"מחוברים" תגיע הערב לסיומה עם ההגיגים האחרונים של לואיס אדרי, דודו בוסי, ישי גרין, רן שריג ושי גולדן, אליהם התחברה מדינה שלמה בתקופה האחרונה.

בשעה זאת עובדים עורכי הסדרה על השלמות אחרונות לקראת שידורו של הפרק הערב ב-21:35 ב-HOT, ובינתיים אתם מוזמנים לקבל הצצה לפינאלה של שתי הדמויות היותר מעניינות שנכנסו לחיינו בחודשים האחרונים – רן שריג ושי גולדן.

שריג, שיחסיו עם אשתו והרומן שניהל עם דנה ספקטור כבר פורסמו ותועדו בכל כלי תקשורת אפשרי, מגיב במהלך הפרק לטור המדובר של ספקטור מגיליון יום שישי האחרון של "ידיעות אחרונות", בו היא שמה קץ לשמועות.

"היא כותבת עלינו, היא כותבת מאד יפה", אומר שריג למצלמה, "יש פה משפט שהיא כותבת שאני חייב לצטט. 'הכחשת הנפש, כך מתחילה כל בגידה. בחוסר כבוד בסיסי לעצמך ומה שאתה אוהב באמת'. הכחשת נפש, ככה מתחילה כל בגידה. בגידה קטנה בעצמך ועוד בגידה קטנה בעצמך. בגידות קטנות כאלה, כמו ציפורים קטנות שאוכלות את העור ועכשיו אני נתתי ביס".

"מחוברים" זכתה במהלך העונה להצלחה יוצאת דופן בקרב מנויי HOT, כאשר למעלה מ-2 מיליון הורדות נרשמו בשירות ה-VOD. עד כה נמכרה הסדרה ל-15 מדינות, ביניהן ארה"ב, גרמניה, צרפת וספרד.

גם האקדמיה לא נשארה אדישה לתופעה, והחוג לסוציולוגיה באוניברסיטת תל אביב אף פנה השבוע לחברת הכבלים מתוך כוונה לרכוש את הסדרה, בכדי לשלב אותה בתוכנית הלימודים.

העונה השלישית, בהשתתפות חמש נשים, בבימויה של ג'ולי שלז, צפויה לעלות לאוויר במהלך החורף הקרוב.

>> בית "האח הגדול" מתכונן לעונה השלישית