יום 7 בבית האח הגדול, מעיין חודדה לגלרית
חודדה. ביזארית, אנוכית, ודוחה

אם תהיתם מה עושה בימים אלה דודי מליץ, זוכה "האח הגדול VIP", אז יש לנו תשובה. מליץ עוקב באדיקות אחרי "האח הגדול" ודואג לפרסם את דעותיו על התוכנית והדיירים החדשים בטור שפרסם בפורום "האח הגדול" באתר תפוז.

מי שסופגת ממנו את עיקר הביקורת היא כמובן מיס חודדה, שמסתמנת ככוכבת הגדולה של התוכנית. "מדובר בבחורה עם IQ של מדף מאיקאה, כותב מליץ, "תעשו טובה, תעיפו אותה בהקדם האפשרי. ואם אפשר אז להסגר אצל הווטרינר המחוזי בטבעון- המקום גם אני וגם החודדות באים ממנו. מדובר בילדה שעוד לא התבגרה, מפונקת בצורה ביזארית, אנוכית, דוחה ובעלת בור ביוב במקום שנהוג להיות בו פה".

"הדבר הזה שעונה לשם מעיין חודדה", הוא מוסיף, "עומד להתרבות ולהביא לעולם חודד קטן ואני מניח שאם לשפוט לפי האם ואב, המילה הראשונה שתצא לגור הבהמות מהפה לא תהיה אבא או אמא אלא יותר בכיוון של 'כוס ראבק ערס תביאי לי את הבקבוק שלי או שאני דופק לך כאפה'".

מליץ מתייחס גם להשוואתה של חודדה עינב בובליל: "אם נרמז בדברי בעבר כי אני משווה אותה ולו במעט לעינב בובליל, אני מתנצל בפני עינב. לא אכנס כאן לניתוח דמותה של עינב, רק אומר בקצרה כי עינב מלאך לידה. כמו עינב גם יוסי, שעשה את העונה שעברה למה שהייתה, אינו בר השוואה אל החודדות. אותם היה כיף לראות".

מליץ, למה דווקא מעיין?
"יש לזה כמה סיבות, ואחת היא שאם הביאו את מעיין לתוכנית על תקן המצחיקה, אז זה לא עובד. אני מתנצל בפני עינב ויוסי על זה שהעזתי בהתחלה להשוות בין מעיין לביניהם כי הם היו מצחיקים באמת והיה משעשע להסתכל עליהם. מעיין קולנית וקשה לראות מה קורה בגללה לשאר דיירי הבית".

אז מי הפייבוריט שלך?
"זאת ממש ההתחלה וקשה לצפות את המאורעות שיגרמו לך לחיבור כזו או אחר עם כל דייר. כרגע ארז הוא דמות שמעניינת אותי כי החרשות גורמת לו להיות אנדרדוג. גם סתיו היא דמות מאוד מעניינת, כל עניין המיניות שלה הוא סוג של טאבו - שלא בצדק, יש לציין - ומצד שני יש בה משהו עדין, אינטליגנטי, נאור ופתוח".

דודי מליץ
מליץ. מעדיף את בובליל | יח``צ: רונן אקרמן
יש סיכוי שמעיין תודח מחר?
"אין שום סיכוי, לצערי, אבל לגמר היא לא תגיע. לעומתה, בבעלה מוטי יש משהו שהוא נוגע ללב, כל ההקרבה שלו למענה, אבל מצד שני הוא פתטי קצת. אני מאוד מחכה למצב שבו אחד מהם יודח, זה יהיה מעניין. אם מעיין תודח ומוטי יישאר במשחק, אני חושב שאלין, שאחרי התקרית עם מעיין דאגה לדוגמה האישית שהיא מהווה מול אחיה הקטנים, תצטרך לדאוג מאיפה להביא את הכופר בשביל לשחרר אותם".

אתה לא מפחד להגיד דברים רעים על מעיין?
"אני אקח לעצמי את ג'י שתשמור עליי".

>> איך אומרים ארז בשפת הסימנים: הבלוג של ארז מ"האח הגדול"

>>לבלוג של דודי מליץ