אין תמונה
יגאל. בקרוב בבורר?

"אני הלכתי עם האמת שלי עד הסוף, אמרתי לאנשים הכול בפנים ושילמתי על זה את המחיר". זו התובנה שיגאל אלנקרי לא מפסיק לשנן מאז קיבל את הכרטיס האדום במוצ"ש האחרון ועזב את בית "האח הגדול" כמודח השלישי של העונה.

הוא הפגין זעם בכמה ויכוחים רעשניים, ויכול להיות שהתדמית הכוחנית של אלנקרי עלתה לו באקזיט מהיר מנווה אילן. עכשיו הוא מנסה לצמצם נזקים. "תיארתי לעצמי שאני אלך הביתה בקרוב", הוא מספר בכנות, "היה לי ברור שחוץ מהתאומות, יואב ונופר שעליהם גוננתי כמו הילדים שלי, אז שאר הדיירים לא ממש אוהבים אותי ורואים בי כדמות מאיימת שהם צריכים לנסות ולהדיח".

 אתה לא חושב שהמריבות שלך עם עמיר, פרידה וג'קי היו בעוכריך בסופו של דבר?
"כל המריבות שקיימתי היו בגלל שגוננתי על התאומות ויואב. אני גוננתי עליהם בגופי ופשוט לא יכולתי להיות סחבק ולהעביר את זה הלאה. עם פרידה המריבה שלי הייתה בגלל שהיא השתמשה נגדי בדברים אישיים שאמרתי לה. אין לי ספק שהכנות שלי וזה שהלכתי עם האמת שלי פגעה בי בסופו של דבר, אבל אני לא מצטער על כלום. יש לי על הגוף קעקוע של כנות וזה מה שאני מאמין בו בכל מקום, ואין לי בעיה לשלם על זה את המחיר".

נוצרה לך תדמית קצת כוחנית, זה לא מפריע לך?
"אין לי בעיה עם התדמית דון קורליאונה שיצרו לי כי אני באודישן אמרתי בעצמי שאני דון קורליאונה רק בלי המאפייה. כן, עצוב לי שאנשים חושבים שאני יכול להיות אלים באיזושהי צורה. אני יודע שאני גדול וחזק אבל בחיים שלי אני לא ארים יד ובטח שלא יעודד אלימות".

אתה מצטער על משהו שעשית בבית?
"הדבר היחידי שאני מצטער עליו זה על הריב עם ג'קי. אני לא מצטער על מה שאמרתי רק על הדרך והצורה שזה נעשה. זה לא היה לעניין אבל היה לי נורא קשה לשמוע איך הוא התנהג עם שירן וזה בער בתוכי, אני לא יכול לראות שדורכים על אנשים שחלשים ממך. צריך להבין שהבנות האלו הן כמו הבנות שלי".

טון הדיבור אמנם רגוע הרבה יותר, אבל גם עכשיו קשה נורא לעצור את שטף המלל שיוצא ליגאל מהפה. האיש נסער, ורוצה להעביר כמה נקודות חשובות במה שהתרחש בהתנהלות שלו בבית. "מאז שיצאתי מהבית אני לא מפסיק לקבל טלפונים מכל מקום. צעירים ומבוגרים שאומרים לי שברגע שיצאתי מהתוכנית אין להם סיבה לראות אותה יותר. אנשים נורא מעריכים אותי על הכנות שלי ועל זה שקמתי וצעקתי את האמת שלי, אפילו אם זה עלה לי בסופו של דבר ולא הצטלם טוב. אבא של התאומות התקשר אלי והודה לי על הכל וגם הזמין אותי לארוחת שישי אצלם, ויכול להיות שאלך. אמא של יואב התקשרה להגיד לי תודה על ששמרתי על הבן שלה. עכשיו כשיצאתי כבר אין מי שיגונן עליהם וקשה לי לראות את זה מהצד".

אתה חושב שיש לרינת ושירן סיכוי להגיע רחוק?
"לצערי לא. יש מצב טוב שהן גם יעופו השבוע כי הן חלשות עכשיו. הבעיה איתן שהן רבות הרבה אחת עם השנייה והן לא מאוחדות וזה עלול לעלות להן ביוקר".

את מי אתה רואה בגמר?
"כרגע זה נראה לי שג'קי, נופר ואלעד".

מה איתך, יש סיכוי שנמשיך לראות אותך בטלוויזיה או שהספיקה לך החשיפה הנוכחית?
"אני יודע שרוצים שאני אעשה פרסומת לוודקה כי אני נורא אוהב את המשקה וכבר יש דיבורים על זה. בטוח שבשלב מסוים יפנו אלי מ'הבורר' לעשות איזה תפקיד קטן שם וזה יכול להיות מגניב. מה שהכי הייתי רוצה זה להנחות איזו תוכנית מזרחית בערוץ המוסיקה, סטייל ירון אילן כזה. אם תבוא לי הצעה לעשות משהו בקטנה שלא יפגע לי בעבודה השוטפת אז בכיף, אבל חוץ מזה אין לי שאיפות להתפרסם. אני נכנסתי לתוכנית בשביל הפאן בלבד, אני כבר בן 50 ואין לי קוביות בבטן ותוכניות לכבוש את העולם".

לסיכום, מאיפה בדיוק הבאת לנו את ה "יאללה קיסריה"?
"זה בא מהופעות של המוזיקה המזרחית שאני הולך אליהן. יש יאללה קיסריה ויאללה בלאגן, אני חולה על הדברים האלה. אוהב להתפרק בהופעות וזה הכיף שלי".

>> ריאליטי קאפל: סהר מ"היפה והחנון" ובשבקין ביחד