ביפ טלוויזיה במיטבה (יח``צ: פיני סילוק,  יחסי ציבור )
צוות "טלוויזיה במיטבה". בקרוב אצלכם בבית | יח``צ: פיני סילוק, יחסי ציבור

עצרו את ההספדים ושלפו את החיוכים, ערוץ הצחוק לא נעלם לשום מקום. בימי שישי והחל מה-24 בדצמבר תושק בקשת רצועת "לילה ביפ" מיד אחרי "ארץ נהדרת", בשעה 22:30.

על אף החלטתה של חברת הוט להסיר את ערוץ הצחוק, ימשיך ביפ להתקיים באופן מלא וכצעד ראשון תשתלט ביפ על לילות שישי של ערוץ 2 עם "לילה ביפ", רצועת שידור מקורית המאפיינת את שידורי הערוץ כפי שהיו מוכרים עד היום.

יריית הפתיחה תהיה בהשקת תוכנית לייט נייט בלילות שישי של קשת שתקרא "טלוויזיה במיטבה" בהנחיית דודו ארז, אבי אטינגר ושחר חסון ותעסוק בפרשנות קומית של תוכניות הטלוויזיה הבולטות של השבוע האחרון.

לאחר מכן יחל רצף של שידורי ביפ אל תוך הלילה עם תוכניות חדשות: "מטר שבעים", תכנית מערכונים חדשה של שני יוצרים צעירים, נועם שרון וטל רוזנטל. עונה חדשה ל"אל תשאל עם שי שטרן", "נמרוד מחפש עבודה", סדרה דוקו-קומית עם נמרוד קמר, סטנד אפ מ"ביפ קומדי בר", "האיש הכי מטומטם בעולם", מגזין קומי באווירת יו טיוב ו"המעבדה" אשר תיתן במה ליוצרים כישרוניים אך לא מוכרים. כמו כן הפיקה לאחרונה ביפ פיילוט לתכנית אירוח קומית חדשה של אפרת אברמוב.

בימים אלו הופך ביפ לחברת הפקה ופיתוח תוכן עצמאית. במתכונת החדשה יפעל "ביפ" ב-4 זירות מרכזיות: כחברת הפקה ופיתוח תכנים טלוויזיונים, תפעיל באינטרנט אתר קומי עצמאי, ביפ בשטח באמצעות תפעול ושידור תכנים מה"קומדי בר"- מועדון סטנד-אפ הממוקם בלב ת"א וביפ בטלוויזיה.

יובל נתן, העורך הראשי של  "ביפ": "יש פה הזדמנות גדולה עבורנו - להמשיך את הדרך של ביפ, באופן רחב יותר, חופשי יותר, ועם הרבה יותר קהל פוטנציאלי. זה אתגר מאוד מעניין עבור עובדי ביפ והטאלנטים שלנו, ואני מאמין שנעמוד בו בכבוד ושהקהל הנאמן של ביפ, שמלווה אותנו כבר עשור, ימשיך ללוות אותנו לכל אשר נלך". נתו הוסיף כי "ההתנתקות מהכבלים הכניסה אנרגיה יצירתית וחדשה לביפ וחידדה את יעודו ותפיסת עולמו. בשנה הבאה נפיק בביפ תכנים מקוריים בהיקף, אשר יעלה על השנים האחרונות. זה אומר הכל"

ביפ טלוויזיה במיטבה (יח``צ: פיני סילוק,  יחסי ציבור )
יהיה קורע | יח``צ: פיני סילוק, יחסי ציבור

>> מהדורה משפחתית: מיקי חיימוביץ' תגיש את "חדשות הספורט" עם אלי אילדיס