אין תמונה
העונה החדשה של ביפ. תעלה בקרוב
ב-HOT אמנם טרם חתמו איתם על הסכם חדש, ואף היו כמה לחשושים באשר לעתידו (אפילו יש עצומה), אבל בערוץ ביפ לא ממש מתרגשים, בלשון המעטה, ועסוקים בלוח המשדרים החדש, שיהיה גם נוצץ מתמיד.

"למרות התנהלות מעורפלת של HOT מול ביפ בחודשים האחרונים", אומר יובל נתן, העורך הראשי של ביפ, "אנו רואים עליה בצפייה בערוץ וממשיכים לעבוד בכל הכוח בכדי להמשיך במשימתנו לייצר פורמטים קומיים חדשים ולגלות כישרונות לפני ומאחורי הקלעים. קשה לי לדמיין מצב בו חברת HOT תפנה גב למאות אלפי מנויי ביפ הנהנים מהערוץ ובמשך שנים גורמים לו להיות אחד מערוצי הכבלים המצליחים ביותר, אבל גם אם כן, בקשת נחושים להמשיך את קיומו של ביפ בכל מצב".

רק כדי לסבר את העין, המחצית השנייה של 2010 תהיה העמוסה ביותר שהעמיד ערוץ הצחוק מאז הקמתו, ותשלב שפע של טאלנטים וכמויות של תכניות והפקות מקור חדישות שיעלו לשידור בחודשים הקרובים ויכללו בין היתר את "מעבדת הצחוק" עם דודו ארז, עונה חדשה ל "פיני הגדול", " גוסטב וגדי" של יובל שגב, עונה שלישית ל "אל תשאל" של שי שטרן ועונה שנייה ל"בובי ואני". כמו כן תעלה התוכנית "מהשתגידי" בכיכובן של דניאלה וירצר, אלין לוי ("האח הגדול"), מיכל גבריאלוב, נלי תגר ועוד, וגם איתי שגב חוזר לחיינו ויככב בתוכנית "הגרוש", מעין פארודיה על "הרווק". 

אבל רגע, זה עוד לא הכל. הבשורה הגדולה ביותר שיוצאת ממסדרונות ביפ מגיעה עם חזרתם לערוץ של שניים מהשמות הכי נוצצים בתעשייה: עידו רוזנבלום ואלי פיניש. רוזנבלום יגיח עם תוכנית יומית בה הוא מסכם את אירועי היום יחד עם משתתפים נוספים בזווית אישית וקומית, כשבין הכותבים יהיו גם כותבי "ארץ נהדרת". אלי פיניש יככב בדמותו של מחזיר בתשובה פרוע. הסדרה תהיה מורכבת מפרקים קצרים, אשר בכל אחד מהם תהיה הרצאה של המחזיר בתשובה הכריזמטי העוסקת בעניינים שברומו של עולם. את הסדרה פיתח ויצר פיניש ביחד עם האחים ארז ותומר אבירם (כותבי "הסרט הערבי" ב"ארץ נהדרת").

מה שתגידי - תוכנית חדשה בביפ
צוות מהשתגידי. מימין לשמאל: נטלי דדון, מיכל גבריאלוב ודניאלה וירצר | יח``צ: עודד קרני
השנה חוגג ערוץ ביפ עשור לקיומו ונמצא בתנופת עשייה אדירה. מאז ינואר 2010 העלה הערוץ עשר תכניות חדשות, ועד סוף השנה יתווספו ללוח עוד עשר תוכניות מקור חדשות. מדובר בכמות התכנים הגדולה ביותר שהפיק הערוץ מאז הקמתו, מה שהוביל לגל הצטרפות יוצא דופן לעמוד המעריצים של ביפ בפייסבוק, אשר חצה את רף ה- 23 אלף אוהדים בכמה חודשים בודדים.

 

בינתיים, אגב, גם בהוליווד התגייסו כדי להציל את הערוץ. הקטע לפניכם, לא נגענו. טוב, אולי קצת.

>> עינב בובליל בחודש שביעי