אין תמונה
תבורי. מלא סקס אפיל

אתמול קרה הנס. אומרים שהנבחרת הנוכחית של "כוכב נולד" היא הטובה מכולן. שיש בה כשרונות בכמות שלא ראינו מאז העונה הרביעית המצטיינת. שאמנם אין בה נינט או סקעת, שמנצנצים מעל השאר באופן ברור, אבל יש בה הרבה טוענים לגמר. וזה לא לגמרי מופרך. אז איך זה ששבוע אחרי שבוע אני לפעמים נהנית ולפעמים פחות, אבל אף פעם לא חוזרת לאחור, לטחון ביצועים במקס, להתרגש מחדש עם סולו מפיל? הכל כאילו עובד נכון, אבל העור פשוט מסרב להצטמרר. עד אתמול. דווקא אתמול.

זה היה ערב הדואטים החלש ביותר מאז תחילת העונה - סורי דנה, הבנתי שאת יותר מתלהבת - אבל אז הגיעו הסולואים. ואז זה גם סוף סוף קרה לי: בפעם הראשונה השתמשתי באופציית הריוויינד בשלט כדי לשמוע שוב - ושוב ושוב ושוב - את דניאל תבורי שר משהו על גשרים ומזל ומסלול המראה.

לא שהיה קשה במיוחד לעוף מעל "זמר שלוש התשובות" ל"אינך יכולה" השחוקים. עברנו כבר שש עונות, ו"כוכב" עדיין מתעקשת יותר מדי על שירי דורון רוקח מרגשים-בכוח במקום להביא אותה ביציאות מפתיעות של שירים נשכחים שכיף לגלות מחדש. או במילים אחרות, תביאו יותר "מקיץ אל חלום" ו"גשם כבד עומד ליפול" ופחות "שתי אצבעות מצידון" ו"צעיר לנצח". בשביל זה יש "כוכב נולד".

 אבל תבורי ג'וניור, שנורא רצה לשיר שירים לעולם, עשה אתמול קצת יותר מלהזכיר לנו קלאסיקה אהובה של אבא. הוא הביא נשמה לאולפן. אתם מוזמנים להתרגש כמה שאתם רק רוצים ממורן מזוז או להשתאות מהשואו האדום של מיי פיינגולד, אבל לא יעזור לכם, משהו שם נשאר טכני. כשתבורי שר "לא היה לי נמל" אפשר להאמין לו שהוא מתכוון לכל מילה.

זה היה שם כבר באודישן הראשון, הניצוץ, התחושה שלא מדובר בעוד תפוח שנפל רחוק מדי או מספיק קרוב, אלא בזן חדש לגמרי, טרי טרי מהמשתלה של שמשון. השופטים לא בדיוק עשו לו חיים קלים. על כל "זכיתי לאהוב" מהולל אחד, יש שלושה "אהבה כנה" שהם איכשהו התעקשו לפספס. ובסדר, אולי הוא לא מהוקצע כמו פאולה או מלבלב כמו הדלומית הקטנה, אולי הכריזמה שלו מחלחלת לאט יותר, אבל יש שם משהו. משהו נורא מעניין. יותר מעניין משתיהן ביחד: רצינות, כשרון, נפש רומנטית גברית, צניעות ומלא סקס אפיל, למרות שאומרים שהוא דומה לצ'אקי. קצת חופר, המון מתייסר, בכל זאת בא מאמריקה הקיטשית, ועדיין – נסיך אמיתי, נסיך הלבבות האמיתי של "כוכב נולד". בגמר מושלם הוא יורד לאילת עם לירן דנינו ועומר אדם המאוד מוכשרים והקצת שחצניקים, על תקן הסוס השחור.

מה שבטוח, ב"חיפשתי שירים לצאת לעולם" כבר קיבלנו ממנו את כל החבילה: להיט נושן, גרון עמוק באווירת הסולן של "הקומיטמנטס" והרבה לב. דניאל תבורי, אולי לא תאהב לשמוע את זה, אבל הכי עשית שימי.

גילוי לא נאות: גם אבא תבורי לגמרי עושה לי את זה. אחרי החוויות המשונות שעברנו אצל "האח הגדול", לא ברור לי למה האיש ממשיך לחלטר אצל אייל גולן בקיסריה במקום לנצל את הקאמבק להופעה משלו. שיביא את מרגול, את חיים משה או כל ידיד אחר שיגרום לו לחוש נינוח. אפילו הזמיר החדש יוסי בובליל הוא אופציה בימים אלה. מצד שני, הוא יכול פשוט להביא את דניאל תבורי.

רוצים להיכנס לעונה החדשה של האח הגדול? בואו לעשות אודישן עכשיו.

עוד בmakoבידור: אסתי גינזבורג על מדים, בר רפאלי מחממת את סן טרופז, רן דנקר לא מוכן להתחייב, נעמה קסרי מציגה: ספינת האהבה, אייל גולן מתחבא באילת, "מחוברות" מסתמנת כהיסטריה, עינב בובליל רוצה לככב בקליפ לשיר של אבא יוסי, בריטני ספירס נגד האקס וגיא גיאור טס אחרי בר לאירופה.