אלונה דניאל (צילום: אוהד רומנו)
דניאל. מה עם קאמבק לטאטו? | צילום: אוהד רומנו

אלונה דניאל החליפה את גגות תל אביב בדשא הסינטטי של "היכל התהילה" בערוץ 24, בתקווה להתקמבק בחזרה אל התודעה ולנסות לשרוד שכנות טובה עם אבי ביטר. אבל אחרי השבוע הראשון בהיכל, דניאל היא זאת שמזדכה ראשונה על הציוד ויוצאת מהתוכנית.

למרות שלא נעים להיות המודחת הראשונה, דניאל מלאה התלהבות מההתנסות הקצרה.

"אני מרגישה נהדר ושמחה שעברתי כזו חוויה מדהימה" היא משתפת באושר "אני ממש שמחה שלא הלכתי לשום סוג של תוכנית ריאליטי אחרת והגעתי להיכל התהילה. אין בתוכנית הזאת שום אלמנט של רכילות וכל מה שעשינו היה להתעסק במוזיקה ובאמת שלא יכולתי לבקש יותר".

לא מבאס לעזוב את התוכנית ראשונה?
"ממש לא, להפך. אני רציתי כבר לצאת ומבחינתי כאשר קראו את השם שלי אז עפתי על כנפי האושר לראות את בעלי ואת המשפחה. למרות שהייתי שם בסך הכול שבוע, הגעגועים היו קשים מנשוא וחשבתי שעוד רגע אני מתאשפזת. יש לי חיבור נורא אובססיבי למשפחה שלי וכבר אחרי שלושה ימים לא יכולתי לעמוד יותר בגעגוע. אני חושבת שלא ראו בהיסטוריה מודחת יותר מאושרת ממני".

יחסית לשאר הקאדר שהורכב שם יכול להיות שאת היית על תקן החריגה ובגלל זה הודחת?
"אני לא חושבת. כולנו מוזיקאים שם וכל מה שעשיתי היה להתעסק במוזיקה, לשיר ולתופף. אני לא חושבת שאני החריגה, לכל אחד מהמזמרים שם יש את הייחוד ואת הקסם שלו שהוא מביא. אני חושבת שההברקה הכי גדולה של התוכנית הזאת זה הליהוק המדהים של הזמרים. בין כולנו היו אמוציות טובות ואני פשוט התאהבתי קבוצתית בכל מי שהיה שם".

למי הכי התחברת?
"נורא התאהבתי באריק סיני שהוא מוזיקאי מחונן והוא גם זמר שגדלתי עליו. גיליתי שהוא בן אדם סופר מצחיק וכיפי. גם אדם הוא בן אדם מבריק ורוחני. אבי טולדנו איש סופר אינטליגנטי שעשה קרירה שאנשים יכולים רק לחלום. איגי היא חברה וותיקה עוד לפני, ובקיצור התחברתי לכולם ונורא נהניתי מהאיכויות של כל אחד שהיה איתי בהיכל".

אין תמונה
סיני. התאהבתי בו

החבורה המזמרת מספקת לא מעט חומרי רכילות, אבל על כס הדייר הבעייתי התיישב אבי ביטר שמתסיס את האווירה ומייצר שלל סכסוכים קולניים. אלונה ממהרת לפרוש כתב הגנה אל מול הוגה תיאוריית הכוזרים. "אבי ביטר הוא פשוט ילד קטן בגוף של אדם גדול. הוא פשוט דובי ענק עם נשמה טובה. כבר ברגע הראשון שראיתי אותו פיתחתי אליו סוג של רגש אימהי והרגשתי כאילו הוא ילד חמוד שרק צריך ליטוף. שהוא שר אני מהופנטת, יש לי פטיש לקול שלו".

למה לדעתך הוא מצליח לעלות על העצבים של חלק מהמתמודדים?
"כי הוא כמו ילד קטן שאומר כל מה שיש לו בלב ולא דופק חשבון לאף אחד. אותי זה מצחיק אבל את חלק זה הצחיק פחות ובגלל זה היו קצת ריבים. למזלי לי לא היו תקלים עם אף אחד כי אני פשוט בחורה שלא רבה עם אנשים. בעלי אומר שאני בחורה זורמת כי אני פשוט זורמת עם כולם".

אין תמונה
ביטר. עולה על העצבים של כולם

מה לגבי בני אלבז?
"אני חושבת שכמו שאני פיתחתי רגש אימהי לאבי אז בני פיתח אלי רגש אבהי. יש לו כוחות רוחניים נורא חזקים והוא מייד זיהה את היתמות שלי ואת זה שגדלתי בלי אבא. הוא נמצא בלבל אחר של רוחניות".

מי לדעתך יזכה בסופו של דבר?
"או בני או אריק. זו תחושת בטן בלבד אבל יש בשניהם משהו שלדעתי ידבר לקהל רחב של אנשים. בכל מקרה אני כבר יודעת שאני הולכת לשתף פעולה עם כמה מהזמרים שם כולל דואט עם אבי ביטר".

>> סיון ועמיר שינניים