אין תמונה
במציאות הן נראות טוב יותר. הבנות על שער "רייטינג"
אתם יכולים לקרוא להן טיפשות, פרחות או אהבלות, אבל הדבר שהכי חשוב למתמודדות "היפה והחנון" סהר שורש (21) וחופית טייב (22) זה שתדעו שבמציאות הן הרבה יותר כוסיות מאשר בתוכנית. והן באמת.

"זה כיף לראות את עצמך בטלוויזיה", מספרת חופית בראיון משולש ל"רייטינג" המתפרסם מחר, "אבל אומרים לי ברחוב שעל המסך אני נראית יותר שמנה". "הטלוויזיה משמינה", מוסיפה סהר, ושתיהן נאנחות בתוגה.

אבל חוץ מזה אתן עפות על עצמכן?
סהר: "כן".
חופית: "אנחנו הכי סלב שיש".

למרות שכולם חושבים שאתן סתומות?
חופית: "שואלים אותנו ברחוב אם אנחנו באמת כאלה סתומות. אז כן, תחיו עם זה, אנחנו סתומות. אני בטוחה שלא מעט מהשאלות ששאלו אותנו בתוכנית הרבה אנשים לא ידעו. למשל, אם היו שואלים אותך עכשיו מה את חושבת על הסכסוך, לא היית אומרת שאת שונאת את כל הערבים?".

לא.
"כי היית חושבת על זה שכולם רואים, אבל כבר היינו שם כל כך הרבה זמן שלא חשבנו על זה".

ענבל משולמי (25), שתצטרף לראיון באיחור ושציון הפסיכומטרי שלה גבוה משל רובכם, כנראה סתומה קצת פחות, אבל בגדול העונה הנוכחית של "היפה והחנון" סיפקה לנו בחורות עם מודעות עצמית, פריס הילטוניות סתומות בכוונה, עם טונות של כריזמה ושנינות.

"פרחות צפוניות", אני קוראת להן ומעליבה קצת את סהר בלי להתכוון; אולי מינוח מדויק יותר יהיה "בימבוז", אותו ז'אנר של מעודדות אמריקאיות בלונדיניות ומאושרות, מתוקות ומסולקנות שעד היום לא ממש תפס כאן. בינתיים הבנות מסתגלות לסלבריטאות ומדווחות על תגובות מפרגנות ברחוב, בעיקר של ילדים.

ואיך סטייסי מגיבה לתהילה?
חופית: "קשה לה עם זה. ילדים קטנים רודפים אחריה, אני מקווה שהם לא יעבירו לה כינים".

יש גם תגובות מעליבות?
סהר: "מיקי חיימוביץ' ממש העליבה אותנו, אני רוצה לכתוב לה מכתב. אני אוהבת אותה מאז שאני קטנה והיינו באירוע באיזה כלבייה, באנו לעודד אימוץ כלבים, והיא פשוט לא הסכימה להצטלם איתנו! זה היה לא לעניין, עצוב לי שזה קרה".
חופית: "היא פשוט יודעת שלידה אנחנו נראות צעירות יותר ולא התאים לה".

 הראיון המלא עם בנות "היפה והחנון" יפורסם בגיליון "רייטינג" היוצא מחר

>> נטלי דדון כבר בלי חבר ופנויה להצעות