ערוץ 24 - מסיבת עיתונאים (צילום: mako)
ברקוביץ'. מונית הכסף - הגרסה המוזיקלית | צילום: mako

רגע לפני מופע העשור החגיגי שיתקיים בסוף השבוע הקרוב, השיק הבוקר ערוץ 24 את לוח השידורים החדש שלו לחורף הקרוב. במוקד לוח השידורים, בו הושקעו 9 מיליון שקלים, נמצאות 6 תוכניות מקור חדשות.

דידי הררי יוביל הסדרה הדוקומנטרית "חוזרים לשכונה", שבה ייצא בכל פרק למסע עם אמן אחר שחוזר לשכונת ילדותו. "מונית הקצב" היא גרסה מוזיקלית לשעשועון המצליח "מונית הכסף", שבה תעלה אילנה ברקוביץ' לרכבה עוברי אורח וזמרים הנמצאים בדרך להופעתם, ותבחן אותם בשאלות בנושאי מוזיקה בלבד.

 בין הסדרות הנוספות: "רוק רימון", שתתעד לראשונה את מאחורי הקלעים של ביה"ס למוסיקה "רימון"; "זמר חתונות", סדרה משעשעת המציצה לעולם ההופעות בחתונות וגם "בית ספר למוזיקה" - תוכנית שבה המוזיקאים המובילים בתעשייה הופכים למורים ומדברים במתכונות דיון פתוח מול סטודנטים למוזיקה על תהליך היצירה שלהם ועל נקודות המפנה בקריירה. בין המשתתפים: רמי קליינשטיין, להקת רוקפור, משה פרץ, אברהם טל וערן צור.

ירון אילון יגיש תוכנית מוזיקה יומית שתעקוב, תסקר ותארח את כל הכוכבים גדולים במוזיקה המזרחית. עוד בלוח החדש: "כל מה שרציתם לדעת על" בהנחיית מיכל אמדורסקי חוזרת לעונה חדשה במתכונת יומית, שתספק את כל המידע על כוכבי המוזיקה הישראלית.

במסיבת העיתונאים הוזכר גם "מופע העשור", שנערך בשיתוף עם גלי צה"ל ועיריית ירושלים ויועבר מחר בשידור חי בשעה 19:00 מבריכת הסולטן בירושלים. במסגרת המופע יבחרו שיר, זמר, זמרת, הרכב וקליפ העשור כפי שדורגו על ידי הצופים ב-mako.

המופע יתקיים לאחר שבחודשים האחרונים, במסגרת סיכום העשור, התראיינו בתוכניתו האישית של גל אוחובסקי "פסקול העשור" עשרות מוסיקאים שעשו את העשור הנוכחי במוזיקה הישראלית. מחר יפגשו כולם על במה אחת במופע הענק וביניהם אייל גולן, עברי לידר, עידן רייכל, שרית חדד, הראל סקעת, קובי פרץ, שירי מיימון, משה פרץ ועמיר בניון.

ערוץ 24- מסיבת עיתונאים (צילום: mako)
הררי ופרץ. עושים שכונה | צילום: mako