הם המתמודדים עצמם שאומנם לא היו באזור התאונה, אך הבוקר כבר החלו בחזרות עם הפצועים המחלימים. "אני יושב כרגע עם עמוס בן דוד לקראת החזרות שלנו לשיר והכול בסדר איתו" מספר דוד לביא "אנחנו מודים לכולם על התעניינות אבל הכל בסדר וטוב שזה נגמר כמו שזה נגמר והנגנים שלנו חזרו בריאים ושלמים".