סער נכנע (תמונת AVI: mako)
לא תראו אותו מופיע באריאל | תמונת AVI: mako

אתמול בערב כולנו צפינו בסער סקלי, שניצל את תקרית הדגל בבית "האח הגדול" כדי לפתוח במניפסט פוליטי מעורר-מחלוקת, שכלל את בילעין, אריאל, ובאסם אבו-רחמה. בין היתר, אמר סער כי אריאל הוקמה על מנת שלא תהיה אפשרות להקים מדינה פלסטינית, מכיוון שלדבריו היא מעין "אצבע" התקועה בתוך השטח העתידי של פלסטין.

חלק מהדיירים בבית ניהלו איתו דיון וחלקם לא הסכימו לשמוע את התבטאויותיו, היום מתברר שגם עיריית אריאל לא נשארה אדישה לדברים.

מדוברת העיריית, חן קדם מקטובי, נמסר: "תושבי אריאל, אשר צופים בתוכנית האח הגדול, כמו רבים אחרים, נדהמו לשמוע את ההשתלחות הבלתי מרוסנת של אדם המתקשט בדגלי פלסטין ומתחבא מאחורי מילים כמו הגינות וסובלנות. אדם כזה היה מחזיר לא רק את אריאל אלא גם את ירושלים ויפו ומפנה עצמו לגור באוגנדה. תושבי אריאל גאים בעירם ובעומד בראשה רון נחמן כמו הרוב הגדול של תושבי מדינת ישראל. מצער מאוד שלאדם תבוסתן נותנים במה בתוכנית מהסוג הזה".

מהפקת "האח הגדול" נמסר כי במדינה דמוקרטית לכל אדם יש את הזכות להשמיע את דעותיו, כך גם בבית האח הגדול, בו הדיירים מוצגים לעיני כל עם עמדותיהם והשקפותיהם האישיות, והם מייצגים אך ורק את עצמם.

לסער, כידוע, אין דרך להשיב על דברים אלו, אך יש להניח שעוד לא שמענו את המילה האחרונה שלו בנושא.

סער מתעורר (תמונת AVI: mako)
האם זה אומר שתושבי אריאל לא חושבים שהוא חתיך? | תמונת AVI: mako