יובל מרון (תמונת AVI: כוכב נולד)
היה אחד מהמועמדים המובילים לגמר. יובל מרון | תמונת AVI: כוכב נולד
הוא אותר בעיצומו של טיול תרמילאים כשהוא זרוק בברזיל, חדר לנבחרת מזמרי העונה של "כוכב נולד" ובניגוד ללא מעט תחזיות שראו בו כגימיק חביב, הוא הצליח להגיע לשלב עשרת הגדולים עד שהודח מרחק פסיעה מרבע הגמר. קבלו את יובל ( "יובי" ) מרון, האיש והפריזורה ומי שגורם לבנות ישראל לרטוט מהתרגשות, ולא דווקא בגלל יכולת השירה שלו.

"לא באמת חשבתי שאגיע עד לגמר, אבל ברור שריציתי להתקדם עד כמה שאפשר בתחרות", הוא מכריז בשלווה המחויכת שמאפיינת את המוצ'ילר בן ה 25. "האמת? בכלל לא האמנתי שאני אגיע עד לעשרת האחרונים של העונה. זאת הייתה הפתעה גדולה בשבילי, והפתעתי בעיקר את עצמי. השתפרתי מתוכנית לתוכנית והקהל אהב ופרגן. בשבילי, להגיע לשמונת האחרונים זה באמת משהו שהיה בלתי יאמן".

 אתה מרגיש שהגעת לטופ שלך בתכנית?

"אני לא יודע אם הגעתי לטופ שלי, אבל כן רציתי להשתפר מתכנית לתכנית ובאתי בלי שום ציפיות. ידעתי שככל הנראה לא אגיע עד הסוף וזה עניין של זמן עד שאודח, ופשוט נהניתי מכל רגע שהייתי שם. נתתי את המקסימום שלי ואני מאוד מרוצה מכל החוויה הזו".

 עקבת אחרי כוכב נולד לפני שהגעת לתכנית?

 "האמת שכן. הייתי צופה אדוק של העונות שעברו, ובזמן שהייתי בארץ ראיתי כל הזמןן. היה לי חלום להגיע לתכנית, ואני מאוד שמח שהגשמתי אותו".

יובל מרון (צילום: אורטל דהן)
נורא מחמיא להיות החתיך של העונה | צילום: אורטל דהן
 למי הכי התחברת בנבחרת?

 "זה ישמע קצת דביק, אבל בתכל'ס? לכולם. היינו חבורה עליזה ומלוכדת וכולם חברים טובים שלי שם. אני יכול לומר בוודאות שכל מי שנשאר בתוכנית עכשיו הוא חבר טוב שאשאר איתו בקשר ובכלל, כל האנשים שעברו שם היו פשוט חבר'ה נפלאים. היה ממש כיף להעביר תקופה עם אנשים כאלו".

 ומה לגבי השופטים? אל תגיד לי שגם איתם הכול סבבה..

 "האמת שכן. כל השופטים באו לי טוב ונורא פרגנו לי, גם בתכנית וגם בהערות שלהם מאחורי הקלעים. הם כולם היו אחלה ונורא עזרו לי להתקדם ולהתפתח. גם אם אני רוצה אני לא מסוגל למצוא דבר אחד לא טוב לומר עליהם".

 

מי לדעתך יהיו בשלישית הגמר?

 "נורא קשה להמר כי כל המועמדים שנשארו הם מועמדים מטורפים ולכולם מגיע. החמישייה הסופית שלי הם: מעיין, אבי, אדר, דיאנה ואוהד. אבל לא אתפלא אם גם עידן או אור יגיעו עד הסוף".

זו תהיה משימה מורכבת לנסות ולאתר משהו יותר שלו מהאדון מרון, עם החיוך שמאיר חדר, והאושר שחתום על פניו מההשתתפות בחוויה הוא מתעקש שהוא פה בשביל ליהנות מהרגע ובאמת שאין לו מושג מה יהיה הלאה. "אין לי שום תוכניות מוגדרות ושום הצהרות", הוא אומר. "אני בסך הכול בחור שחזר עכשיו מטיול של אחרי הצבא ולכן הכול פתוח. ברור שלהיות זמר זה משהו שמעניין אותי אבל אני ממש לא הולך לאסוף חומרים לאלבום עכשיו. אני רוצה להיות סטודנט וללמוד, אולי רפואה אפילו, נראה איך ילך בפסיכומטרי. לא נעול על להיות זמר אבל זה בהחלט משהו שכול להשתלב בלימודים".

 ואיך זה מרגיש להיות על תקן החתיך של העונה? אתה בטח מקבל המון הצעות מבחורות.

 " קודם כל, יש לי חברה כבר שלוש שנים אז ככה שאני לא ממש פנוי לדברים האלו. ברור שזה נורא מחמיא וקצת מביך לקבל כזו אהבה ותשומת לב מנשים ואנשי, אני לא לוקח שום דבר כמובן מאליו, אבל לוקח הכול בפופרציות. נשארתי אותו יובי כמו לפני החשיפה".

>> בר וליאו מתחתנים?