מחאת האוהלים בתל אביב סוחפת אחריה עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ ואיתם גם לא מעט אומנים שדואגים לקחת חלק פעיל, אבל עכשיו מסתבר שיש גם מי שמפקפקת באותנטיות של המאבק.

במסגרת התוכנית "גל מרגול" בערוץ 24 ביטאה מרגול את דעתה בנושא מחאת האוהלים בצורה חד משמעית. "אני לא קונה את המחאה הזאת ויש לי אפילו שמחה לאיד", הזמרת הוותיקה מוסיפה סימן קריאה.

"זו מחאה של צפונבונים שפעם קראו לי ולחברי משכבר הימים מזרחים בכיינים על זה שטענו את אותם דברים שהם טוענים היום. הנה לכם סטארט אפ חדש, אתה עובד ועובד ואין לך מספיק בשביל לקנות דירה".

בהמשך התוכנית ממשיכה מרגול את הפולמוס עם המגיש שלצידה, גל אוחבסקי, וממחישה את הביקורת שלה לגבי סיבות המחאה. "אני לא קונה את השלטים שהם מניפים. שיכתבו שם ביבי הביתה כי זה הדבר היחידי שמעניין אותם. לא מעניין אותם מה קורה בדימונה ובפריפריה כהוא זה. הם הלכו לשדרה בשביל להפיל את המשטר, זאת מהפכה דה לה שמאטע".

"הם רוצים משטר מיופיף, בעצם הם רוצים את עצמם בשלטון. שיהיו כנים ויקראו למחאה בשמה האמיתי, הם רוצים שביבי ילך הביתה. משהו במחאה הזאת לא נעים לי ויש פה משהו מגמתי. הדרישות שלהם הזויות".

הדברים שאמרה מרגול הגיחו לסדר היום הציבורי לראשונה בבוקר בראיון שנתנה לתוכנית של ניב רסקין בגלי צה"ל שם לא היססה לבקר גם את הקולגה אביב גפן. "מה זה השטויות האלה 'רוצים שינוי?' זו סיסמה מטופשת", אמרה מרגול, "אני לא יודעת מה זה אומר. אני לא אומרת שהוא מחרטט, אבל אף פעם לא קניתי את זה".