נועם טור (יח``צ: אייל נבו,  יחסי ציבור )
טור. בקרוב בפיליפינים? | יח``צ: אייל נבו, יחסי ציבור

ערוץ 10 וחברת ההפקות "אבוט רייף המאירי" ממשיכים את העבודה על העונה הרביעית של "הישרדות", שכפי שפורסם כאן לראשונה תהיה עונת "אולסטארס". בערוץ נערכים לעונה שתפגיש בין מתמודדים חדשים, שנרשמים בימים אלו לאודישנים לתוכנית, לבין מתמודדים בולטים מהעונות הקודמות, כשבין אלה שכבר קיבלו פניות ניתן למצוא את נועם טור, נעמה קסרי, דן מנו, אריק אלפר ועידן חביב. 

קסרי, זוכת העונה הראשונה, כבר סירבה להצעה. "אמרתי להם שיש לי רק מה להפסיד בפרויקט, אין סיכוי שיתנו לי לנצח פעם שנייה", היא חושפת. גישושים מצד ההפקה נערכו גם אצל אריק אלפר, זוכה העונה השנייה, ואצל עידן חביב מאותה עונה, אך שניהם טרם החזירו תשובה סופית. 

נעמה קסרי (יח``צ: אייל נבו,  יחסי ציבור )
קסרי. אמרה לא | יח``צ: אייל נבו, יחסי ציבור

נועם טור, אחד הכוכבים הגדולים שהצמיחה התוכנית, היה מהראשונים שקיבלו טלפון מההפקה ועל פי מקורבים הוא אינו שולל את ההצעה. עם זאת, לדברי מקורב להפקה, טור היה אמור גם לככב ב"הרווק" של ערוץ 10 אך בעקבות דרישותיו הכספיות הגבוהות הוחלט לוותר עליו לטובת גיא גיאור, וייתכן שגם במקרה הזה מחירו יכריע את הכף. יעל טור, אחותו והמנהלת האישית, מסרה בתגובה: "האופציה פתוחה, אנחנו לא שוללים כלום, השמיים הם הגבול ונראה בהמשך". 

מי שכבר השיב בחיוב להצעה הוא איגור טיגנר, הפה הגדול של "הישרדות 2", שכבר מוכן לניסיון השני שלו לזכות במיליון. מירית וקנין מאותה העונה קיבלה אף היא הצעה אך טרם השיבה. "שום דבר לא סגור", היא מודה, "אני עדיין חושבת על זה". נטע לי זלצרמן, לעומת זאת, כבר החליטה: "קיבלתי הצעה וזה אחלה רעיון אבל לא נראה לי שאעשה את זה שוב. חוויתי את החוויה במלואה ואני חווה עכשיו חוויות חדשות".

אין תמונה
איגור. חוזר לזוהמה

תמונת המצב כרגע היא שלא קל להפקת התוכנית לגייס את השורדים הוותיקים. "זה לא בשבילי לחזור לתנאים האיומים, לרעב הקשה ולקור מקפיא העצמות", מודה אחד השורדים במיל', "עשיתי את זה כבר והגעתי רחוק אבל אין לי רצון לעבור את זה שוב". 

בערוץ 10 מקווים להשיג מספיק שורדים לעונה הרביעית שתיערך שוב באיים הפיליפינים. גורם בהפקה מוסיף כי אם משימת גיוס הכוכבים לא תצליח אז אופציית האולסטארס תידחה לעונה החמישית.

מערוץ 10 נמסר: "השבוע מתחילים האודישנים לעונה ה- 4. אנו מזמינים את כל המעוניינים כולל השמות המוזכרים באייטם להגיע".

>> ריקי: "התאכזבתי מאביגיל וליאורה"