פפרצי רן שריג ודנה ספקטור (צילום: אלעד דיין)
שריג וספקטור. אסי ושני עשו עבודה טובה | צילום: אלעד דיין
אחרי שגרמו לברנז'ה לבעבע על גבול רתיחה, סיפקו שפע של נושאי שיחה בקפיטריות בעבודה ושיתפו את האומה בטורים חושפניים בעיתון - הגיע תורו של החיקוי המתבקש ב"ארץ נהדרת".

החיקוי המבריק של אסי כהן, שני כהן ומריאנו אידלמן לרן שריג, דנה ספקטור ודודו בוסי הפך ביומיים ללהיט ברשת, ועכשיו הגיע תורן של הפרסונות שמאחורי החיקוי להגיב לפרודיה.

"חיקוי אדיר, פשוט אין מה להגיד", מפתיע רן שריג. "דיברתי עכשיו עם אסי ועם שני ואמרתי להם כל הכבוד. גם אני וגם דנה צחקנו ונהנינו לגמרי. אבל לדעתי השוס של המערכון היה מריאנו עם החיקוי של בוסי ו"קימייייי". אין, פשוט ענק. זה מה שיזכרו מהמערכון הזה. גם כתוב מעולה, וזה אני אומר לך בתור תסריטאי שכתב משהו בחיים שלו, וגם ברמת החיקוי".

 ובכל זאת, לא נעלבתם קצת?
"להפך, המציאות עולה על כל דמיון ואני ודנה מעשנים הרבה יותר במציאות. למרות שאסי עשה אותי קופי, דנה אומרת שאני הרבה יותר יפה במציאות. תשמע, אסי עבד איתי בעבר והוא מכיר אותי טוב אז בטוח שהיה לו הרבה יותר קל להיכנס לדמות. אבל אין, מערכון גדול ואנחנו אנשים עם הומור עצמי וזה נחמד לגמרי להסתלבט קצת".  

גם בת זוגו הטרייה של שריג, הגברת ספקטור, התרשמה מהחיקוי וכתבה בטוייטר שלה: "אני מודה ל'ארץ נהדרת' על החיקוי המצחיק (באמת) שלהם: בזכותו הבנתי שאני חייבת להוריד שפם".

ומה עם דודו בוסי? האם יפגע החיקוי בתדמית המאהב המיוסר שלו? "מאוד מאוד מצחיק", פוסק אבא של קימי. "שני עשתה את דנה בצורה גאונית ממש, וגם אותי מריאנו עשה חבל על הזמן. כל הקטע של הקימי היה מגניב ומצחיק מאוד. זה ממש תפס על הקטע הזה שכאילו קימי היא היועצת שלי לכל דבר שקורה והם התלבשו על זה ועשו יופי של עבודה. קריקטורות זה תמיד דבר מגניב ואני בהחלט צחקתי".

אין תמונה
בוסי. קיייימי

>> פמלה אנדרסון בישראל