גמר היפה והחנון אלכס וליטל (צילום: עודד קרני)
אלכס וליטל. הלילה שלהם | צילום: עודד קרני

אלכס מורוזוב וליטל סמדג'ה הם הזוג הזוכה של "היפה והחנון". השלאגר של ערוץ 10 הגיע הלילה לסיומו בבית אוריאל בתל אביב, והקהל החליט להצביע לשניים כמנצחים הגדולים של העונה השנייה. כל אחד מהם ישלשל לכיסו 100 אלף שקלים.

הגמר החל במשימה שצולמה מראש בחוף קיסריה בה ענו הזוגות על שאלות טריוויה כשהם 75 מטרים מעל האדמה. בסופה של המשימה נאלצו ירון וענבל להיפרד מהמשחק לאחר שהפסידו לאור נלה ואלכס וליטל.

שני הזוגות המנצחים התמודדו ראש בראש במשימה בה אירחו דיפלומטים ממדינות שונות. משימה בה ניצחו אור ונלה, ניצחון שלא עזר להם בסופו של דבר.

"עברנו דרך ארוכה וקשה. עם שלם בחר פפיון", אמרה ליטל מספר דקות אחרי ההכרזה על הזכיה, "אם בדרך כלל אני רעשנית אז עכשיו אין לי מילים. אלכס הוא החנון האולטימטיבי ואם לא התוכנית, אנשים לא היו מקבלים אותו ככה בחום ואהבה".

אלכס מדגיש שהוא מסכים לכל מה שליטל אמרה ומוסיף כי "ליטל ממש שינתה אותי, היא הצליחה לנער אותי כמו שאף אחד לא הצליח. לא האמנתי שדבר כזה יכול להיות וכל שנותר לי הוא להוסיף שאני מודה לצופים שסמסו לי".

המפסידה נלה פרגנה לזוג הזוכה: "מגיע לאלכס וליטל, אנחנו שני הזוגות שיצרו את החיבור הכי גדול". על סיום הקשר עם אור הוסיפה: "אני ואור לא שנישאר בקשר אלא נמשיך להיות החברים הכי טובים".

"זה שנפרדנו לא אומר שאנחנו חייבים לא לבלות ביחד", מדגיש אור, "אנחנו בקשר חברי והתוכנית הייתה החוויה הכי טובה שהייתה לי בחיים".

"היפה והחנון" זכתה העונה לבאזז רועש במיוחד וממוצע של למעלה מ-20% רייטינג. היא הדיחה את "הישרדות" והתמקמה ראשונה על הפודיום כריאליטי הכי מוצלח שיצא מבית הוורד.

לצד שלל סיפורים ודמויות שצצו העונה, אין ספק שליטל ואלכס היו הדמויות הכי מדוברות שזזו בווילה הסגורה. הזיווג הביזארי בין הסלב מבאר שבע לאיש הפפיון וחובב התרבות הרוסית, סיפק את מרבית העניין, גרר חיקוי מדובר ב"ארץ נהדרת" ושיגר את השניים לקמפיין פרסומי.

הם צלחו שלל משימות, שרדו את כל ההדחות והצליחו לגבור אפילו על אהבת האמת שנרכשה בתוכנית מהזוג אור ונלה, אבל בסופו של דבר אלכס וליטל הם המנצחים הגדולים, ועכשיו רק נשאר לראות האם הקשר הזה יחזיק מעמד גם בחיים שלא כוללים הנחיה של פיני טברגר.

 

גמר היפה והחנון אור ונלה (צילום: עודד קרני)
אור ונלה. המפסידים | צילום: עודד קרני

>> תודה לאל: יודה לוי התגלח למען נינט