אף אחד לא הכיר את מנחם בן כשנכנס לבית "האח הגדול" וכיום אנשים רוצים שהוא יהיה ראש ממשלה. הדייר הכי מבוגר בבית רב עם כולם ובכל נושא אפשרי אמר שלא הפריע לו לכבוש את לב הקהל ובסופו של דבר גם את ליבם של שותפיו לבית.

 "אחרי שכל המודחים דיברו עלי בכזאת אהבה הייתי בטוח שאני הולך לזכות" הוא אומר ומוסיף: "אני לא מאוכזב שלא זכיתי, היחידה שחששתי שתיבחר זו פנינה, היא לא הייתה בן אדם אמיתי לטעמי וגם לא קניתי את משחקי הבננה שלה". מנחם לא חוסך ביקורת גם מהמנצח דודי: "הוא לא בן אדם שיכול להביא בשורה אומנותית או רוחנית מסוג כלשהו".

היחידה שלה הוא מפרגן היא עדי נוימן: "היא מקסימה, בעיקר כשהיא לובשת בגדים חושפניים, היא לא אנורקטית, היא לא מתרחצת כל יום, היא פשוט מישהי מאוד חכמה ומבריקה".

 מהבית נראה היה שמנחם אדיש לחרם שנעשה עליו על ידי דיירי הבית אבל רגע אחרי שהוא יוצא מהבית הוא מספר בגילוי לב: "נקלעתי ברגע מסוים לבעיה ולא ידעתי איך להיחלץ מהחרם. ראיתי שכולם מחרימים אותי ומבינים שזו בעיה להתקרב אליי כי אז הם יוחרמו. ואז לא ידעתי איך אעביר את הדברים שלי שאני רוצה להעביר והתחלתי לדבר למיקרופונים".

מנחם דיבר גם על ההומופוביה בה הואשם: "אין לי שום שנאה חס וחלילה להומואים, ברור שאמרי איש מדהים ואיכותי וגם חבר שלו ינאי, ואסי הוא מקסים, אני אומר לבנות ישראל: תראו את כל הבחורים היפים האלו, תוציאו אותם מהשטות האיומה הזו".