ניסים הנהג ואביהו שבת
ניסים עם אביהו. הגשים חלום | צילום: mako

הדרך הכי בטוחה להעריך האם יציאת הלווין "חי בלה לה לנד" היא סדרת קיץ חביבה או שלאגר היסטרי שנטחן בכל שיחת סלון, היא פשוט לבחון כיצד הפכו הסייד קיקס בתוכנית לאושיות מדוברות לא פחות מנבחרת הזמרים שמככבים בריאליטי המצליח.

אחרי אורי פסטר וקאלט ה"כן" שלו, הגיע תורו של ניסים (סטיב) אלאלוף, נהג הלימוזינה, לקבל את פרס שחקן המשנה כדמות שבסך הכל הייתה אמורה לספק את הגלגלים שיניעו את דודו אהרון והחבורה ברחבי עיר המלאכים, אבל על הדרך הצליח להתניע גם אישיות כובשת שהשתלטה על המסך.

"זה פשוט מטורף מה שקורה עם הסדרה הזאת והתגובות שאני מקבל", מאשר ניסים בשיחה מלה לה לנד את הסטאטוס החדש בחיים שלו. "הישראלים שחיים בלוס אנגל'ס פשוט בטירוף על הסדרה הזאת. בכל מקום עוצרים אותי ומבקשים להצטלם איתי, צועקים לי ברחוב 'הנה ניסים מחי בלה לה לנד' ואומרים לי שאני הסטאר של התוכנית. אני כל יום מקבל איזה 30 הצעות חברות בפייסבוק מישראלים בארץ. זה פשוט לא יאמן ונורא מחמיא כמובן. אני כל הזמן מסיע מפורסמים בלימוזינה וגם אני חלמתי להיות קצת מפורסם, ועכשיו אני מרגיש קצת מה זה. זה כיף לא נורמאלי".

אין תמונה
ניסים בצעירותו. שם קוראים לו סטיב

הוא נולד בבאר שבע בשכונה ד' לפני 39 שנה, נשוי ואב לשני בנים. ללוס אנג'לס הגיע בשנת 94 מיד אחרי שהשתחרר מהצבא. "בהתחלה עשיתי קצת הובלות ומשם התגלגלתי להיות נהג לימוזינה. כיום יש לי חברה שלי עם עשר מכוניות שמסיעות כל שחקן או מישהו מפורסם בעיר. הסעתי את כל הגדולים משלמה ארצי ועד אייל גולן. גם את טום קרוז וג'ורג' קלוני אבל אני הרבה יותר מתלהב כשאני מסיע אמן ישראלי".

את דרכו לסדרה המצליחה מצא לאחר שהסיע את עדי אשכנזי כשצילמה בלוס אנג'לס את תכניתה "מה זה השטויות האלה". בהפקת התכנית מיד זיהו את הפוטנציאל וקישרו אותו לאני "חי בלה לה לנד". "בהתחלה הייתי אמור להיות רק זה שמסיע אותם ממקום למקום אבל עשינו פיילוט ובהפקה אהבו איך שהדמות שלי תפסה", הוא מספר. "תמיד אהבתי טלוויזיה וקולנוע, חלמתי להיות מול מצלמה והם נתנו לי את הצ'אנס. זה כמו חלום שמתגשם".

אין תמונה
עם דודו אהרון. נשמה טובה

אין מקור יותר ראוי מאשר הנהג המסור בכדי לדווח קצת רכילות על מה שבאמת התרחש במהלך חודש הצילומים בלוס אנג'לס, וניסים ממהר לשתף. "התחברתי לכולם שם והם באמת חבר'ה על הכיפאק. נורא נהניתי לבלות זמן איתם וגם שלא אהבתי לעשות דברים מסוימים עשיתי אותם בצורה הכי טובה ונהניתי מכל שנייה".

מה אתה חושב על הביקורות שספג דודו אהרון על זה שהוא יוצא קצת מתנשא בסדרה?
"דודו הוא בן אדם זהב ונשמה טובה. ביקרו אותו על זה שהוא בא עם מניירות של כוכב אבל הבן אדם הוא באמת כוכב בארץ והוא רגיל ליחס מסוים ופתאום הוא מגיע לפה ואף אחד לא מכיר אותו. זה מבאס".

הצלחת לעצבן קצת את זהבה בן באחד הפרקים. איך היו היחסים בניכם?
"היחסים שלי עם זהבה היו מעולים ומה שראו בפרק לא באמת היה אמיתי. בהפקה רצו שאני אדבר איתה על שכונה ד' כי ידעו שזה נושא רגיש אצלה וזה יעצבן אותה. הכעס שלה היה אמיתי כי באמת לחצתי לה על נקודת תורפה, אבל השלמנו מהר מאוד והכול היה בסדר".

איך אתה מפרשן את הקשר בינה לבין אתי?
"הקשר בניהן לא ילך ואני בטוח שעכשיו הן שוב מסוכסכות ולא מדברות. הן פשוט לא חושבות אותו דבר ויש בניהם המון חילוקי דעות. אתי נורא אמיתית והיא לא בחורה שאפשר לצחוק איתה כי היא לוקחת הכול ברצינות ולא לוקחת דברים בפרופורציות הנכונות. זהבה יותר פתוחה וקלילה וזה מתנגש. לשתיהן יש אגו בשמים והן כל הזמן מתנגחות אחת בשנייה".

מה בדיוק קרה שם בין אביהו לג'ולייטה?
"מהזווית של ג'ולייטה זה היה אמיתי לגמרי. היא באמת התאהבה בו אבל אביהו לא היה בעניין כי אני יודע שחיכתה לו מישהי בארץ. אביהו היה נורא מודע למצלמות ולאיך שהוא צריך להתנהל, הוא לא רצה לעשות משהו שיוציא אותו לא טוב. ג'ולייטה היא בחורה זהב, רגישה וסופר אמיתית. היא באמת התאהבה בו וכולנו חשבנו שהמצלמות לא מצלמות אז יקרה שם משהו בניהם אבל זה לא קרה. אולי היה בניהם משהו ואף אחד לא ידע מזה, אין לדעת".

אתה רואה תרחיש שמישהו מהחבורה הזאת יכול באמת להצליח בשוק האמריקאי?
"אני חושב שלג'ולייטה ואלון דה לוקו יש את הכי הרבה סיכוי. הם נורא מתאימים לשוק הזה והם טובים מאוד במה שהם עושים. בשביל להצליח פה חייבים לדעת איך לשווק את עצמך והם יודעים לעשות את זה הכי טוב".

מתי אתה מגיע לארץ בשביל ליהנות קצת מהתהילה הזמנית?
"אני כמעט ולא מגיע לארץ בגלל שהביזנס שלי הוא פה ואני לא יכול להרשות לעצמי לעזוב. יש אפשרות שאני אגיע לגמר ויהיה זה שיגיש את המעטפה לזוכה. זה עדיין בדיונים אבל אני שמח מאוד שזה יקרה וזה יהיה לי כיף גדול לעשות את זה".

אין תמונה
יבוא לגמר